• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    COMODOR_FALKON: A druhá otázka je, o kolik to bude nakonec levnější než Porsche Boxster, aby to dávalo nějakej smysl.

    Jestli to bude stát v základu 50k liber, což je asi milion a půl, tak to bude o čtvrt mega levnější než benzínovej Boxster. Soudě podle cen Taycanu by základní elektrickej Boxster mohl stát kolem dvou milionů, v kterémžto případě to MG moc nedává smysl.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    LELI: To uspořádání vypadá fakt dobře.
    Nicméně se naskýtá otázka, jak na tom budou Číňani s kvalitou produkce a dostupností náhradních dílů.
    MINER
    MINER --- ---
    NIMBUS: Čína, no:) Tam targetujou i bobři BMW:)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    LELI: ale ten interiér je teda fakt šílenej!
    LELI
    LELI --- ---
    v UK se hovorilo o 50k GBP cenovce, neni to nikym potvrzeny, ma byt rwd a awd verze pristi rok v lete cca, auto je oslava 100 let znacky MG

    LELI
    LELI --- ---
    toto je moc pekny elektromobil...

    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Skoda ze tohle tesla nikdy nevyrobi.
    Sugarchow on Instagram: "Tesla Model 3 Super GT. Imagine the model 3 built on Tesla Roadster😋 How fast it could be😍 #tesla #teslamodel3 #teslaroadster"
    https://www.instagram.com/p/CyPkpTMxc6x/?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Za chvíli se dostaneme k tomu, jak psát správně znaménko minus <3. Můj vnitřní nerd plesá.
    MINER
    MINER --- ---
    DOCKINEZ: Když už jsi vyrazil do boje, kolego, musím tě zkorigovat, že u matematických znamének se používá čtvrtinová mezera:D
    „6 × 350 kW“
    (laskavý čtenář promine naše bojůvky:)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    JIMIQ: meziročne jsou porad v plusu ..
    MINER
    MINER --- ---
    JYRKA: to neni grammar, to je typo!:D
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    fskutečnosti „6 × 350 kW“ :)
    MINER
    MINER --- ---
    AXTHEB: Jo, hned jsem se sám sebe zhrozil, a opravil, ale byls' rychlejší:)
    MINER
    MINER --- ---
    JIMIQ: Nerozdmýchávejte mé nejnižší typografické pudy!:)

    Správně je „6×350 kW“:)
    – × neni x
    – před jednotkama se dává mezera a W je velký
    – a české uvozovky jsou párové
    :)

    Držte mě!
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    RATTKIN: super! Drobná připomínka k eng titulkům: nedávej tam "6, 350kw chargers" ale radši "6x350kw", čárkou se v angličtině obvykle oddělují tisíce :)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    RATTKIN: aha, tak to bude Chorvatsko v lete pekne peklo. uz letos tam bylo plno a to tam smely nabijet jen Tesly
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    vyzkoušel jsem s Hyunda Kona nabíjení na Teslách
    Chorvatsko na Tesla Supercharger s Hyundai Kona
    https://youtu.be/ApR4mQd05Mc
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NIKDAS: já jsem si na dveře kufru, když je otevřený, nalepil reflexní pásy. Je to nad hlavou, ideálně viditené. A jsou i mírně z boku. Teslu tedy nemám, zadní světla normální, ale když se ke kufru nahrneme, stejně je zakryjeme tělem.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    poziare elektromobilov sa testuju este pri vyrobe :)

    VIDEO: V areáli závodu Kia Slovakia hasili elektrické vozidlo a sklad s nebezpečným odpadom. Po cvičení odobrali vodu | Žilinak.sk
    https://www.zilinak.sk/clanky/26002/video-v-areali-zavodu-kia-slovakia-hasili-elektricke-vozidlo-a-sklad-s-nebezpecnym-odpadom-po-cviceni-odobrali-vodu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam