• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: Coz neni o tom, ze by lide delali vic nepravosti, ale o tom, ze je jich vic za neprave oznaceno.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BASPE: Vubec ne, pokud to beres z absolutne objektivniho hlediska. Akorat si to uprimne myslim.
    BASPE
    BASPE --- ---
    SETEC: Priznala jsem, co si myslim.
    SETEC
    SETEC --- ---
    BASPE: NAVON ma pravdu, jen je tezke si to uvedomit. Nic ti nemuze ublizit, jen ty sama. Nikdo ti nerika, ze si mas beze tak brat a tak se jim triznit. :)
    BASPE
    BASPE --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: A jsi si jisty, ze jsi to pochopil spravne?
    SETEC
    SETEC --- ---
    BASPE: tohle je trochu strefa mimo. Nemyslis?
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BASPE: Ne, akorat si myslim, ze je to pravda :-)
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BASPE:
    Čím více se vydává zákonů a nařízení,
    tím více je zlodějů a lupičů.

    (O Tao a ctnosti.)
    BASPE
    BASPE --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: To prece nemyslis vazne, ze ne?
    BASPE
    BASPE --- ---
    NATASHA: No, priznam se, ze te tajne podeziram z toho, ze se strachujes, zda by tvuj klub prezil i bez Bezejmenneho. Myslim, ze zejmena pro tu obavu nad nim drzis ochrannou ruku. Ja verim, ze by prezil. A verim take, ze by sem pote psalo i vice lidi. Je to ale jen hypozeza. Nechci do toho vrtat.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BASPE: Nic neni vazny. To je jen nase iluze, kterou mame proto, abychom si mohli komplikovat zivot alepe se tryznit.
    BASPE
    BASPE --- ---
    JOGIN: Ony jsou vazne. Nelze je brat jinak.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BASPE: Tento klub má v BOOK 117 lidí. Pravidelně ho čte kolem 20. Z nich sem setrvale (v délce let) píše maximálně do 10 lidí - a jedním z nich je i Bezejmenný. Je třeba se na to dívat i z tohoto pohledu.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    BASPE: Myslím, že některé věci berete zbytečně příliš vážně.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Inu tak je mozne toho vyuzit k nejake jine ankete nezli lkat nad tou starou ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BASPE, DOTY: Omlouvám se, byla to chyba, bez ohledu na to, že by zřejmě nedošlo k zásadní změně výsledků, měla jsem ještě počkat.
    BASPE
    BASPE --- ---
    NATASHA: Ale ten chat byl o problemu. Co uz se da ovsem ted delat.

    Pritomna vetsina vsak nebyla vetsinou celkovou. Prave proto bych ja pockala.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BEZEJMENNY:
    Vidíš. Studoval jsi tedy před určitou dobou.
    V té době určitý druh diskuse vůbec neexistoval - v oblasti sexuálních menšin je otevřený dialog stále ještě nesamozřejmý, a nezaujatý výzkum vlivu sexuálních preferencí rodičů na chování dětí v dospělosti bude asi záležitost velmi moderní.
    Ale nemusí, já to nevím. Proto bych byla ráda za ta data, protože sama o tomhle nemám dost informací a proto jsem v počátku debaty na toto téma řekla, že je pro mě těžké se rozhodnout.

    Snažím se říci, že prezentuješč názor, podpořený studiem kdysi.
    Psychologie/sociologie od té doby mohla pokročit k novým zjištěním, s tím je třeba počítat.
    DOTY
    DOTY --- ---
    SHEEN: Ja si nemyslim, ze je to ok. Udelat anketu pozde odpoledne a nenechat ji ani do druheho dne nepovazuji za spravne.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Ja myslim, ze to je v pohode. Ve skutecnosti opravdu nikdo o nic neprisel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam