• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    RADAR_PIBTL144: staci prijit. jeste pred zavodem se to da vyzkouset.. a zitra je od pul7 v tom sokolu trenink

    YGGDRASSIL: bohuzel :( minulej rok jsem byl predposledni, mam 85kilo a nejsem zadnej sportovec, jen chodim rekreacne do posilky.. ale je to super vyzva a bavi me to, jdu se jen podruhe zucastnit :) na zadnym treninku jsem nebyl protoze to ty blazni delaj vetsinou v sobotu dopoledne a to ja spim. jen doufam ze jsem na tom o neco lip nez minulej rok, aspon trosku zlepsim muj mizernej cas

    ty to aspon nezkusis? co si vybavuju z mistnich debat tak ses nejaky 100kilovy hovado :) bez urazky :) to uz asi moc nejde..
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    To je dneska večer rejpalů, nebo co? Vedle ve fitness vlákně to taky vře...

    Ten šplh bych pro tu prdel zkusil, jen mi není jasný, co musím udělat, abych se moh zúčastnit...
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    HOBORG: "netrenoval jsem vubec" a "jde mi jenom o cas"... to uz jsem nekde slysel. jeste rekni, ze jses ales novak, a poseru se smichy:)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    YGGDRASSIL: a ja snad nebudu posledni :) doufam ze aspon zlepsim cas z minulyho roku, netrenoval jsem vubec..

    skoda ze to vypada ze se nezucastni nikdo z tech gymu s nejlepsi funkcnim silovym treninkem. tohle mi prijde fakt jako vhodna a zabavna disciplina k nejakymu srovnani, a bylo by to urcite lepsi promo nez pravidelny posilani "vtipnejch" obrazku a vysvetlovani jak vsichni ostatni to delaj uplne blbe :)

    zkusim nalakat obrazkem cernobilyho silaka nahore bez, to zabira. bohuzel Supcik nema knira :(
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    HOBORG: ja budu v publiku;)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    BBAN4N: To ještě neznamená, že má to madlo rovné ;) Nejlepší je zkusit u konkrétního kusu a ten pak koupit.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Ale ten kettlebell je z kovu :-)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    BBAN4N: Při všech balistických cvicích se madlo koule otáčí v ruce, každá nerovnost, případně šev u plastových bells trhá kůži na dlaních.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    objevi se nekdo z vas funknich silovych sportovcu na soutezi v tradicni silove discipline - olympijskem splhu? :)

    http://svetsplhu.cz/zavody/2013/schodiste_2013_propozice.pdf
    Svět olympijského šplhu
    http://www.svetsplhu.cz/
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    A proč mi to zdevastuje ruce? Jsem si říkal, že na kusu železa se snad nedá nic zkazit :-)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    PODFUCK: Co to je za nesmysl?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    RADAR_PIBTL144: Chces si vydelat 100 tacu? Pro "poradny chlapy" jako jsi ty tu mame stalou vyzvu :)
    100 000 Kč autorovi objevného textu proti vegetariánství | Vegan Fighter
    http://www.vegan-fighter.com/novinky/100-000-kc-autorovi-objevneho-textu-proti-vegetarianstvi.html
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    Pro dnešek něco odlehčenějšího a pozitivnějšího :)

    From zero to hero - from weak to Krylov!

    PMPM
    PMPM --- ---
    Víc deadliftů (s čímkoliv), méně cirkusových skopičin. Doporučuji k tomuto tématu článek níže, především bod u obrázku s tuleněm :-)

    Co je a především NENÍ tzv. funkční trénink | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/2012/03/co-je-a-predevsim-neni-tzv-funkcni-trenink/

    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    Pánové, pro stromy nevidíte les. BOSU je jeden malej detail z celýho obrazu. Možná má někde svoje místo (a viděl bych to spíš někde v rehabilitaci/fyzioterapii než v core tréninku), ale čtvrtdřep na bosu v botaskách s barbie činkama, to je opravdu sračka megasračka. Obzvlášť v kontextu silovýho tréninku.
    HIGHBERRY
    HIGHBERRY --- ---
    i když na bosu netrávim skoro žadnej čas, vlastně na něm necvičím vůbec, taky ho nepovažuju za sračku a svoje místo má, minimalně v posílení Coru
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    bosu tě skvěle připraví na wrestling s těhotnou zápasnicí sumo
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    178: Pokud jsi surfař, pak mlčím a šoupu bačkorama. Pro běžného cvičence? Naprosto k ničemu, nevidím žádnou přidanou hodnotu, poměr cena/výkon úplně mimo mísu... Ale je fakt, že je to zřejmě lepší než OH pistole na madle 12kg kettlebellu...
    PMPM
    PMPM --- ---
    178: Osobně Bosu a asi tak 99% cvičení na něm považuji též za zhovadislost - s funkčním tréninkem to moc společného nemá (nejedná-li se o nácvik na zemětřesení :-D )
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    Už brzy článek na Železné kouli o tom, jak jíst jako chlap!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam