• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    HNIZDO: Neporadilo. Šlo to z disku. U hry kde jsem měl stabilních 72 mi to nábnizelo AAX 4...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JURGEN_BUNDA: Dirt 5 jako celek je joke, bohuzel.

    Zkousel jsem to, ale nenapada me jedna vec, ve ktere by to bylo lepsi Forza Horizon 4, takze zpet v FH4.
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    Jenom jako joke: Dirt 5 chce 12dx a minimálně 10 widle. Akorát že to musím dávát v kompatibilitě 8 až Wista, jinak mi to nenajede.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JURGEN_BUNDA: Reaguju na ty fraps, ktere jsou dneska zbytecne.

    To jsem teda jeste nevěděl, ze jsi vulgarni hlupak. Coz i vysvetluje tu muzejni kartu...
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    HNIZDO: Co je GFE?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    JURGEN_BUNDA: mam dojem ze se ti snazi poradit abys misto frapsu pouzil GFE
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    btw: Dirt 5, dle mě nejhorší konverze ale super hra.
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    Ty jsi asi opitý. Proč sem sereš hry jako Forzu, Doom a tak. Já píšu o tom že mám 1650 super a co mi na tom jede a nejede.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JURGEN_BUNDA: Moje oblibene Forza, Doom 2016, Doom Eternal umi zobrazit fps nativne.

    Neumi to jen CP2077, snad se to nauci casem. Tam to resim pres GeForce Experience, tam se da zapnout pocitadlo fps, zobrazeno jen ve hrach.

    Na druhou stranu... Jen v tom CP to počítadlo potrebuji, ostatni fix 60fps :-D
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    HNIZDO: Je to tak. Ale že zlobí Frapsy který jsem ani nevěděl že automaticky spuštím, když jedu MSI a ten soft co mi ukazuje ve hře na čem jsem. Frapsy šly z disku. Okamžitě.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    JURGEN_BUNDA: to by nebylo poprve, obcas se tyhle veci napozadi poperou.
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    JURGEN_BUNDA: Vyřešeno, FRAPSy na pozadí... To nevymyslíš.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Digital Foundry's Best Game Graphics of 2020 - PC, Xbox, PlayStation - An Amazing Year For Visuals
    http://www.youtube.com/watch?v=qFYa6okagbs
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    spoilery prosím ne.
    určitě ne bez označení.
    já zatím vybírám otazníky a čekám na RTX než začnu příběhové mise
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Jop s tím souhlasím, moc velká cvokárna
    LAUNCHER: Odpovedel jsem ti ve spráývným foru ;) A jak piši dojedu poslední konec a jde na hřebík, závody se pomalu blížej, a sezením za monitorem břicho neshodím :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Ja jsem dojel jen ten Arasaka konec, aby se nereklo.

    Dalsi konce musim bohuzel odlozit na "druhe kolo", ted uz trosku nestiham.

    Ale mam brutal lvl 50 vrazdomatickou postavu před "point of no return", takze se tesim, ze pozdeji dokoncim zajimavejsi konce.

    Dost pres 100 hodin btw, na postave je to myslim videt :-D

    [ LAUNCHER @ Cyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED ]

    [ LAUNCHER @ Cyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED ]
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Nejvic ze serie me bavil Doom 2016, ten je v top 10 mych her. Eternal mi prijde prekombinovany, ale fajn.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Chápu, mě Doom nějak nesedl, přitom ten předtím jsem dohrál jako jednohubku. S RT určitě zkusím, ale už vyhlížím další gamesu kde bych se kochal, ale nějak o ničem nevím :/
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Já jsem si všimnul že občas mi dropnou snímky, a ta hra jakoby nevyužívala grafiku na 100%, stačí se přemístit jinam a problem se vyřeší sám, jo a sem tam na mě DLSS vyprdne rozmázlej obraz, ale do vteřiny je pryč, spíš pro zajímavost.
    Jinak hra je skvělá, mám dohráno, ale ještě jdu zkusit třetí konec za Johnyho, vřele doporučuju si ty konce zkusit všechny ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam