• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PROCKOOPFIFA - FC 25
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    PROCKOOP: študáky beru. to je trochu jiná situace a studentům fandím, znám jaký to je. jen je potřeba si nenechat v hlavě uloženo, že "jsem chudej" i po škole. to by bylo zlo. :)

    jinak mám v mailu nějakou poukázku na slevu 10EUR při nákupu hry od EA z Originu. klidně ji dám někomu, kdo ji skutečně využije (kdyžtak do pošty). já si svou FIFU koupím rád za běžnou cenu, vnímám tyto věci trochu jinak.

    btw já bych na PC online klidně taky dal, kdyby měl někdo zájem. ale se mnou by to byla taková čutaná o pohodě než tuhej špíl. jednak to hraju fakt jen sem tam rekreačně, pro oddech a radost ze hry. je mi fuk, za koho hraju, ovládání mám na plněj manuál se spoustou nepřesností, a mám radost, když dostanu fakt hezkej gól. :)
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    MICKEY_MOUSE: já chudý študák, počítám každou korunu... fifa je jediná hra, kterou si kupuju (ikdyž hraju ještě fm). peněz z brigády mi moc nezbude... prostě výmluv pro obhajobu sám sobě mám dost. samozřejmě je možný si koupit fifu na xzone za víc peněz a mít těch 18 zlatejch balíků do FUT, jak píšem na fifa.cz
    mimochodem FIFU 10 mi z EA poslali zadarmo a stačilo jenom psát novinky


    WHITERABBIT: napište se tam klidně sami, upravit nástěnku by mělo bejt možný pro všechny
    HALVED
    HALVED --- ---
    právě jsem koupil zatím FIFU 11 a jakmile přijde a já trochu potrénuju, protože mám PS3 jen 14 dní, tak si pak můžu taky s někým zahrát.
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    no doprdele moc xboxaru nas tu neni, pls admini hodte vsechny xkare podle ankety nastenku

    :::nyx id: whiterabbit : xbox360 id > ejkejjj

    Dik
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    ono asi o to koupit fifu úplně nejlevnějc nejde. já myslím, že když kupuju něco, co má pro mě hodnotu, tak cenu +/- moc neřeším. jde přece taky o to podpořit svým nákupem ty, kvůli kterejm se to zboží ke mně vůbec dostane, protože bez nich bych si o tom mohl jenom nechat zdát. ani obchodníkům by nemělo jít o to bejt za každou cenu nejlevnější, to všechno je špatnej způsob uvažování.
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    Originalky - FIFA 12 (PC)
    http://www.originalky.cz/cz/Nove-zbozi/PC/Hry/FIFA-12-PC.html
    máte někdo levnější? vidim ještě tady, ale moc tomu nevěřim, že to pošlou rovnou: http://www.e-shop-net.cz/p/72/1296/fifa-12-pc-predobjednavka--sportovni-pc-hry.html

    loni sem to kupoval na originalky.cz a měl to doma den po prvních lidech na fifa.cz
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    GONZA223: posluš si
    NIK0DAS
    NIK0DAS --- ---
    pánové, taky pařim na PS3 FIFU11, ID nik0das36, tak si mě přidejte, dáme match.
    NELLI
    NELLI --- ---
    slušný špíly dneska s Gonzou :)
    neuděláme nějakej turnájek?
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    zrovna tohle, co kritizuješ na tej konzolovej verzi bude asi ve FIFA 12 extrémnější a všude :) ale uvidíme
    NELLI
    NELLI --- ---
    možná budu trochu kacíř, ale mám FIFA11 jak pro PC, tak pro PS3, na PC mi teda přijde lepší. Hlavně ten fyzickej model. Na PS3 mě to občas, hlavně v obranný fázi, přijde spíš jako street kung-fu :)
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    daň za engine, snad to bude příští rok lepší, ale pochybuju o tom
    ASYD
    ASYD --- ---
    no ale hlavne abyse to hejbalo. zatim mam zkusenosti takove ze pc verze fify jsou tezce neoptimalizovane
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    Když si někdo vyhraje s grafikou na PC tak to může vypadat solidně:

    NELLI
    NELLI --- ---
    kk
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    No tohle sem popravdě čekal už loni... Zase budu muset udělat patch, zatimco klukum z fifacz.com asi ubyde kupa práce, aspoň to tak zatim vypadá :)
    Fifa 12 : Nouvelles équipes et statistiques « Fifa Gamers Blog
    http://fifagamers.wordpress.com/2011/08/06/fifa-12-nouvelles-equipes-et-statistiques/
    ty skilly se ale asi do vydání asi ještě změněj
    NELLI
    NELLI --- ---
    tak jsem to nejak nevybruslil a poridil si dalsi kopii fifa11 pro ps3, mam tudiz jak konzovolou, tak i pc verzi. Kdyby si nekdo chtel hodit spil, tak id burnee77
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    kdo vsechno hrajete FUT? me do toho po vic jak roce nalakal kolega a je to teda dost vpohode.
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    stoji za prečtení...

    Kdo může za absenci CZ ligy ve FIFA 12? FAČR odmítá nařčení EA - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/tema/kdo-muze-za-absenci-cz-ligy-ve-fifa-12-facr-odmita-narceni-ea-56568
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam