• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    Zde řešíme problémy, potíže a neznalost. Pokud chcete ventilovat svoje vlastní nedostatky, tak budete smazáni.

    Související kluby:
  • [ nyx :: trziste :: chybejici kategorie ]


  • Co přijde:
  • Tipy a rady pro vkládání inzerátů

  • Tipy na to, jak pohodlně odebírat inzeráty

  • Co do tržiště nepatří

  • Hlášení problémů - co a jak.
  • rozbalit záhlaví
    BEEBOY
    BEEBOY --- ---
    NYX: ACHERON:
    A mohu se zeptat v cem je problem, kdyz na nyx trzisti kompletne popisu produkt, prilozim fotku a potom dam link na Aukro?

    Pravidla trziste jsem si cetl a je tam jasne napsano, ze "je zakazano pridavat inzeraty, kde je pouze jenom odkaz". Ale to je presne to, co ja jsem NEudelal, predmet je vzdy velmi dukladne popsan a presto mi byly inzeraty smazany. Podle toho, jak ta psana pravidla chapu ja, tak jsem je neporusil a me inzeraty byly smazany (ci nahlaseny) proti pravidlum. Kdyby tam zminka o externich serverech byla, tak nereknu ani popel.

    A ted, prosim, k principu: PROC to vadi? Nyx prece nema zadne provize z prodeje a ani nijak nebenefituje z toho, ze lidi prodavaji/nakupuji exkluzivne pouze na jeho trzisti, ale slouzi jenom jako prostredek k domluve prodavajiciho a nakupujiciho. V jakem smyslu nekoho obtezuju nebo omezuju tim, ze odkaz externi server pouziju? Mne tohle teda prijde jenom jako zbytecna sikana.

    Prijde vam adekvatnejsi, kdyz napr. budu prodavat notebook na Aukru, tak ze s tim linkem na aukci budu otravovat v klubu o notebookach misto toho, abych pouzil trziste? A nebo tohle je tady taky zakazano?
    NYX
    NYX --- ---
    ACHERON: ja je obcas promazavam, kdyztak pouzivej to hlasici tlacitko tam.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    OTAVA: NYX: EXX: ahoj, jsem teďka narazil na inzeráty, u kterých jsem se pak od dotyčného dozvěděl, že si mám přihodit na aukru a počkat jak to dopadne - tak kvůli tomu asi nemusím být na nyxu, abych si našel inzerát na aukru, ne? Nešlo by to nějak zatrhnout? Pokud je nějaký pravidlo nebo mechanismus nahlašování, tak sorry za OT a díky za odkaz, nevím o tom. Jsem pro nemožnost zveřejňování inzerátů se slovem "aukro" a pravidlo ohledně tohoto, pokud si to někdo pojede přes tinyurl, tak pak porušuje alespoň pravidlo a dá se to nějak řešit dál.
    NYX
    NYX --- ---
    WASABILOVERS: no tak zkus sem hodit co presne tam vkladas (s zapnutym NO-HTML)
    WASABILOVERS
    WASABILOVERS --- ---
    zdravím, nemohu ve svém prohlížeči safari vkládat inzeráty, že prej atribut div je neplatný, žádný divy tam nevkládám, jen text. any idea? diky, boro
    JACKTUZEMAK
    JACKTUZEMAK --- ---
    čus...rád bych nabídl své služby v oblasti IT - nějaká jednoduchá pomoc s PC...mohu se lidem nabídnout formou inzerátu - tržiště?
    Díky za info ;)
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    aaaha, dobry napad. Dam si na tuhle kategorie klub a zakaz ho pres trziste. diky
    NYX
    NYX --- ---
    DELVIT: pokud sledujes pres kluby, tak normalni ignore list.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    da se nejak blokovat trzeste pro nejake IDcko? Napriklad vim, ze od WINTERMUTE_A nekoupim nic, ale kategorie me zajima.
    PAYA_HORRORCORE
    PAYA_HORRORCORE --- ---
    Neměli ste sem pouštět ženský! Ted je to tu jak na jarmarku LOL
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    NYX: jj bez toho už bych byl dááávno mrtev :))
    NYX
    NYX --- ---
    PAYA_HORRORCORE: tak sleduj jen ty kategorie, ktere te zajimaji
    PAYA_HORRORCORE
    PAYA_HORRORCORE --- ---
    Začíná mě štvát že je tržiště zaspamovaný neustále nějakejma hardama!:(
    LA_SKA
    LA_SKA --- ---
    Jak se vkládá link? :)
    NYX
    NYX --- ---
    tak je tu [ Nyxí fotopátračka. Chcete fotit, nechat se fotit či dělat vizážistku a nevíte s kým? Tady jste správně. ] , kde by se to mozna hodilo.

    v trzisti nevim, kam by to melo patrit po pravde :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DZAKY: spolupráce není práce?
    DZAKY
    DZAKY --- ---
    ee, no, ani ne tak práci jako spíš spolupráci... :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    nabízím práci...?
    DZAKY
    DZAKY --- ---
    zdravim. nyx mi byl doporučen, že bych tu mohl zkusit najít modelku pro focení. tento "inzerát" by patřil kam? než to někam vložím tak si chci ověřit že nebudu "spamovat" zbytečně. napadlo mě dát to do "tržiště" a nový inzerát typu "nabízím"? díky
    HONZAK23
    HONZAK23 --- ---
    čau, dotaz, můžu dát inzerát na fosilní mramorový věci z Maroka? jen pár kousků, potřebuju se toho zbavit :) dík
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: Ne to nepotřebuji stahovat, spíš jestli to plánuješ nějak omezit. Protože mám pocit, že brzo překročím stovku ;)
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: no db se zalohuje cela kazdy den, soubory jednou za cas. manualne si to stahnout k sobe na disk ted nejde a ani nejak zvlast nevidim duvod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam