• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    NIKDAS: 19k TADEAS. wallbox ma tu nevyhodu ze je na zdi :))
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Nemáte někdo tip na kvalitní nabíjecí kabel z 400v zásuvky do typ2 za rozumnou cenu? Nejlépe aby uměl 3x32A, šel strčit do velké i malé pětikolíkovky, ale i do klasické zásuvky?

    Vím, že se to tady dříve řešilo, ale odkaz jsem nenašel. Produkty co jsem vygooglil teď stojí i 25 000kč, to už si můžu rovnou pořídit wallbox.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    HERR_FLICK: tak cast z toho bude dramatizace, aby to bolo putave pre divakov, tuto k tomu nema moc co ako sam povedal :) kto tie videa sleduje od zaciatku, tak tam vidi isty vyvoj a posun v prezentacii
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    ELIJEN: nn, neni
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    TADEAS: Zavidim, predpokladam, ze to je na firmu? Me se do toho nechtelo, protoze jsem se bal ucetnictvi a nutnosti vest knihu jizd a podobne blbosti.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    tak jsme si objednali teslu Y, dodani leden-brezen, objednano v rakousku s cenou o 300k niz nez v CZ.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    DZODZO: Já už vim koho mi připomíná ... Jaromíra Soukupa!
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    HERR_FLICK: Proč proboha leze do "televize" v pantoflích...
    DNF
    DNF --- ---
    HERR_FLICK: taky me to napadlo, jak je bezradnej oproti tomu kdyz hodnotil buchanku :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    DZODZO: docela bolí pozorovat čerstvýho čtyřicátníka, jak se pere s novým, jemu nepochopitelným světem očima 70 letého senila

    Mohl by to pojmenovat Boomerovy patálie, epizoda 138

    Nebo když je tak mimo, tak se radějc k BEV nevyjadřovat vůbec
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ako som vravel - Vaculik moze na Teslu kydat, tomu to prepacim, lebo to vie podat dobre :)))

    Martin Vaculík a Tesla Model 3: Video, které nemělo nikdy vzniknout!
    https://www.youtube.com/watch?v=aBzvR5zKKUU
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    CRAZY_IVAN: proste sa nemci naucia citat s porozumenim jak aj my

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SITH: jeste ze toho kone nepotkala v protismeru
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    DZODZO: 3-4% pres noc nebo kolem 7% za 24h. Vychazi to asi kolem 250W, takze klima zere vic.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ELIJEN: kolko je strasne moc? zere to viac nez napr. klima?
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    OMNIHASH: Ono to stejne zere strasne moc baterky, takze se to nevyplati nechavat pres noc zapnute. Vetsinou to nechavam jen kdyz parkuju nekde mimo domov na kratsi dobu.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ELIJEN: občas je to vtipný, dokud ti to někdo nezaparkuje pod oknem a ty po třetí noci přemejšlíš, jestli to vyřeší krumpáč, banda negrů s letlampou, nebo bude stačit polejt barakrylem všechny světla.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    VACA: Bohuzel se citlivost nastavit neda. Nekdy, kdyz prijdu k autu, tak mam treba 200 Sentry eventu ... ale obcas je vtipiny, koukat, jak to nekoho vyplasi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam