• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    V mém ideálním světě by se pseudoanorektička Quorra (= Butterfly69 = Spoby = kdovíco ještě), taky Monroe, Lívanečka, Haribo Kachna a pár dalších chytly za ruce a za veselého zpěvu "haj hou, haj hou" se vydaly s úsměvem na pochod lukami lesami, až by došly k vysoké peci a do té by vlezly a průměrné IQ v ČR by stouplo o jeden bod.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SPOBY: kokotiny sem pišeš ty, když maš problem utratit 4€ za hovna, tak neplacej jinde, že kupuješ kyblik kvuli dvoum kouskum masa z kterych to hovno bude taky, es&d.
    SPOBY
    SPOBY --- ---
    OLIII: Tak sem nepiš kraviny.
    OLIII
    OLIII --- ---
    SPOBY: Nezajímají.
    SPOBY
    SPOBY --- ---
    OLIII: Jestli tě zajmají detaily mého stravování v KFC, tak zbytek dám někomu jinýmu, třeba kámošovi. Dám ti někdy přesný harmonogram, kolik komu.
    OLIII
    OLIII --- ---
    SPOBY, SPOBY: Ahá... Takže v jednom klubu málo peněz, exkrementy a děti v Africe a v druhým Já si dávám Kyblík classic jen kvůli dvěma kusům kuřete, zbytek pak někde udávám nebo vyhazuju :D [ SPOBY @ Fast Food -FSD- Zavislaci na MC & KFC & Burger Kingu & Jiných FF ] Hm, to dává smysl.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    CHORCHE: Řákal tu někdo "vegetariáni"? Vege jídla mi obecně přijdou o dost levnější na výrobu než masová, ale když už bych se chtěla vejít do 50kč za dvě porce, tak kvalitní párky jsou imho dost drahá záležitost. Ale taková čočka s okurkou a vařeným vejcem v pohodě.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ALONSY a MICKK: ja uz se snazim parkum vyhejbat, zvlast tem... ja v tech jejich nazvech mam vlastne bordel, ale tak mas parky 20cm a pak ty male (obvykle kureci) chcipaky
    - napr. na tech *kurecich* se da jiste usetrit, ale radsi ani nectu slozeni, co vse tam musi byt nadrcene

    jeste k tomuhle tematu - me pred 2-3 rokama dalo dost skolu to debilni Tesco a jejich debrecinske parky - od te doby k tomuhle pultiku sracek citim obrovsky respekt a vyhybam se mu, mozna proto sem se toho ted chyt - v bille sem koupil par parku a stalo to dost, na takovej produkt - no proste me to zarazilo, sem si mel radsi koupit vic tech minutkovejch (vepr) steaku :D
    MICKK
    MICKK --- ---
    ALONSY: za pade tak tři nožičky
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    CHORCHE: Kde kupuješ párky s masem do pade? :))
    Dala bych si říct :))
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PISKVOR: to mi pripomina, je letos mleko zdrave nebo zas ne?
    a vegetariani neprispejou svou kapkou do mlynku?

    dneska je to tady svezi, i kdyz dost kruta (od slova krůta) diskuze

    na zitra si pripravime cenu kaiserky v zapadni EU a jak vlastne jime levne - jinak to porovnani se zemi, kde sou vyssi prijmy naproti slichte z menzy (navic dotovane), to je epic... stejne jako varit pro 2 za pade - ja mam docela problem koupit 3 pary parku (s masem) a 1/4 chleba za 50 - jedine, co by mohlo vyjit, je varit vajcka... nebo neco jako cocku, bez okurek, parku - tak to ale pak zas Goooood smack :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BUNDA: jasně - ale pořád nechápu, jak se jim tam ten cholesterol objevil.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DOCKINEZ: A když už jsem tu kozu úplně odnaučil žrát, tak mi, potvora, chcípla. ;)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ZUZKAOU: nejsem výrobce jen jsem čerpal zde: http://www.kaloricketabulky.cz/chleb-konzumni/
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Nejlip nezrat pecivo vubec.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ZUZKAOU: Tak pochybuji, že si někdo s takovým přístupem peče třeba domácí chleba a složení pečiva ze supermarketů tu myslím proběhlo nedávno :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BUNDA: wtf? jak se do konzumního chleba dostane cholesterol?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALONSY: ale no tak - vono jaksi záleží na tom co to je za chleba, co je okolo toho chleba a co jíš mimo ten chleba, že.

    Něco jiného je jíst celý den běžné rohlíky se salámem a něco jiného je dát si normální snídani a večeři, k obědu si přichystat třeba poctivej reuben sendvič, abych tam měla bílkoviny, tuky a dokonce i kysanou, syrovou zeleninu.

    A to že medici a doktoři nevěří, že pravidla co chtějí po ostatní opravdu platí i pro ně, byť krátkodobě se zdá, že voni to mají pod kontrolou, je běžná součást osobnosti, která si takové povolání vybere ;-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BUNDA: Pardon, jsem to chtěla akorát trošku upravit, akorát nevhodný okamžik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam