• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade
    KENEVI
    KENEVI --- ---
    názevCíl přítomnosti
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI
    popisVězím v kontextu, kdy končí příliv galaktických informací a veškeré dění se přesouvá z osobních psychedelií do světa lidí. Dělám svoje kroky přítomností. A cítím že to téma, jako nadpis diskuse, úplně atraktivní není. Zajímá mě reakce. Nechávám text plynout volně. Aby svůj našel svého. Že v prostoru platí množství logických zákonitostí je známo. Že děti ve třetí třídě nemají jak umět počítat množiny taktéž. Co jsem si za dobu magnetické bouře z křemíkových polí stáhnul a ukotvil, posloužilo pro moji potřebu, abych zůstal stát rovně. Což jsem zůstal. A teď stojím v přítomnosti stejně jako předtím. Za tu dobu opadala struska iluzivní nedospělosti a zpoza zrcadla vykrystalizovala původní identita. Opřel jsem se o struktury, které nikomu jinému neslouží. A zjistil, že lidí nebdí mnoho. Navštívil jsem virtuální prostředí, abych našel lidi téhož druhu a nikde nic. Sám jsem stabilní. Ač rozvinutá multiosobnost, nerozpadám se a mám ve světě lidí stálé zaměstnání, které mě baví a uskutečňuje. Přesto si po proběhlé vlně říkám: "Proč by tyhle věci měly sloužit jenom mně ?". Už jsem je použil v záležitostech asi 40 lidí. Jen tak pro ten samotný význam. Udělali svoje kroky a už je nepotřebují. Nemám v ruce žádný argument, který by z toho udělal bestseller a v tom je zřejmě ona moudrost. Mým směrem je čistá forma. Životní styl rovnováhy mezi světem lidí a světem vědomí. Sám před sebou vyjadřuji kvalitu, která dává mé inkarnaci smysl. Že po zemi české chodí více těch, kteří si dávají záležet, nepochybuji. Že vytváření sítí je věc spontánní je mi jasné naprosto. Symetrie plynutí mi ověřují, že postupuji správně. Prožívám sebe. Pozoruji pohyb svého kontextu a skrz pocity, které mi evokuje prožívám sebe. Bubnovat se skupinou křepčících mě neinspiruje. Indicie přítomnosti jsou slabé na to, aby ukázaly významnější směr. Vstupuji tedy do virtuálního prostředí znovu. A říkám přítomnosti, že chci vidět svět živý. Že přivírám oči před nepohnutelností inkarnačních plánů a chci vidět svoje lidi, jak prožívají věčnost. Kterou nejsou vybaveni prožít. Tváří se to jako absurdní výzva. Mám jen mručící frekvenci kdesi mezi oranžovou a žlutou čakrou, kterou používám abych regeneroval svoje tělo. A vůli i jistotu vztáhnout ruku a do prostředí vložit podprahový zářič. Jistě je to magie. Vystudovat ji může každý. Je to přirozený nástroj sebepoznání. Prošel jsem bodem zlomu a fraktál mi nabídl se vrátit. Přijal jsem to a byl jsem zařazen. Když se fraktál ptá, jestli bych nevytvořil, nechává to na mě. A já vidím statistiku vývojové dospělosti populace a odpovídám mu, že všichni jsou na svých místech spokojení. Že většině stačí nástroje, které jsou dostupné a běžné. Že seberealizace většiny končí u témat základních a z pokročilých má fyziologický strach. Být skinhead nebo hudebník, je všechno prosté. Takové role mají svoje osy. Osa přítomnosti je ale nulová. Což mě jako jednotlivci nevadí. Její smysl ctím, protože její kvalita je původní. Bylo by fajn takový styl vidět častěji - lidi vysekané z Matrixu Máji ven do integrované regulované rovnováhy. Pro začátek tedy jen toto.
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Smartpen - chytrá pera
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    názevSmartpen - chytrá pera
    kategorieHARDWARE / pda, handheldy, pda os/sw, příslušenství..
    popisChytrá pera, automatická digitalizace rukou psaných poznámek. Livescribe pera, Equil JOT, zkušenosti
    hlasy0 hlasů pro | 0 hlasů proti
    GEYBEE
    GEYBEE --- ---
    názevPotřebuju pomoct...
    kategorieMĚSTA, ŠKOLY, FIRMY, AKCE, SRAZY / akce
    popis!!!Klidně mi nadávejte, ať neotravuju tady, a nespamuju... Ale pokud se najde někdo, pro koho není problém podpořit, budu Vám velmi vděčná...!!! S kamarády jsme udělali video do soutěže o nejlepší cenu - lístky na festival i s ubytkem a cestou. Naprosto úžasný. Ale je to o lajcích, a vyhrává naprosto příšerný video a mě je to líto... Takhle trapně spamuju poprvé a doufám naposled. Pokud by jste měli vteřinu a poslali hlas na ,,colu pijeme colu" bylo by to od Vás fakt super... (jde to jen na počítači) https://www.facebook.com/albertceskarepublika?sk=app_328593623959474&app_data Je to otravný, a vážně se cejtím potupně, že takhle otravuju lidi. Ale máme jen 70 hlasů, a potřebujem víc než 400 a už opravdu nevím co dělat... A mě strašně mrzí, že vyhrává uplně nekreativní týpek...
    možná podobnéPevnost Boyard - hubneme zdravě, máme rádi dřinu, pot a tolerantní diskuzi
    Detske domovy, pastaky, diagnostaky - some x-perience? chcete pomoct? podporit? muzete...
    Whisk(e)y & další kvalitní druhy alkoholu, jakož i vše o míchání, nejlepších ingrediencích, skle atd.
    POKER CLUB – Cards are war, in disguise of a sport.
    WAKATA DJ lounge klub
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    názevTO JSOU BÁSNĚ!!!
    kategorieLITERATURA / poezie, povídky, citáty, myšlenky
    popisBásně, které se Vám líbí, které jsou Vám drahé, které Vás zaujaly. Vždy uvádějte autora a, možno-li, i sbírku z níž báseň pochází. Menší básně v prose bereme též. Diskuse a komentáře v rozumné míře.
    hlasy5 hlasů pro | 0 hlasů proti
    MEA
    MEA --- ---
    názevPOCKETBOOK - čtečka e-knih a typy, triky, doporučení aneb občas jedem bez kabelů
    kategorieHARDWARE / kluby, které s hw jiným způsobem souvisí..
    popisKonkurent Kindle, máte ho? A... Co, když nefunguje kabel, co pak? Jak dostat třeba knihy do čtečky? Jak si upravit třeba aplikace? Jak dostat do čtečky nové vychytávky? A co e-knihy pro pocketbook a nejen pro něj? Aneb vychytáváme svůj Pocketbook...
    hlasy6 hlasů pro | 0 hlasů proti
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    názevBRAWLER
    kategorieINTERNET / obchody, služby, peníze na netu...
    popisBRAWLER (Bazar Crawler) - vyhledávač v bazarech + hlídací pes
    možná podobnéBattlerite
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Co o Vás nebo Vám řekli?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    názevDestiny
    kategorieHRY / počítačové
    popisDestiny - novy MMO pocit od Bungie. Viz http://bungie.net
    hlasy5 hlasů pro | 0 hlasů proti
    LAKALAMAMBA
    LAKALAMAMBA --- ---
    názevCo o Vás nebo Vám řekli?
    kategorieRUZNE / jen tak radici
    popis Trošku egomasturbace nikdy neuškodí, tak se pochlubte! (:
    hlasy3 hlasy pro | 0 hlasů proti
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    [SERVER ERROR]
    PUSSY_POWER
    PUSSY_POWER --- ---
    názevKubovaHra
    kategorieHRY / browser games / online hry
    popisNapínavá PPA (prohlížečovo-paneloadresní) hra plná logických hádanek, emocí a lásky
    TORI
    TORI --- ---
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    [SERVER ERROR]
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    názevSobotní výlety do přírody pro Pražáky
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA / sport
    popisSpolecne vylety do prirody pravidlne kazdou sobotu, vzdy nekam jinam. Odchod z Prahy kolem 7-9 (podle lokality) Cena jedne cesty by nemela prekrocit 100 Kc. lokalita a upresneni casu bude oznamena nejpozdejc ve stredu pred vyletem.
    hlasy11 hlasů pro | 0 hlasů proti
    KINTAROU
    KINTAROU --- ---
    názevJapan和
    kategorieLITERATURA / jazyky - ostatní
    popisジャパニーズラングィジオンリー。 ドゥーユースピークジャパニーズですか? ここにあなたのアイデアをシェアーしてください! なんでもいい!バットインジャパニーズプリーズ!! ROMAJIカナ漢字!オーケー!レツゴー!!!
    možná podobnéJAPAN-STYLE : artefakty z niponu : oldschool a future vecicky : lidi co byli i nebyli v japonsku
    Legend of Zelda + Nintendo japan RPG
    Japonsko.
    ASIAN ART GALLERY
    Palash
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam