• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAULMUADDIBStrana svobodných občanů 1.56% v parlamentních volbách.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OMNIHASH: To je v pohodě.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PAULMUADDIB: je mi to jasný, narážel sem na 32 tisíc dní správcovství fronemy ;)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OMNIHASH: Já jsem jim neomezil práva. Já jsem jen smazal sračky.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PAULMUADDIB: jenom technická - na zapisování práv je nekonečno v nyx systému se používá -1

    WANTON: Dřív sem se sem chodilo diskutovat, poslední půlrok cca už jenom chodím číst tvý příspěvky a královsky se u toho bavím za usrkávání sojového frappučína a klub maté.
    WANTON
    WANTON --- ---
    Děkuji všem účastníkům studie. Výsledky jsou dost jasné.

    Z výsledků plyne jedna jediná otázka. Proč sem leze tolik lidí z pražské kavárny?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Díky. Nashle.
    THETAN
    THETAN --- ---
    PISKVOR: já ho přece chválim a podporuji :-)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Tak se opet uklidnime, nerad bych prebiral pristup jinych nejmenovanych auditek k zastrasovani a cisteni offtopic...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DANCHEZ: Je to slusnej bizzar, dost se to zacina podobat diskuzim NZP, Ukrajina nebo Konspiracni auditko.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    THETAN: Ještě do toho svýho posudku doplň zhodnocení třídního původu, jinak to vypadá poměrně kompletně, byť je to rozesetý v pěti příspěvcích.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    prosim reknete mi ze nikdo ze zdejsich diskutujich nema s SSO nic spolecnyho (krome toho ze je mozna voli, uvazuje o tom ze je bude volit, volil..) , protoze jestli jo tak SSO je jeste vetsi shithole nez pirati
    THETAN
    THETAN --- ---
    BIDAK: ještě bych mohl doplnit, že má dobré předpoklady nástěnkáře...na tom se většinou začínalo :-)
    THETAN
    THETAN --- ---
    BIDAK: až na tu mentální poluci o jakémsi "hodnocení příspěvku" na nyxu, včetně osobního rozboru o "překonání se"...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THETAN: Jak to říct... nazývejme věci pravými jmény. Když někdo napsal něco kardinálně blbýho není kádrováctvím to říct.
    THETAN
    THETAN --- ---
    COOLER: mluvim o poznámkách do zápisníku Omnihashe a myslim, že ještě Ufon zde měl takové tendence...
    COOLER
    COOLER --- ---
    THETAN: a teď mluvíš o Omnihashovi nebo Wantonovi?
    THETAN
    THETAN --- ---
    To miluju tady ty adepty na kádrováky. Před 30 lety by byli v kurzu.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    WANTON: gratuluju k tvýmu nejdebilnějšímu příspěvku na nyx. Byl to boj, ale překonal si i sám sebe.
    THETAN
    THETAN --- ---
    WANTON: Tto že měl děvky, to myslím je jedno. Slovíčkaření ohledně "humanitárního bombardování" je zbytečné, protože pointa je jasná. V rámci této sviňárny, kterou on podporoval, došlo ke zničení Srbské infrastruktury (zchudnutí země) včetně mnoha civilních cílů - nemocnice, školy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam