• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    QYDO: no ja mel 3G od O2 a blokovanej nebyl, staci ho aktivovat prez tunsy, coz je otazka 15 sec.
    QYDO
    QYDO --- ---
    SHARK: je no... a proc ne? nejak se o japkarsky veci nezajimam, o iphone uz vubec ne (zabavil sem ho otci, valel se mu v supliku ma 4g)

    prej byl kupovanej v ceskym o2, po vlozeni me sim to pise neco o nekompatibilni sim... je po totalnim resetu, takze z aktivacni obrazovky ani nezjistim co je to za fw
    SHARK
    SHARK --- ---
    QYDO: a je to ceskej 02 ? pokud jo tak zadne odblokovani se konat nebude.
    QYDO
    QYDO --- ---
    SP1T: aktivovat a pak odblokovat, chci ho pak sem tam pouzivat s moji tmobil sim...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: tak už jsem na to přišel. Ale byl to porod.:-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    připadám si jako tydýt. Ten iPhone je fajn věcička, jenom by v něm nemuselo být všechno tak složité. Stáhnul jsem si program na tvorbu vyzvánění. Už jsem si i ta vyzvánění vytvořil, teď ještě přijít na to, jak způsobit, aby s nima ten iPhone chtěl pracovat. pořád vidí jenom ty svoje přednastavené sraxky. Pomoc..
    SP1T
    SP1T --- ---
    QYDO: aktivovat nebo odblokovat? protoze na aktivaci tam staci strcit 02 sim a pripojit jednou k itunes.
    QYDO
    QYDO --- ---
    Mam iphona 3g bloknutyho na o2, potrebuju ho aktiovat, nemam cas se s tim srat, nechcete mi to nekdo udelat, cenu nabidnete do posty, diky, praha
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: na tri telefony to ani nevim, jak to udelam, bych to dal polovicce na 3G

    tak sms mi funguji,taopnu na ni na zavrene obrazovce a odpovidam, ale je mozny ze je to dany jeste tim ze mam doinstalovany quickreply for SMS

    s hodinama jsem taky bojoval

    mam to takhle

    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ale treba super jsou ty status bar notifikace
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SHARK: btw. vsiml sis ze koupena licence na LockInfo je tusim na 3 telefony? ;)
    jediny co mi chybi (mozna to mam jen spatne nastaveny) ze kdyz prijde SMS tak tapnutim na ni se neotevre SMS editor .. coz treba u IM ve spojeni s imo.im funguje
    jo a pak mi taky trvalo dost dlouho nastavit LockInfo tak, abych nemel na home troje hodiny :-)))))
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: nemam, ja jenom odpovedel ze ta mozbost je :))

    jinak njsem eml taky intelliScreen na trial a taky baterka sla do pejru, koupil jsem Lockinfo, doinstaloval do nej pocasi a naprosta pohoda.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SHARK: ja mam bohuzel takovou zkusenost s IntelliScreen ze brutalne vybiji baterku - co jsem to smazal a nainstaloval LockScreen tak zadny problem
    je pravda ze uz jsem si na nej zvykl, treba nejaky novy update IntelliScreen tohle vyresil
    ty ten myProfiles mas? a zkusenosti dobre? neco by se mi hodilo...
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: JB a app myProfiles
    SOYER
    SOYER --- ---
    SUSMEN: to se mi stalo taky, musel jsem vymenit cely display..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Je možné si v iPhone nastavovat profily jako třeba u Nokie (normální, tichý, práce, auto,..)?
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SUSMEN: zkoušel jsi to podržet deset vteřin home a power, aby se vypnul... a pak ho zapnout?
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    ty jo dneska mi z niceho nic zhasnul iphone, nereaguje na nic, ale kdyz ho pripojim k itunes tak ho tam vidim, takze je zaplej, kdyz me kamos prozvanel tak to jemu zvonilo ale u me taky nic, tak nevim co s tim
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Zkusil bych asi jedno z dalších omílaných témat. Kontakty a kalendář jsem se synchronizovat asi už docela naučil. Ale potřeboval bych poradit, jak to dělat s SMSkami. Používám střídavě iPhone a Nokii E52 a docela by se mi hodilo mít v obou přístrojích všechny smsky. Máte na to někdo nějakou metodu? Předem díky.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    díky
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: HOME+POWER na 10 sec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam