• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    REINITA
    REINITA --- ---
    EOLIS: open PvP bez tanků nešlo vyhrát, pravda.
    já mluvila o scénárkách.


    KURE: uff, aspoň že tak...
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KURE: Obleček sice nemusí reflektovat tvé zaměření, ale jelikož ti navlečení oblečku dává specifické bonusy, byl bys asi vůl pokud by sis vzal tankovací bonusy pro healera. Navíc animace abilit tě stejně prozradí.
    KURE
    KURE --- ---
    afaik druh oblecku muzes volit pri prihlaseni do areny a imho nemusi reflektovat tve zamereni
    REINITA
    REINITA --- ---
    i když je pravda, že když tam někdo pobíhá s kladivem/mečem/jiným tankovacím nástrojem, tak stejně nevíš, jestli má tankovací bild, ne?
    safra, teď jsem si vzpomněla na ty PvP divnooblečky - v ěch jsou naopak healeři, dps a tanci rozeznatelní na první pohled...?
    FIN
    FIN --- ---
    přesně: zabíjej se healeři a DPSka, tančík se nechá pobíhat kolem a ignoruje. někdy zabije až naposled, někdy přímo nechá bejt a jde se dál.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: jj :) "Přestaňte sakra mlátit do té plechovky a sejměte hýlera!" :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    EOLIS: k tomu PvP:
    ve všech MMORPG, které jsem kdy hrála a měly něco jako scénáře/battlegroundy, to dost fungovalo stylem "kdo má schopnější healery, vyhrává" (příp. "kdo má aspoň nějakého healera, vyhrává" ;)), a tanci byli dost na čočku.
    takže asi žádná změna v tomhle směru :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AMBERAN: ok :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KID_MCHUTT: Cely jsem ho neprolezal, co jsem hledal, to jsem tam nasel.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AMBERAN: už je komplet? nedávno ještě nebyl :)
    FIN
    FIN --- ---
    EOLIS: až najdeš, dej vědět :) max ti mohu poskytnout ty své :-)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KID_MCHUTT: Tak samozřejmě. Když nosí za uchem implantát který do okolí vysílá podprahovou informaci o tom, že ten mrňavej tlustej fousáč je vlastně krásný atlet s bujnou hřívou :-)

    Mimochodem nedá se někde najít rozumně seznam skillů (nebo buildu) online? Sice jsem našel kdejaké forum, ale nikde nic přehledného.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    AMBERAN: Co jsem před chvílí četl tak by po launchi měla být otevřena ještě jedna warzona typu Fusang (možná i trochu větší - juch:-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AMBERAN: tak na druhou stranu - Iluminát nemůže být ošklivý ;)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    RMUTT: Presne :-D
    Tak to je dobra zprava.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    AMBERAN: kdyz uklazovali nejaky video (jeste pred rozjezdem betaweekendu) kde predstavovali editaci postavy, tak tam menit vysku slo. Tohle bych asi prisuzoval limitum v bete. Tu tloustku bych ale taky bral, treba v APB to pokud vim slo. Takhle to vypada, ze si ty svitici mouchy z intra vybiraj zasadne lidi z fitka.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIN: jako ve hře :) rl jsem teď jenom tlusťoch! :)
    FIN
    FIN --- ---
    AMBERAN: gear jako předměty samotné se mi rozhazuje taky. kromě toho ještě ve wheelu (N) ability na liště, myslím, že pasivní.
    FIN
    FIN --- ---
    KID_MCHUTT: jak "hrát"?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AMBERAN: tak - já chci taky hrát mrňavýho hololohlavýho fousatýho tlusťocha! :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    FIN: Ta hlaska mi prijde fakt husta, to je takova drzost dnesni doby - "Nechce se nam to optimalizovat pro XP/Win7 32/whatever, poridte si system, na ktery to piseme..."

    Ad gear mgmt - no, mne nikdy skill nevypadl, jedine, co se mi rozhazovalo, byl gear. Ale to stacilo :-D

    Ten avatar je standard, zejmena ve hrach, kde mas "jenom lidi", cili zadne rasy, ktere by ti to ramcove nahradily. Ale i tam to byva. A kdyz jde ciste o lidi, tak je trapne, ze tam pobiha armada identickych atletu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam