• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NAVON_DU_SANDAU:
    Já bych třeba uvítala studii z českého prostředí, byla-li jaká provedena.
    Že by reflektovala i společenské naladění, možnosti přijetí a obecnou morálku, která zde teď panuje.
    Ale možná je to jenom moje zbožné přání a žádná neexistuje - a nebo jsou podklady k dispozici pouze v parlamentu :)
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    Upozorňuji, že to, co sem hodím, budou jen odkazy. Stáhnout a přeložit si je musíte sami. ;o)
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    BASPE: a čím je tvůj pocit obecně společensky směrodatný, abychom ho museli přebírat? ;o)))))
    Nemusíme, že? takže stále mluvíš v osobní rovině....
    Nikdy to nejsem první já, kdo začíná jiné hodnotit v této rovině. Pokud to udělám, vždy je to jen reakce na totéž od jiného....
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    SETEC: my pod parou si rozumime:-))sice nevim kde to konkretne bylo ale pisu jako prasnice kdykoli a kdekoli tak se omlouvam:-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    Stejne nevim o cem se bavite protoze manzelstvi je sice dane instituce vytvorena umele, ale clovek ma svuj sexualni pud a materske "instinkty" ale partnerstvi je zalezitosti spolecnych cilu, a dohodnutych osobnich pravidel, ktera muzou byt u kazdeho jina. A kazdy sem ted haze sve nazory jak to vidi on, tak si podle toho najdete protejsek ale taky musite pocitat s tim, ze kdyz to bude dinosaurus a vy se prubehem zivota budete vyvijet, tak to stejne ztroskota.
    DOTY
    DOTY --- ---
    BEZEJMENNY: Jestli muzes, posli mi to do posty. Prelozim to. Diky.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    NATASHA: No, je fakt, ze mam se studiemi liberalu na tema, ktere se tyka me zaliby, sve zkusenosti, takze se na to slibenou resersi vazne tesim.
    SETEC
    SETEC --- ---
    PLAVEVA: pary se sklonujou podle ceho? , ja si rikal kdo je pod parou :)
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    NATASHA: ano. Proto má velmi mnoho amerických studií jen velmi malou vypovídací hodnotu. Výjimky existují, ale je problém se k nim v té záplavě názorů a teorií dostat. Problém elektronického věku. Budu se muset dokopat k nějaké rešerši. ;o))))))
    BASPE
    BASPE --- ---
    BEZEJMENNY: Mozna by stalo za to, najit si pocatek naseho sporu, a pak jen cist. Cist, kdo uvedl tuto diskuzi do osobni roviny.
    Mam pocit, ze mluvim v kazdem prispevku o tomtez. K veci. Ale nic, co?
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BEZEJMENNY: Ja to prelozim. Prosim.

    BEZEJMENNY: Vyborne. Predem dik.
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    BEZEJMENNY: Nejsem tady sam, koho to zajima a ty se zase vykrucujes ;o)))))
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    tak dobře, když o to stojíte, najdu vám to. ;o))))
    Ale bude to chvíli trvat. Možná zítra nebo pozítří, ano?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KRULDA:
    To, co jsem našla, je jen jeden web, takže je to zřejmě jen jedna strana mnohostranné mince.

    BEZEJMENNÝ: Viz to, co píšu Kruldovi.
    Předpokládám, že ta Tvá opačná studie by byla studie financovaná republikány :-)
    Jistě, je to Amerika, kde politika může diktovat sociologii.
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    KRULDA: a k čemu tiu to bude, když neumíš ani anglicky? Jsem příliš líný, abych ti to překládal jako Tash. ;o)))))
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BEZEJMENNY: Tak to prosim udelej. Velmi by me potesilo, kdybych videl, co obsahuji studie, ktere podporuji nazor, ktery vicemene intuitivne a laicky neodborne povazuji za spravny. Jinak ta poznamka nebyla prilis dobra, pokud neni podlozena ochotou prispet podobnym zpusobem, jako Natasha.
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    BASPE: jenže zde jsi to právě ty, kdo orientuje diskuzi do osobních rovin. ;o))))
    Tak se nediv, že ti rovněž odpovídám v osobních rovinách. ;o)))))
    Až začneš mluvit k věci, budu reagovat podobně. Rozumíme si? ;o)
    DOTY
    DOTY --- ---
    BASPE: Mas vydrz, ale zda se, ze jednoduche odpovedi na jednoduchou otazku se od BEZEJMENNEHO nedockas. :-) Nejspise ti zase odpovi dlouhosahlym prispevkem o nicem. I ja na jeho odpoved stale cekam. Pritom by stacilo tak malo.
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    BEZEJMENNY: Dej si praci :)
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: :)))) Ano, striktne oddelujme :-))) ad 2. ted nevim, na co narazis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam