• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOLive*Love*Zumba*
    Diskuze pro ty co cvičí/tančí zumbu, chtěli by tančit, chtěli by se stát instruktory nebo už instruktory jsou.

    Budeme rozebírat hudbu, sestavy, videa, zumbawear, kam zajít na zumbu.

    Zkrátka vše o tomto novém fitness tanci.

    http://www.zumba.com

    rozbalit záhlaví
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PANFETKA: A co dojmy, bavilo?

    Ja jsem se ted taky vykopala asi po mesici, vcera jsem byla a moc fajn :), zas nekdy musim pohnout zadkem..po Vanocich je to desny, tohleto!
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    PANFETKA: si tam uděláš vysněnou fyzičku, fakt že jo! :)
    PANFETKA
    PANFETKA --- ---
    dneska 1st time na zumbu...doufám,že mě nebudou seškrabávat z podlahy .))
    - přez rok jsem necvičila a je to hodně znát...
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    Dnes mladá fronta příloha ZUMBA:)
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    MIMISEKU: u tý jsem na Zumbě nebyla jen na bodyformingu snad 1nou a naposled...půl hodiny akorát prokecá no prostě šílenost..miss aerobic mno:D
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    GABUSHKA: mně u Katky Wiesner, nesnesla jsem ty namyšlený až urážlivý řeči během zumbení..
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    MIMISEKU: jj já na na ní zašla jen občas na aerobic a ten si troufam říct,že předcvičuje skoro nejlépe v Plzni..jinak tedy už jsem je vyzkoušela všechny Zumba učitelky a musim říct,že nejmín mi to nesedlo u Verči...
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    GABUSHKA: no vidíš :) a ta to dělá teprve krátce, certifikát má snad jen pár týdnů.. V Andree je to fajn, i když je tam koberec, ale je dobrá hlasitá aparatura, Erika tam má Po, Čt, Pá - 19h
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    MIMISEKU: tak dneska jsem byla poprvé na Kačce v Andree a nep řišlo mi to vůbec špatný:)
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    A tohle je naše úžasně vtipná Erika, plié póza andělíček :)

    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    Mikulášský maškarní Zumbaton v Holýšově (kdesi mezi Plzní a Domažlicemi), s Erikou a Dášou, bomba akce, toť já coby zumbí strašidlo, čertí rohy blikají :)
    Byla tombola o zumba věci, vahrála jsem dva ty gumový náramky :))
    Holkám jsem napekla kokosky, zmizely hned :D
    Zumbilo se 3h, včetně vánočních písní.
    Více fotek bude na FB v Zumba Erika.

    DSC07981.JPG (556613 B)
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    GABUSHKA: má :) http://zumba-erika.webnode.cz/kontakt/rozpis-zumby/
    kromě těch hodin, co má vypsané, ještě Ne 10h dopoledne Koloseum.
    Koloseum a AB studio bez rezervace, kdo dřív příjde ten se tam dostane.
    Studio Andrea a Hrádek rezervace.
    Kontakty na studia má na stránkách.
    Ještě má na FB skupinu Zumba Erika: http://www.facebook.com/group.php?gid=138061499570565
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    MIMISEKU: Nemá Erika nějaký svoje osobní stránky???
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    :DD
    BECKO
    BECKO --- ---
    SHAMMANIC: Tílko myslíš? Toje Reebok, velikost XS, takže se co něj (sic!) dostanu, tak vyslíkat mě musí nějakej dobrovolník :D
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BECKO: takovy mam taky, akorat nemam tak pekny tilko :) mam jenom takovy to bolerko, fotka pozdeji... kdes to koupila?
    BECKO
    BECKO --- ---
    MIMISEKU: Teď na zimu jsou dokonalý, jinak jim říkám sauna gatě. Ale miluju je.
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    BECKO: na mě dělají ty gazellácký tepláky hodně teplý dojem, nepotíš se v nich víc než v jiných? jsou z dost silnýho materiálu - ty dlouhý, ty pod kolena mi přijdou tenčí.
    BECKO
    BECKO --- ---
    SHAMMANIC: Mám tepláky od gazella.eu, neuvěřitelně pohodlný. Jinak nosím zumba hadry nebo krátký sukně, podle nálady. Tenisky mám taneční.
    MIMISEKU: Levý lejtko. Po každé hodině. Nechápu. Občas bederní páteř, když hodně vystrkuju zadek při takovým tom negršejku.
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    me boli vsechno :D ale nechodim pravidelne, na tom musim zapracovat. a nosim tilko, leginy a na tom sukynku, protoze se pak sobe vic libim v tom obrim zrcadle :)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    MIMISEKU: je maskarni zumba jo? kecas!! tak to chci videt!! jinak me osobne neboli vubec nic, jen nekdy trisla, coz teda uprimne moc nechapu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam