• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEXIKMikro 4/3 (Micro Four Thirds) - KLUB PRO VŠECHNY ČLENY RODINY!
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    XMEDA: tak ono to zabira docela dost mista, krabice od vseho, pokugld zijes v garsonce... ja je mam pod posteli, ale taky si dovedu predstavit tam uskaldnit treba sezonni obleceni radsi:D ale celkove me ty krabice nechybi, nebo papirovej manual k objektivu... k cemu
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KRISKA: No myslim to jakoze komplet baleni s papirama a tak. Snazim se takhle mit veci co kupuju, ale samo ne vzdy se povede. Je skoda, ze to lidi vyhazuji.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    XMEDA: kdyz ti to da za 10 bez kravbice, tak ti krabici za 2k pak rada prodam:D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KRISKA: Za 10k bych ho vzal hned, za 12 mozna kdyz bude i s krabici :) zkusim borcovi napsat :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    XMEDA: 12-100 mozna byvala v kitu s em1 mk3 ale nebudu kecat, ty kity sem tolik nesledovala. Ja mam em1 mk2 z kitu s pevnou 25mm "zdarma" za 38k, tedy sem sklo za 18500 prodala a zustalo mi telo za "normalni" cenu, ale ta 12-100 moc v kitech nebyva, ale u te em1-mk3 byt i mohla. Ale jak rikam, uplne to nesleduju a casto to muzu i zapomenout, kdyz to jen prolitne.

    V kazdym pripade za 14k bych hodne zvazovala, to je paradni cena.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KRISKA: Nebyvalo to v nejakem kitu za vyrazne nizsi cenu? Olympus mival jednu dobu uplne prasteny akce, kde slo na kitu usetrit i pres 25k.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    XMEDA: hodne pekna cena, bud se potrebuje rychle zbavit, nebo to koupil mozna za 20 bez dane atd a i tak na tom neprodela...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    On je tam trochu ten efekt vystavovani do nekonecna, nektery ty inzeraty vidam uz od vanoc. Zatimco ty zajimave veci, jako byl treba ten 14-150 za 4k zmizi behem jednoho dne. Proto se ptam.

    https://foto.bazos.cz/inzerat/181164105/olympus-zuiko.php
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    XMEDA:a to se za 20 moc nevidi, obecne se malo prodavaji a vetsinou za 22-24 vidam... ale zas to uplne nesleduju:D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KRISKA: To by se s takovou stal mym nejdrazsim objektivem, to je moc :))

    17k staly dve kila skla v podobe FF 50-500 :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    XMEDA: hm tak 20... takze uplne rozumne ne...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Za kolik se da rozumne sehnat 2nd hand 12-100/4? :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Tiny Camera, Big Images - LUMIX GM1 High ISO Shooting
    https://www.youtube.com/watch?v=2poMSPzXJYU
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Budget Gear, PRO Results - Olympus E-PL7 Studio Portrait
    https://www.youtube.com/watch?v=jbLffoidqgQ
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OXYMORON: Na EPL6 je casto, obcas na XZ2 :)
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    XMEDA: Koukám, že ten EVF fakt používáš :-)
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    Ale když o tom tak přemýšlím - možná bych ti ho mohl věnovat, neměl jsem ho nasazenej pěkně dlouho. Až budu doma, udělám si revizi, co k těm M3/4 foťákům všechno mám a dám vědět.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Jestli je to takova bida, tak by to mohli v OMS trochu predelat v ramci odstranovani napisu Olympus
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    KRISKA: To záleží na tom, co už člověk má. Cena asi není špatná, ale je to málo světelný na širokým konci, kresba na kráktým a dlouhým ohnisku nic moc ... ale mezi tím to docela jde. Měl jsem ho v setu k OM10 Mark IV, kterej mne dohromady tehdy stál asi jen 10 tisíc.
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    XMEDA: Chápu, škoda že jsi z Brna. Jinak bych ti ho na týden půjčil a myslím, že bys ho nakonec nekoupil. Bez ohledu na názory různých recenzentů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam