• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    Vitejte v boardu Elektromobily!

    Prosim dodrzujme stejna rules*, jako napriklad v obdobnych subreddits na Redditu.

    1) Zadne vulgarity.
    2) Toto je SFW board.
    3) Bez ICE prosim, na to jsou na Nyxu vhodnejsi boardy.
    4) Toto neni vhodny board pro napr. vase culture wars proti EV.
    5) Board je urceny primarne pro majitele EV a zajemce o nakup EV. Omladina "az mi bude 18+" tez vitana, fandim vam.
    6) Idealne drzme diskuzi v pratelskem duchu.
    7) Mit nazor na CN automobilky, Elona Muska, temnou minulost nekterych DE a IT automobilek, Henryho Forda I atd, muzete. Ale prosim snazte se neprekrocit bod 6, nebo dokonce bod 1. Pro tyto ucely prosim vyhledejte boardy vhodne pro ostrou socialni nebo politickou kritiku.

    Diky za pochopeni 🤦‍♂️ Pozor, druhé varování může být za 7 dnů RO i hůře.

    Prejeme prijemnou zabavu 🚗🔋 a hlavne bezpecne kilometry za volantem / s autopilotem.

    * Work in progress
    rozbalit záhlaví
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    TADEAS: To už je trochu lepší, ale i tak mi to přijde moc.
    Našel jsem toto, ale vypadá, že nemá redukce https://r-evc.com/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=86
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    NIKDAS: 19k TADEAS. wallbox ma tu nevyhodu ze je na zdi :))
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Nemáte někdo tip na kvalitní nabíjecí kabel z 400v zásuvky do typ2 za rozumnou cenu? Nejlépe aby uměl 3x32A, šel strčit do velké i malé pětikolíkovky, ale i do klasické zásuvky?

    Vím, že se to tady dříve řešilo, ale odkaz jsem nenašel. Produkty co jsem vygooglil teď stojí i 25 000kč, to už si můžu rovnou pořídit wallbox.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    HERR_FLICK: tak cast z toho bude dramatizace, aby to bolo putave pre divakov, tuto k tomu nema moc co ako sam povedal :) kto tie videa sleduje od zaciatku, tak tam vidi isty vyvoj a posun v prezentacii
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    ELIJEN: nn, neni
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    TADEAS: Zavidim, predpokladam, ze to je na firmu? Me se do toho nechtelo, protoze jsem se bal ucetnictvi a nutnosti vest knihu jizd a podobne blbosti.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    tak jsme si objednali teslu Y, dodani leden-brezen, objednano v rakousku s cenou o 300k niz nez v CZ.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    DZODZO: Já už vim koho mi připomíná ... Jaromíra Soukupa!
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    HERR_FLICK: Proč proboha leze do "televize" v pantoflích...
    DNF
    DNF --- ---
    HERR_FLICK: taky me to napadlo, jak je bezradnej oproti tomu kdyz hodnotil buchanku :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    DZODZO: docela bolí pozorovat čerstvýho čtyřicátníka, jak se pere s novým, jemu nepochopitelným světem očima 70 letého senila

    Mohl by to pojmenovat Boomerovy patálie, epizoda 138

    Nebo když je tak mimo, tak se radějc k BEV nevyjadřovat vůbec
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ako som vravel - Vaculik moze na Teslu kydat, tomu to prepacim, lebo to vie podat dobre :)))

    Martin Vaculík a Tesla Model 3: Video, které nemělo nikdy vzniknout!
    https://www.youtube.com/watch?v=aBzvR5zKKUU
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    CRAZY_IVAN: proste sa nemci naucia citat s porozumenim jak aj my

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SITH: jeste ze toho kone nepotkala v protismeru
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    DZODZO: 3-4% pres noc nebo kolem 7% za 24h. Vychazi to asi kolem 250W, takze klima zere vic.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ELIJEN: kolko je strasne moc? zere to viac nez napr. klima?
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    OMNIHASH: Ono to stejne zere strasne moc baterky, takze se to nevyplati nechavat pres noc zapnute. Vetsinou to nechavam jen kdyz parkuju nekde mimo domov na kratsi dobu.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ELIJEN: občas je to vtipný, dokud ti to někdo nezaparkuje pod oknem a ty po třetí noci přemejšlíš, jestli to vyřeší krumpáč, banda negrů s letlampou, nebo bude stačit polejt barakrylem všechny světla.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    VACA: Bohuzel se citlivost nastavit neda. Nekdy, kdyz prijdu k autu, tak mam treba 200 Sentry eventu ... ale obcas je vtipiny, koukat, jak to nekoho vyplasi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam