• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    EDAK
    EDAK --- ---
    PMPM: Od lekare mam dovoleno, protoze prave ted nikam nechodim, tak jsem se zeptal tady, ale mozna se zkusim ozvat. Deadlifty mi jako zacatek dosli taky, TGU s botou uz ne, ale zaradim. Nejaka rada posleze k progresi s tou jedinou vahou? Resim to poprve, driv bych proste zacal tam kde jsem prestal, ale uz jsem preci jenom starsi a rozumnejsi.
    PMPM
    PMPM --- ---
    EDAK: Poradil bych se a) s lékařen b) s trenérem. Osobně bych doporučoval dát na nějaký čas jen deadlift, se swingama opatrně. Get-up s botou na pěsti, a klíďo více, i různé varianty. Přeci jen jsou oba dva cviky hodně o středu těla, dej tomu šanci a čas zahojit.
    EDAK
    EDAK --- ---
    PMPM: Klasicky 10 get upu na kazdou ruku a 100 swingu(vsechny druhy). ne uplne pravidelne ale 2x 3x tydne. Operaci uz mam za sebou a byli to streva. Ano, 24 je jedine co mam. Mel jsem to jako udrzovaci cviceni nez se casem dostanu k nejakym pokrocilejsim.
    PMPM
    PMPM --- ---
    EDAK: Jaký program jsi na swing a get-up jet? Je 24 kg jediná váha, co máš? Co za operaci tě čeká?
    EDAK
    EDAK --- ---
    Jak bych dle vas mel postupovat pokud jsem pred operaci a cca 3 mesicnim vypadkem cvicil TGU a Swing s 24.
    Prijde mi zbytecne si na tu chvilku kupovat nejakou nizsi vahu, pripadne vic. Je ok pridavat postupne opakovani dle nejakeho klice?poradite pripadne podle jakeho?
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    Mili pratele koulovati, sedco ma vyprodano, takze stale shanim 16kg soutezni koule. Idealne dve. Za jakykoliv tip budu rad. Na internetu je nabidek spousta, ale radeji dam na nekoho, kdo uz ma nejakou zkusenost, jak s obchodem, tak s kvalitou zbozi. Diky moc za tipy.
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    PMPM: Hezký článek!
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    TAURUS: Ano, běžná 16kg koule je poměrně malá, proto chci sehnat soutěžní.
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    SVATY: CrossFit je trademark závodů a skupinových lekcí. Enough said.
    PMPM
    PMPM --- ---
    KABIS: 16 kg swing > clean. Co se snatche týče, přijde na váhu slečny/paní - doporučuji pohodlně jednoruč swingovat s 16 až 20 kg, 10 levá +10 pravá/minutu po 10 minut.
    PMPM
    PMPM --- ---
    Vyšel mi nový článek na StrongFirst.com - enjoy!

    A Comprehensive 3-Month Plan for Beginner Group Lessons - StrongFirst
    http://www.strongfirst.com/3-month-plan-for-beginner-group-lessons/
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    SVATY: Byt jako Rich Froning? :)
    SVATY
    SVATY --- ---
    ELSKERSTEIN: Mohl bys něják shrnout ten společný cíl všech CF ? To by mě opravdu zajímalo.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ELSKERSTEIN: závodní nemají všechny obvod stejný?
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    Máte někdo zkušenost s tzv. závodními kettlebell? Používají se na girevoj sport. Sháním sem po jednom 16kg, kvůli obvodu koule. Díky za rady!
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    LIMONADA: Společný cíl mají crossfiťáci. KBčka mají kromě společného infomarketingu všichni individuální cíle. A to je dobře.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    NAVARA: mě obtěžuje, že sem vlezu kvůli třeba nějakým příspěvkům k věci a ono toto;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LIMONADA: ehm, už přes týden to tu nikdo neřeší? ;)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    přestantě si honit pytlíky pls

    snad je to tady o tom poradit, jak zesílit a dostat se do kondice pomocí bell
    ne o tom kdo kolik dává, každej sme jinej a máme jinou úroveň i to jak hodně se čemu věnujeme

    společný jecíl ne? kondice a síla

    výchozí nízká váha může být dobrý start, člověk pak má pocit že zase ušel delší cestu;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam