• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHNY115MBTI - osobnostní test navržený pro identifikaci osobnosti
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ji a shodli jsme se na tom, že to jsoublbe položený některé ty otazky. Například kolikrát se dnes stane, že někde zvedáte telefon, který může zvednout jinej, když má každý svůj vlastní mobil.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Nicmene muzi vyslo ISTJ, takže bychom se podle tabulky kompatibility měli vzájemně sežrat, což se neděje, tak to bud vyplnil blbě /se mu to nechtelo vyplnovat/ nebo je ta tabulka na nic
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ja zaskrtla INFJ, protože si myslím, že mi to tak vyslo minule, ale pak jsem si zo ze zvědavosti udělala znovu a vyslo INFP :).. Takze to mam "blbe" v te statistice no...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MART1NKA: Dělám si srandu :)
    Nevím co je INTJ, ale Navarra podle mě skutečně je ženská - ženský typ. A přitahuje mužské typy žen.
    Tak jako Ty seš spíš chlap, co Tě tak znám.

    Blbost to není - je to formulací testu (a taky momentální náladou vyplňovatele).
    Někdy otázku "mám raději když/vážím si toho když" pochopíš jako "ano, tak to přesně mám" a jindy "ano, tak bych to chtěl mít (ale nemám, přestože vím že bych to potřeboval tak mít)" - rázem seš jinde.
    Mě to během předvčerejška vyhodilo 4 různé výsedky jen než jsem došel z Parukářky na Floru.

    (Chci říct, blbost to asi je - asi jako mít za prezidenta zrádce a za premiéra ulhaný ukňouraný stroj na zaklekávání.
    Sorry za to přirovnání)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LODBROG: Ja si myslím, že Navarra je jasné INTJ.
    Inak mať možnosť zaškrtnúť 2 typy je z princípu MBTI blbosť.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MART1NKA: Jo, protože je třeba takový Navarra se svou zálibou v dlouhovlasých dlouhonohých mladých křehkých kráskách vyloženě žena :D

    Ale že jsem zaškrtl i INFJ jsem si vlastně nevšiml; myslel jsem to druhé :)
    Zkouknu to líp.
    Ty jo, Daphné? Kotence? Ymladris? Jinaxamí chlapi (Koudy, Snůpy, David..).
    A ta jediná růžová ikonka tam... to není NEI, nebo jo...?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LODBROG: Pretože INFj je z veľkej väčšine ženský typ :)
    2NDREALITY
    2NDREALITY --- ---
    INTP
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Have fun :)


    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Zdravím, existujou nějaká setkání, srazy či podobně, kde by se dalo pokecat s lidmi s podobným zájmem?
    LENKA_
    LENKA_ --- ---
    Právě vyšlo o MBTI knižně česky, rozebírá se tam, jak rychle otypovat druhé a je tam hodně i o extravertním a introvertním cítěním: https://www.kosmas.cz/knihy/253899/jak-rychle-porozumet-druhym/
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Zapomeňte na INTJ, ENTJ apod. Psychologové stvořili nový test osobnosti – VTM.cz
    https://vtm.zive.cz/...j-apod-psychologove-stvorili-novy-test-osobnosti/sc-870-a-195116/default.aspx
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    KU13AR: dobry, akorat to cele kazi to ze v tom clanku nejsou vubec zadne odkazy na puvodni zdroje. jsou aspon v te knize?
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    DAWYT: to mbti je slozitejsi koncept, kdyztak omrkni co je to to P a J
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    YMLADRIS: Není to spíše naopak? Exxx myšlení a cítění spíš ven? Resp. Informace sbírají a analyzují na základě okolí? Kdežto Ixxx to berou spíš ze sebe?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ELIZHANNAH: ExxP znamena, ze jeho dominantni parketa je extrovertni "prijem" (percieving). Se jsou zpravidla pohybove nadani, stale v akci, velka potreba svobody, stale na prijmu, vsechno vnimaji. Telo. Ne jsou zpravidla mnohem vic v hlave, generuji napady, originalni mysleni, ...

    Exxp znamena, ze citeni/mysleni dotycneho je obracene dovnitr a odehrava se v jeho vnitrnim svete ("to ale prece kazde citeni/mysleni tak jak jako? no jako jo, to by bylo na dyl..."). Co se tyce Ti, tak ti jsou tzv. lini, nepredrou se, jejich princip je minimalnim usilim k maximalnimu vysledku - jako ze vtipne dle sve vnitrni logiky. Jde jim vice "o pravdu" nez "o lasku". Fi ma jako hlavni potrebu neco jako integritu - ziti v souladu se svymi hodnotami - coz jsou casto takove ty vselidske hodnoty jako Neublizovat

    nevim zda je ti to k necemu; asi se to neda vysvtlit ve 2 odstavcich
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Když z někoho poměrně jasně cítím, že je ExxP, ale celým typem si nejsem jistá, jak odliším, co z těchto typů – ENTP / ESTP / ENFP / ESFP – je? Na co se zaměřit, co pozorovat?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ELIZHANNAH:
    MART1NKA: Certifikovaná paní není psycholog? Protože ti se tak v prváku na vývince učí, že postupem doby dospělému člověku třeba klesá extroverze (když je mi 20 a když je mi 40 je prostě zřetelný rozdíl)... no a samozřejmě se osobnost nemění s časem jenom v tomhle.
    DIVA
    DIVA --- ---
    YMLADRIS: tohle je hezky shrnuto, tak neak to prave bude .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam