• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLEBOYPedofilie - Efebofilie - Hebefilie :: boylove :: girllove
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OMI: hm, a jak bys vysvětlil odlišnou reakci na pachy u homosexuálů, na příklad?
    Já vážně žasnu, jak se lidi, kteří o něčem s prominutím houby vědí, pouštějí do odvážných teorií.
    JELENA
    JELENA --- ---
    Don't feed the troll.
    OMI
    OMI --- ---
    A co se třeba vrátit, op dovolené v exotickém teoretičnu, k prvotní otázce... paamtuje si tady ještě vlastně někdo?
    OMI
    OMI --- ---
    JELENA: Ale nemusím se s mířit s tím, že někdo používá odkaz místo argumentu. V době, kdy se většina studií a statistik, jako například i tahle, kterou teď píšu, rodí na stole v kanceláři a 37,24% vědeckých prací nikdy nebylo provedeno, jenom byly vytvořeny webové stránky fiktivní univerzity... je to tak nějak základ argumentace.
    :_)
    Takže já mám taky biologickou teorii: prostě těm zvířatlům vyvolali dojem blížící se smrti (odešel čich, to už je za pár...) a tímpádem se snažej ještě rozesejt geny všude kam to jde.
    Hele, na teorie jsem já strojovna, bacha na mně.. fakt by bylo lepší argumentovat... :-)
    OMI
    OMI --- ---
    ECLECTICA: Ne, říkal jsem že incestem se hromadí chyby, které by se jinak "vyrušily navzájem". Tedy napříkald defekt zkrácené nohy se potká s dalším děděným defektem delší nohy... v těch genech toho máme tolik, že v tý posteli se potkávaj ne dvě vesnice, ale dva světadíly...
    JELENA
    JELENA --- ---
    OMI: vypnutí čichového vjemu se používá u zvířat a tam změny sexuálního chování na základě přerušení čichového signálu skutečně prokázány byly. U lidí se čichové vjemy nevypínají, ale vybírá se například nejatraktivnější vzorek z řady různých. A funguje to.
    Btw. že umíš jiné věci než angličtinu je ti v debatě o vědeckých záležitostech víš na co? Většina zdrojů je prostě anglicky, budeš se s tím muset smířit.
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: Ukaž mi někoho, kdo by nevěděl, o kom je řeč.

    ECLECTICA: JJ, tohle byl oblíbenej argument, že se to dělo celý miliony let. K tomu sarkasticky dodávala dějepisářka, že jednou se to jistě Sovětským vědcům podaří, protože čekat ve frontě už umíme všichni perfektně. :_)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: vycteno z Timothy Leary - Flashbacks nebo Politics of Ecstasy, uz presne nevim :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OMI: říkal jsi, že incest není proti přírodě.
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: tak tohle, jestli je to pravda, je HODNĚ dobrá historická perlička... :_)))

    ECLECTICA: ...nerozumím otázce...?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OMI: nezapomínej, 1. že to nebylo přes noc a 2. že chemické prvky mají nějaké vlastnosti, které způsobují, že některé sloučeniny vznikají snáze a jsou stabilnější a 3. ten kód ohl vypadat klidně jinak, stejně tak jako můžeš sestrojit počítač ze špagátků, páček a kdoví čeho. Jedna věc je princip, druhá provedení.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: pozn. Alan Ginsberg homosexualem pochopitelne zustal
    OMI
    OMI --- ---
    JELENA: Hele, ten link boužel odkazuje na anglickej text. Stydlivě přiznávám tuhle svoji nedostatečnost... ale třeba zase umím navrhnout důlní výztuž, každej umí něco.
    Takže vycházím jenom z toho, co se tu řiká česky.
    A to se tady mluvilo o feromonech.
    Jakože doma jsou děti chráněny tím, že Příroda vymyslela čichovou ochranu.
    Ale pak by men zajímalo, jestli to ověřovali s vypnutím čichového vjemu, rpotže jinak je to jenom domněnka...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OMI: a proti čemu to prosímpak je, když to má genetické (tj. biologické) důsledky?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    mi to trochu pripomina Timothy Learyho, ktery se jeden cas chlubil tim, ze diky LSD "vylecil" homosexualitu sveho pritele Alana Ginsberga - on si na tripu uvedomil svou biologickou roli a bylo vymalovano :D
    OMI
    OMI --- ---
    ECLECTICA: ...takže se podařilo z toho prvotního moře atomů a molekul tím zásahem blesku vytvořit první živou buňku, jak jsme se to ještě my učili v přírodovědě?
    (Darwinismus se potřeboval s tímhle bodem nějak poprat, asi jako s krátkokrkou žirafou...)

    DIVA: To je možný, ale celý se to rozvinulo jenom od bodu, kdy jsem tvrdil, že sexuální násilí na dětech se děje v rodině daleko častrěji než mimo rodinu a protiargument na to byl ten,ž e to není možné, protože Příroda to zařídila jinak. Což nepřekousnu, rpotže vím, že to není o biologii, ale o osychice.
    JELENA
    JELENA --- ---
    OMI: já nechápu, jak jsi přišel na to, že bychom měli čichové preference ověřovat před monitorem.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ECLECTICA: ále ověřitelná. Vidělas jí? A sestavila si ten mikroskop? Co když to je celé jedno velké spiknutí...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    DIVA: jo. na to neni co rict. dokazovat neexistenci neceho se mi dneska nechce :-)
    OMI
    OMI --- ---
    DIVA: Ale já jsem nikdy neslyšel, žeby se příbuzenskou plemenitbou podařilo vyšlechtit něco přínosného. I ty kočky jsou nakonec sice krásný, ale defektní, maj v háji plíce, pajšl a imunitu a to má být vyváženo tím že maj dlouhý chlupy?
    Příbuzenská plemenitba vede dycky do průšvihu, ale ne protože by to bylo "proti Přírodě", tedy hříchem, ale prostě proto, že se vrší "chyba měření".

    _BENNY: Promiň, to bylo jenom duc_how_no... jedl jsem mnoho česneku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam