• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    Kettlebell nebo také girja je tradiční ruská litinová činka vzhledem připomínající dělovou kouli s držadlem. Používá se jako tréninkové nářadí k získání síly, kondice, ke ztrátě tělesného tuku a k posílení všech svalových partií. http://en.wikipedia.org/wiki/Kettlebell http://www.youtube.com/watch?v=Lwme8rkzetg http://www.youtube.com/watch?v=gy5uU7ku-Lo
    rozbalit záhlaví
    ACLM8
    ACLM8 --- ---
    AOTEAROA: Tracy je "Queen of kettlebell swing" a jeji příběh o tom, kolik taky díky swingům shodila je wow!... myslim, že to mluví za vše!
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    SVATY: ja jsem to asi pretizil na jenom tripu co jsme sli s krosnou. Kdyz jsem nesportoval, tak to bylo docela dobry, ale stacilo jit pakrat na fotbal a vratilo se to.
    SVATY
    SVATY --- ---
    MIKEKT: Pata je pruser, obrazil jsem si jí koncem jara a ještě v srpnu jsem to občas cítil a to byla jen blbá obraženina. Ani si nechci představovat, že bych s tím měl něco horšího
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    STO78: jo takhle me boli pata uz asi od dubna. Prej bursitida. Nejdriv mi rekli, ze ot chce klid. To nepomohlo. Pak nejaky krem ala fastum gel jenom na predpis a ted mam rehabilitace. Mam trochu obavu,ze ani to nepomuze. Jsem zvedav co zkusi pak
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    STO78: hehe diky.. :-D pobavil ten konec... "zerejme stejne skoncis u Fastum gelu" :-D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    SVATY: mno uz v podstate po cviceni... nerekl bych primo, ze by rameno povolilo, polozil jsem to normalne "kontrolovane" ale citil jsem, ze to neni moc ono.. takove pnuti v ramenu jsem u toho citil + takove jakoby preskoceni... blbe se to popisuje... ;-(
    Nasledne jsem s tim musel vecer jeste "blbnout" tak jsem tomu asi moc nepomohl...
    Doufam, ze jak pises dva dny a ok... pri nejhorsim v pondeli jdu nastesti k chiropraktorovi, tak mi na to kdyztak snad taky koukne...
    SVATY
    SVATY --- ---
    TRIPLT: Bolest přišla až dnes ráno popř. až po cvičení nebo ti v tom něják křuplo popř. to rameno povolilo už přímo při TGU ?
    Poslední tři dny jsem měl úplně stejnej problém v naprosto stejným místě a taky jsem měl trochu strach jestli to není třeba nějákej zánět protože, dělám teď brigádu kde je to rameno namáhám šíleným způsobem + jsem o víkendu musel po dvou měsících zase začít trénovat (samozřejmě bez odpočinku hotovej z brigády) no a v neděli ráno jsem se vzbudil s tím, že pro mě bylo nereálný zvednou ruku nad hlavu a kalhoty jsem si natahoval asi dvě minuty. Naštěstí dnes už je to celkem v pohodě... Normální svalová horečka, dej si hodně studenou sprchu (resp. na to rameno) pak si to natři nějákou hřejivou koňskou mastí ať se ti místo prokrvuje, klidně víckrát za den a za dva dny budeš jak rybička :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Vcera pri TGU se mi stala takova nemila vec... pri zvedani kettlebellu ze zeme nasladnem stahovani dolu jsem asi spatne zafixoval rameno...
    Sel jsem cvicit i pres super unavu... priste to kaslu... :)
    Boli me rameno jakoby ze predu... viz obrazek... specifikoval bych to jako bolest presne uprostred toho svalu na obrazku... :-D
    http://medicina.ronnie.cz/img/data/clanky/normal/481_1.jpg

    Doufam, ze mam jen namozenej sval... kdyz mam ruku v klidu, tak celkem ok, ale pokud zkousim zvednout ruku tak to desne citim... a kdybych zvedal az nad hlavu, tak to na "krev" asi zvednu, ale pocit teda nic moc...
    Nesetkal jste se s tim uz nekdo? Zda tomu mam nechat klidovej rezim, nebo to zacit resit driv nez pozdeji?
    YMP
    YMP --- ---
    RODWY: thx, objednáno :)
    RODWY
    RODWY --- ---
    KOUPIT KETTLEBELL | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře - StrongFirst ČR | Funkční silový a kondiční trénink - cvičení s kettlebell, velkou činkou a posilování s vlastní vahou
    http://www.kb5.cz/kettlebell-shop/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RODWY: A cena?
    RODWY
    RODWY --- ---
    RODWY
    RODWY --- ---
    YMP: koncem pristiho tydne snad budou v cr.)
    realne 2-3.9 urcite!
    YMP
    YMP --- ---
    RODWY: je prosim nejakej posun s temi fever kb, o kterych si psal zde RODWY: ? thx
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Ty CKB podle mě nabízí zatím nejlepší poměr cena/výkon. Normálně se s nimi cvičí a jsou dobry. A ceny jsou o dost lepší než třeba u Kettlebell.sk. Doufám, že mi to vyjde a z dovolené si dovezu nějaké to želízko do zásoby
    SYDO
    SYDO --- ---
    Bohuzel nestiham Berounsky Enter the Kettlebell (po nadseni z prazskeho jsem s sebou chtel vzit i zenu, ale ten den se vracime z dovolene), ale radi bychom chodili na lekce od zari. Uz se vi, ktere dny a cas to bude? Na zelezne kouli zatim nic.
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    ZORRO: jak píše JAROUSH: " stará dobré" úplně v pohodě - guma nečerní, zespodu je jenom šroub co ji drží, KD je plný,litinový, ničím neplněný..

    Držení v pohodě, po tuningu smirkem ( 5 minut ) úplně v pohodě..

    "krásné nové" - jsem neměl v ruce, ale očekávám další zlepšení..
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    ZORRO: jak píše JAROUSH: " stará dobré" úplně v pohodě - guma nečerní, zespodu je jenom šroub co ji drží, KD je plný,litinový, ničím neplněný..

    Držení v pohodě, po tuningu smirkem ( 5 minut ) úplně v pohodě..

    "krásné nové" - jsem neměl v ruce, ale očekávám další zlepšení..
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Tech typu kettlebellu je tolik, ze se clovek v tom fakt nevyzna co koupit... zrovna ty z toho sk shopu vypadaj fakt solidne... :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam