• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMATSUAdvaita Vedānta अद्वैत वेदान्त
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    ERIDANI: IMHO má Iro pravdu. Mám vůči těmhle disciplínam automaticky respekt, ale ono to je s nima, jejich učiteli a adepty někdy v reálu přesně opačně. Filosofie, snaha o hledání pravdy není adrenalinový sport ani volnočasová aktivita. No a proto jsem opatrný. :-)
    Jinak ať vám akce vyjde!
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    ERIDANI: Nejsem si jist. Ekonomicky možná -rozumím, že nic není zadarmo- ale když si to vezmu pro typické adepty-studenty, tak je to "pekelná" ;-) částka. Proti tomu 4denní festival světové hudby stojí méně. (Rozumím, že na tu akci nepřijde 15 tisíc lidí ;-) ).
    Já bych na akci, kde filtrem není zájem, ale peníze, nešel.
    ERIDANI
    ERIDANI --- ---
    IRO: KOlik z nás je královského původu, kolik tam směřuje?
    Dala jsem to sem s tím, že tu určitě chodí lidi, co je zajímá duševní a duchovní rozvoj, a to si myslím, že dělá i Advaita. Nebo se pletu... :)
    IRO
    IRO --- ---
    ERIDANI: Advaita je královská disciplína, tohle je spíš esoterický festival a hodilo by se to do Alternativní medicíny určitě víc [ Alternativní medicína, čínská medicína, šamanské techniky, homeopatie, léčení pomocí změněných stavů vědomí... ] ;)
    ERIDANI
    ERIDANI --- ---
    IRO: Proč myslíš? :)
    IRO
    IRO --- ---
    ERIDANI: pěkné, ale s advaitou to má pramálo společného.. :-)
    ERIDANI
    ERIDANI --- ---
    KAKTUSX: 13 lektorů, celý víkend. Mě to příjde ok, když ještě zvážím náklady na ostatní věci jako jídlo půjčení stanů, .. :)
    KAKTUSX
    KAKTUSX --- ---
    ERIDANI: Nevím... lidi i témata sympatické (pluralitní), ale ta cena mi v tom neladí. :-( (píšu to sem, ať na tématickém auditku "nekazím kšeft" ;-) )
    ERIDANI
    ERIDANI --- ---
    Malá reklama, zajímavá příležitost pro ty, co mají zájem se duchovně rozvíjet.
    [ FESTIVAL ZDRAVÍ.cz / festivalfestival / 16.9.2011 / CR - Jihomoravsky kraj - Heroltice u Brna, areál Baumat ]
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    ahoj v cervenci prijede V.V.brahman hlasici se k odkazu Ramany

    http://www.brahmam.net/index.php?l=cz - sekce Novinky
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    hele novy klub:-)
    WOPICE
    WOPICE --- ---
    a bude? :)
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    Možná by se mělo. :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Smí se tu hovořit o vlastní advaita zkušenosti nebo by se mělo? ;)
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    doporucuji http://www.advaita.cz/page/3489.knihy/ -> Šrí Nisargadatta Maharádž - JÁ JSEM TO (je tam i ukazka)
    DJAMILA
    DJAMILA --- ---
    BAJO
    BAJO --- ---
    NOXNOCTIS: No a plánuješ to někdo na netu vystavit, nebo nějak zpřístupnit veřejnosti? A čistě pro jistotu, pokud ano, kde :-) A pokud ne, jaké s tím máš tedy plány?
    BAJO
    BAJO --- ---
    KOMATSU: Jen aby to nevypadalo, že jsme to přešli, jak už jsem psal, do pondělí mám nějaké povinosti ve škole, zuřivě dopisuji seminárku, potom se na to podívám a snad se k tomu i nějak užitečně vyjádřím :-)


    NOXNOCTIS: Pěkné, máš toho více? :-)
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    Šankarův?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam