• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    DEJZNIJEL
    DEJZNIJEL --- ---
    ZAQQUM: to s tim dětstvím bude nejspíš hrát nějákou roli... znám to sám od sebe když sem se díval na takový filmy,to hned vidíš v každym stínu obrys postavy,ještě dnes se mi stává že když se na takovej film podívám mam pak hrozný nucení si něco vsugerovat.taky ale tvrdím že něco takovýho jako duchové tady je a vsadim se že kdybych šel schválně na místo kde je jistý že nějákej bubák je tak se ho už nezbavim,mam z toho fakt strach a respekt
    ZAQQUM
    ZAQQUM --- ---
    DEJZNIJEL: ale ano, taky myslim, že když se tomu člověk nevyhýbá, něco si ho vyhmátne. Jedna ženština mi jednou povídala, že jen nedobré věci se s námi chtějí spojit. Protože ty dobré nás nepotřebují. Svym způsobem mi to dává smysl. Takže proč se chtít spojovat s nějakejma chudákama :)
    ZAQQUM
    ZAQQUM --- ---
    DEJZNIJEL: těžko říct takhle z hlavy :) možná je to dětstvím. Jako dítě jsem vyrostla dost samostatně, já a moje kamarádka, jme byly už od nějakých 6,7 let ponechávaný o víkendech spolu, rodiče se bavili někde u píva a my si měly dělat navzájem společnost. A co se strašidelnejch filmů týče a časopisu Hrom :)) našly jsme si s kámoškou velký zalíbení v bubákovinách. Dětská mysl je neuvěřitelná, někdy jsme se bály, až nám hrůza nedovolila dýchat, ale celý to bylo spojený s ohromným adrenalinem a zbavou. Upřímně...není dobrý nechat si malý děti po večer samotný dělat démonický šmouhy všade, kde se dá. A to mrazení v zádech, když jsem si čistila zuby před zdcadlem, že něco bdí za mnou, trval dlouho. Ale vyrostla jsem z toho.. nebo je to tim, že můj mozek zastínilo, zatížilo něco hlubšího než bubáci. Život sám. A jeho propasti a výsluní. Nějak to odeznělo. Jsem z čarovný rodiny, samá čarodějnice. Já se s radostí do ničeho neangažuju..... a celý to sílí s každou návštěvou nějakýho ezo veletrhu, kam někdy kvůli svý sestře zajdu. Když vidim ty lidi tam, je mi do smíchu, je to taková milá až hysterická parade, ale jejich přesvědčení je daleko za mojí hranicí chápání. Nicméně to je extrém. Když zůstanu nohama pevně na zemi, beze studu řeknu, že věřím, že je něco mezi nebem a zemí, nevadí mi, že tomu nerozumim, a asi se nesnažím porozumět. Nicméně různý zážitky a vzpomínky nejde vymazat a ani nechci. Už přes dva týdny se mě "blhvícotobylo" nesnažilo zatlačit do postele a mám opět klidný usínání... takže třeba jsem vedle jak ta jedle a nebo to odešlo pápá.
    DEJZNIJEL
    DEJZNIJEL --- ---
    ZAQQUM: asi patříš mezi hypersenzitivní lidi,osobně si myslím že mezi ně patřim taky,moje zkušenosti jsou proti těm tvým asi mizerný ale snad nejsem blázen a trochu se mi do tohohle oboru povedlo nakouknout.když jsem se od toho chtěl odpoutat zkrátka jsem se odprostil od čtení článků na tohle téma,přestal jsem vyhledávat nový informace a příběhy,sledovat strašidelný filmy.mě to pomohlo
    DEJZNIJEL
    DEJZNIJEL --- ---
    DIVER: patří to sice do jiný diskuze ale zajímavý
    DIVER
    DIVER --- ---
    FOTO MIMOZEMŠŤANA! Objevil se prý v BRAZILSKÉM PRALESE! - tn.cz
    http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/foto-mimozemstana-objevil-se-pry-v-brazilskem-pralese.html
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZAQQUM: Určitě dej po čase vědět, jestli to přestalo. :)

    Můžeš, ale nemusíš, patřit k skromné hrstce obyčejných lidí, kteří se budou muset naučit ty dveře libovolně otevírat a zavírat.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ZAQQUM: kazdeho rozhodnuti :) treba to casem prestane samo :) hodne stesti :o)
    ZAQQUM
    ZAQQUM --- ---
    nechci se v tom hrabat, osobně si myslim, že by se člověk do toho neměl moc cpát, je to asi jinej svět, kam nepatřím.. ať je to co to je.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ZAQQUM: ja ti nevim, ja si myslim ze to asi neco znamenat bude, ale otazkou je, jestli se v tom chces hrabat nebo ne :) presne tak jak pises, jde o to jestli otevrit dvere nebo ne. hodne tezko se potom zaviraji, a uplne dovrene nezustanou nikdy. takze tak
    ZAQQUM
    ZAQQUM --- ---
    DAPHNEE: zkusila jsem, pak se mi zdál takovej normální sen avšak o Holandsku, kde jsem před dvěma rokama pracovala a žila a právě kde se mě prvně stalo takový divno. Svym lajckym rozumem si řikám, že to jsou spánkový paralýzy, nicméně lítá kolem mě dost "magorů", co mi tvrděj, že by to mohlo bejt "něco" ... proto se ptám. Já jsem sama dost skeptická, respektive... jak se to veme,. jako dítě jsem byla dost tomuhle otevřená a honila to, kde se dalo... vídávala jsem zvláštnosti, ale myslim, že pokud se člověk vydá jistou cestou, tak ty dveře zavře... a já ani tolik nestojim o jejich znovuotevření. Kdo ví...
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ZAQQUM: mozna to neco chce... se zkus zeptat, obcas to pomuze
    ZAQQUM
    ZAQQUM --- ---
    KCN2: ovšem to šlo o homo sapiens, že? to nemá ty správný grády ikdyž je to taky na palici :)
    KCN2
    KCN2 --- ---
    ZAQQUM: to se mi dost casto stavalo na zakladni skole :)
    ZAQQUM
    ZAQQUM --- ---
    máte někdo zkušenost s tím, že by aťužjetocokoli za váma chodilo, nebo nějakym způsobem si na vás zasedlo..?
    DEJZNIJEL
    DEJZNIJEL --- ---
    do týhle diskuze se přidám,viděl sem tu video nějákejch týpků který byli navštívit s kamerama nějákej opuštěnej barák,nevim kde.při natáčení se jim povedlo zachytit jakýsi proud hmoty uprostřed opuštěný místnosti,připomínalo to kouř,ztvárňoval obrysy obličeje nebo postavy nejsem si jistej... pouštěli to i na konci ve slowmotion pokud jste to někdo viděl,je to už teda starší kousek ale bylo to tady
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    BLAF: řekl bych, že v těch případech mohlo jít o iluze. Neměl jsem možnost to hlouběji analyzovat nebo zkoumat. Přesto mi něco říká, že takové věci jako materializace nejsou vyloučené. Neberu vědu jako vševysvětlitelnou metodu hledání pravdy - její metody jsou omezené. Do mého života duchové, víly a kouzla patří i když už nejsem dítě. :)
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    KALIPH: Na základě čeho si myslíš že to tak není ? :)
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    DIVER: neříkám že je to vyloučené... jen že jsem já nezažil ducha kterého bych dokázal nahrát. :) Když se někdo bude snažit tak se mu to třeba podaří.
    DIVER
    DIVER --- ---
    MICHALANGELO: co EVP (Electronic Voice Phenomena)? myslis, ze je vylouceny technicky zachytit ducha?

    (ted uz neresim ty videa)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam