• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    PANTAREI
    PANTAREI --- ---
    Já myslím, že ti tři troubové tam mají fungovat úplně stejně jako v reklamě na vložky/pleny usměvavá žena lijící na produkt modrou vodu :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MUTHA: já ho nesnáším za jeho máslíčko a jablíčka z vlastní zahrádky ze 4. dílu. A ta pipina je taky hrozná. Ten třetí, mladej, to je takovej trouba, kterej dohání to, co ho za 4 roky ve škole nenaučili
    RESTINPEACE: košťál teda asi ne, ale tušim, že to byl Aaron Craze na FoodTube, kterej ukazoval, že by se měly jíst i stonky z bylinek (třeba petržel), jelikož hodně chuti a šťávy je právě ve stonku, s čímž musím souhlasit ;)
    MALKE
    MALKE --- ---
    ZOIDBERG: jenomže to by pak mohlo - čirou náhodou - vypadat jako zprzněné Hestonovo vaření. doporučuju díl o vejcích.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    RESTINPEACE: Edukativní to je, ale ti tři jsou tragičtí jeden vedle druhého. Možná kdyby to tak někdo prostříhal a nechal tam jen ty kousky, kde Pohlreich opravdu vaří...
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Jsou tragicky vsichni tri. Ja jsem mel chut to vypnout kdyz sef ochutnal cesnek a rekl "dneska se asi nebudeme libat" a ta pipina se tak culila a pta se ho "ne?"
    Jina situace kdy bylo ocividny, ze ten komparz jen papouskuje sefovy moudra byla, kdyz ten tutanchamon prohlasil, ze proc by se mel vyhazovat kostal z brokolice, kdyz to stalo penize... (Jen pro zajimavost dodavam, ze v Prakulu se uci, ze kostaly se nepouzivaji pro vareni, protoze v nich zustavaji skodlive latky z pudy).
    Tak ci tak, z praktickeho a edukativniho hlediska je to stale asi nejlepsi porad o vareni u nas (nemam tv, takze mozna nemam uplny prehled). Urcite se ale podivam na vsechny dily radsi, nez abych zabijel cas necim tak povrchnim jako jsou Kluci v akci.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    MUTHA: tak presne za tuhle vetu ho nenavidim.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Konečně jsem zkouknul 4. díl Vařte jako šéf...ty 3 kokoti mě začínaj neskutečně srát. Hlavně ten s tou helmou...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Říkejte si co chcete, mně se Vařte jako šéf líbí, já tam vždycky na něco dostanu strašnou chuť a musím to pak uvařit. Kulajda se povedla na jedničku, dál se chystám na rostbíf. Ten jsem v životě nedělala, nejedla, ale teď ho musím mít.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem zrovna vcera dojizdel resty aktualne bezicich sezon HK a MC, takze me potom tenhle nahodnej prispevek ve FB feedu fakt pobavil o to vic, to je presny... :-)

    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    DOCKINEZ: vcera jsem vyzkousel prvni domaci majonezu:

    myslim, ze kritickej faktor je mnozstvi oleje, ackoliv se to nezda, tak cim vic oleje tim vic to "pudinkovati", ze zacatku jsem byl taky skeptickej a po 10 minutach slehani porad ne a ne zhoustnout, ale jak jsem pridaval a pridaval, tak to vypadalo porad lepe
    na 2 zloutky cca 3dcl oleje
    VANEK
    VANEK --- ---
    STARE_CASY: Anebo co má kdo proti separátu? ;-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    STARE_CASY: Když už jsme u nevyhazování, dneska tu je jenom tlupa děcek. Večeřím osm netknutých porcí kompotu. Není to maso, ale do plechovky se to nacpat nedá a přece to nezahodím.

    Aneb neflusejte do jídla, myslete na hladový personál. Jo, občas dojídám a dopíjím zbytky, ale když si někdo objedná flašku výběru z hroznů, nákupní cena 244 bez DPH, upije sklenici a půl a odkráčí středem, tak to přece nevyleju, ani nezahodím ty nedotčené brambory.

    Kura ani skot zpracovat neumím, ale kdyby na to přišlo, tak maso nemusím jíst vůbec.
    KEEE
    KEEE --- ---
    KASUMI: ze začátku mi to nepřišlo, ale s těma řízkama to bylo vyloženě nahraný a to už mi teda vadí...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    WITTGENSTEIN: prislo mi to desne trapny..
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KASUMI: Aby na jeho pozadí vynikla Pohlreichova genialita & zkušenost, neasi.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Varte jako sef! 04 - Maso.avi | Ulož.to
    http://www.uloz.to/x2vXfDqP/varte-jako-sef-04-maso-avi
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Vcera jsem na to poprve koukla a zadnej zazrak. To krovi je tam jako k cemu??
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    TAPINA: To bude nějaký divný atavismus, já dostala ukrutný hlad i na pitvě - a to nejím maso žádné, tedy ani lidské.
    KEEE
    KEEE --- ---
    docela se bavím tím, jak to jídlo vypadá jinak když ho uvaří a naloží Zdéňa a jinak na těch promo fotkách, co tam jsou v prostřizích :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam