• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    Markétka Gregorová (@MarketkaG): "Dnes by mu bylo 35, bohužel však odešel tragicky brzy. I díky Aaronu Swartzovi existuje internet tak, jak ho známe. Aaron však již není mezi námi kvůli nechutně zastaralému nastavení autorských práv. Jeho myšlenky svobody internetu ale žijí dál. Pečujme o ně, aby nikdy nezmizely." | nitter
    https://nitter.eu/MarketkaG/status/1457766002184306694
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    HONCKA: já na to koukal, subjektivní dojem aka ďáblův advokát - sice může mít pravdu, ale tak jak to podává to může leckoho ukolébat v dojmu, že vlastně není důvod se očkovat
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    KEB: Co je to "demokratická vláda proti Babišovi"?
    To už se i vládne proti někomu? :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Každopádně jsem kousek dostála viděl v nedělním debatním pořadu a to je teda příšera. Pokud dělá takový obrázek, tak by měla strana, které ten obrázek dělá, NĚCO udělat. Nabízí se několik re/akcí a klidně bych je uvedl v praxi všechny.
    KEB
    KEB --- ---
    LEON_KOWALSKI: s tím souhlasím, koneckonců je to jejich odpovědnost.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KEB: To je tvůj názor, ne můj. Já napsal, že to musí pořádně promyslet a domluvit.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ATROPOS: z pohledu stanov je řadový člen
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    HONCKA: A je tedy Dostál řadový člen, nebo stínový ministr / garant pro zdravotnictví?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ATROPOS: vedení strany nemá žádnou pravomoc zakázat řadovému členovi komunikaci s médii. Samozřejmě může někdo podat kontrolní komisi podnět, že daný člen porušuje stanovy a pokud ano, tak rozhodčí komise ho může vyloučit, ale to imho u tohodle případu není.
    KEB
    KEB --- ---
    LEON_KOWALSKI: takže se mají piráti vykašlat na demokratickou vládu proti Babišovi a jít si uraženě sednout vedle něj a pitomia do opozice? No to bude vynikající :-D
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    KEDRIGERN: Takže jestli tomu správně rozumím, mediální odbor Pirátů napsal Primě a dalším médiím, že Dostál nevyjadřuje postoj strany k řešení covidu a nemají ho za ně do diskuzí zvát, nicméně ho zvou i nadále a Dostál do těch diskuzí přes zákaz vedení strany i nadále chodí?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KEDRIGERN: jaká? Například já a někteří moji známí, nebo tady na nyxu celkem dost lidí atd... .
    Ti co vás volili celou dobu, od vašeho začátku. Milion chvilek jde mimo mne. Zcela.
    Účast ve vládě, když máte v koalici jen 4 poslance, oproti 33 starostům, nevím jestli to je nejlepší nápad. To záleží na tom co dojednáte v koalici (podporu plánů a programu), aby člověk potom nebyl ministerský kůl v plotě, co je sice ministr, ale nic neprosadí.

    Ale Ivana Bartoše si jako premiéra představit dovedu klidně :-)
    A viděl bych ho tam raději než Fialu.
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    FRK_R23: Tesat!
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jaká veřejnost? Sta tisíce lidí, co podporovali Milion chvilek? V současnosti je spíš problém opačný. Voliči (dle odhadu) spíše chtějí účast ve vládě, stranici ne.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    ATROPOS: Media si dělají úplně co chtějí.
    ATROPOS: Neměl by je roztomilé. Napiš to dané TV... třeba budeš úspěšnější než mediální obor Pirátů ;) Např. Prima a Novinky mají redaktory specializující se na útočné věci proti Pirátům...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: pěkně černobílá generalizace. Gratuluji ;)
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    za toho dostala dostavame opakovane znova a znova, a je to nasa vlastna chyba, mal sa odstrelit hned z kraja. Ale on je majster prveho dojmu, a kope ludi trva a trva kym pochopia co je vlastne zac:/
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    STAROJDA: ano, veřejnost říkala - koalice je blbost (a byla), strana říkala hurá do koalice. Takže jestli to strana bude pořád takhle kormidlovat, tak vám fakt zbude jenom strana a voliči si na vás ani nevzpomenou.
    Asi bych poslouchal a zvažoval pro a proti z obou směrů, vnějšku i vnitřku.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BTW viděl někdo ten pořad, říkal tam něco závadnýho, případně co?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    E2E4: říkal jsem, ať si ty, co jsou s Dostálem nespokojený udělají členský podnět na odvolání z vládního týmu, já to dělat nebudu, mě je Dostál ukradenej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam