• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    MRQ
    MRQ --- ---
    OVERDRIVE: je do barevný celý, i ty první díly
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: oneirologia je nauka o snoch
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Prawitz se za mnou ma za chvili stavit na odpoledni zevl, tak to s nim proberu.

    Balu btw available neni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    vizualne hezka kapela: http://www.last.fm/music/Vermillion+Lies
    jeste jsem je neslysel zvukove, nasel jsem je pres hrozne podivny tag, co me zajimalo, co to tak asi muze bejt [coz doted nevim]:

    Sukhushin music - Listen free at Last.fm
    http://www.last.fm/tag/sukhushin?utm_source=last.fm&utm_medium=application&utm_campaign=last.fm_desktop_application&utm_content=2.1.25&utm_term=WIN

    jinak kapela mocneho jmena ;]]]
    CunninLynguists
    CunninLynguists – Discover music, videos, concerts, stats, & pictures at Last.fm
    http://www.last.fm/music/CunninLynguists

    predstavuju si cunnilyngvistiku, a muzete se hlasit dobrovolne, pokud by nektera z pritomnych dam potrebovala probrat nejaka slovicka, pripadne celou gramatiku... ;]]]]

    maji i hezky nazev desky: Oneirology - coz by byla nejspise veda o spanku. cimz nemyslim spank, ale spanek ;]

    jezis krist [jo ten filosof pacifista], dneska jsem zas pozral vtipneho hashe, od rana pracuju [support] a zaroven hraju tetris s mojim novym pokojem. vlastne je to kombinace tetris a sokoban-a, protoze mit zbytek peti let narvanych v jednom pokoji a snazit se to urovnat do pouzitelneho designu ve smyslu pokus-omyl... mezi vecmi je vzdy tak 20cm mista plosne a asi 2m vertikalne, vsude jsou kabely, flasky s napul dopitym vinem, telefonni hovory z nemecka a indie, knizky, krehke veci jako nadobi, pak nejake pavi peri, vodni dymky, kterym chybi jen housenka, pac alenka spi v posteli [ano studuje na oneyromancera, je ji pulne jedno, ze tu hahlas hraje hardcore a k hlukove kulise uz chybi jen sbijecka a vrtacka s priklepem...]... no proste mrdnik.

    pokud me nekdo chcete potesit, muzete mi zavolat na jeden ze 3 telefonu, ktery ted pouzivam, budte si jisti, ze mi neco upadne ze se o neco prerazim, ale budu vtipnej jak nikdy jindy ;7

    mmchodem, kdo jde vecer na piiivo nekde kolem Orionky, pripadne nekam pod vez nebo tak.

    Co tak treba kamaradi, co je znam kazdeho aspon 10 let, tedy Prawitz a Sorbak? ;] Nic kluci?

    No dal bych si z available treba Disparityho a Balua, he? Nechce se vam? No nic, kdyz uz jsem to zminil, tak zkusim vyse jmenovanym [dvema] zavolat, ostatni se nejak ozvete... jo treba Konvalinkova, ta dela co?

    Kafe v Lese? to zni jako option, he?
    Na osmou?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zapnout ceske levely wifi siti pro ubuntu:

    iw reg set CZ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MRQ: a nedelali barevnej dotisk tech prvnich cernobilejch dilu, ze?

    kua ja chci jen ten box, zbytek mam ';]
    MRQ
    MRQ --- ---
    těším se na dlouhé zimní večery!
    komplet vydání v boxu už mi říká pane ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: jo mmchodem, jestli se Ti zda, ze to tady nikdo necte, tak to me taky, obcas mam dojem, ze trpim samomluvou, ale pak obcas nekdo necekane na neco odpovi, nebo nekdo zvedne nejakej ten prst, takze jako asi cte... nekdy jsou lidi z toho co pisu i nasrani, takze jo cte...

    jen treba nikdy nefunguje to, ze se na neco zeptam, nebo treba chci aby lidi odovedeli na neco slozitejsiho, kdyz by museli psat... jako ja nevim: "co byste si prali k vanocum, opravdu uprime, napisete mi to sem?"

    pokud na to odpovis, budes asi treba jediny [mmchodem tahle otazka me napadla jako priklad, ale opravdu by me zajimala. myslim to ve vsech ruznych rovinach, klidne si neco prejte pro cely svet, nebo ja nevim... predstavte si, ze se vase prani splni, at si prejete co chcete, rekneme, ze je jedno, ze je to zrovna 24.12. klidne tomu muzete rikan novy rok, slunovrat... nemusi to bejt vanoce. proste reknete co si prejete uplne nejvic. nemusi to byt jedna vec]


    MMchodem asi jsem se uz dostal tak daleko v odporu priti katolicke a krestanske tradici, ze mam problem s vanoci jako s konceptem. Chapu, ze je to oslava slunovratu a noveho roku a tak. ale mam problem s tim, jak to letos budu vysvetlovat Mie, ktera pravdepodobne prvne dojde k tomu, ze se zepta, co to jako je ty vanoce, kdo je to ten Jezisek [coz pro me byl vzdy imaginarni koncept, nikdy jsem si to vnitrne nespojoval s Jezisem Kristem Nazaretskych zidu kralem]... budu si to muset nejak promyslet.

    Jak to vlastne je u vas. Ja vim, ze je to dalsi otazka na kerou mi nikdo neodpovi [jedna z tech typickych], ale zajimalo by me, pokud deti mate, nebo mit chcete a muzete: jak tenhle koncept hodlate pojmout a prijmout do svojich zivotu a sdelit jim?

    MMchodem je tu nekdo, kdo nejakym zpusobem slavi veci jako Beltaine nebo Samain? Beltaine jsou nase Corodky, Samain je Halloween. To jsou oba svatky, ktere tak nejak niterne miluju. Vanoce mam rad posledni dobou docela taky, i kdyz jsou to porad svatky naproste vnitrni osamelosti. Ale tak nejak mi pripadne, ze ten pocit k zime patri.

    Tedy ukazka toho, jak je to tady casto samomluvou:

    Napiste prosim kratkou esej o tom, jak vnimate svatky jako jsou vanoce, oslavy jara, svatojanska noc a podobne...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    taky vam vzdyckytyhle obrazky stastnych lidi s pocitaci pripadly podezrele, nikdy jsem nikoho nevidel takhle stastneho, ze bych se znal jen s lidmi co pouzivaji naprosto nevhodne operacni systemy [tedy vsechny, co je ovladam ;] : qnx, linux, aix, msdos, windows, os/2, android, MacOS, MacOS-X ;]]]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pry uzitecna ucebnice spanelstiny: http://www.casadellibro.com/...ca-del-uso-del-espanol-para-extranjeros-teoria-y-practica--con-solucionario-elemental-e-intermedio/9788434893511/926744

    nejake knihkupectvi bez postovneho, kde by ji meli nekdo nezna asi co?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    4chan s hromadou linku na muziku, netestovano kolik jich funguje, ale je tam toho mrdy: http://chanarchive.org/4chan/mu/6880/i-m-drunk-give-me-music
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nejaka HC kapelka, co mi ted zahrala na Last.fm, nebyla spatna, a jak mam patecni, post nocni demenci, tak me bavi jejich obrazky z profilu:



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    How to encrypt your Google+ private messages using Pidgin and OTR: First download and install Pidgin http://www.pidgin.im/, then download http://www.cypherpunks.ca/otr/index.php#downloads and install http://lmgtfy.com/?q=install+otr OTR and finally configure pidgin to use Google Talk http://lmgtfy.com/?q=configure+pidgin+to+use+google+talk.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SN0WCRASH: A very, very interesting article about economical raise of Latin America you won't read anywhere in mainstream media. http://t.co/Miy1ml2j
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    uaaa, starnu. jedna nocni a jsem uplne rozklepana troska. premejslet 24 nad 8 serverama, z nichz na kazdem je 40 ruzne zmenenych konfiguraci, to by bylo pred par rokama piece of cake, sice jsem to tehdy neumel, ale za jsem na to zda se mel energii, vcera [dneska] jsem se nasel, ze spim s hlavou na klavesnici vedle hrnku s napul dopitym Urugvajskym mathe...

    jinak hned po ranu padlo od kolegu v praci: pro odlehceni:

    kolega Mira nadava u studia asi 2gb logu: Kerej ty ses ty zkurvenej zmrde...!
    Kolegine Daniela: ... Petru!

    jinak po vanocich: nastesti ne tedy pred vanocemi [mel jsem leted v pondeli, ale vzeprel jsem se] letim do Brazilie a pak do Mexico City...

    Klasicky argument: Kdyz uz jsi v Lat.Amer. tak vyresis Brazilii i Mexiko.
    Marne jim vysvetlovat, ze
    Praha - Mex.City. = 9,5h
    SaoPaulo - Mex.City = -+ 11h

    aneb kdyz uz jsi na kontinente... ze...


    Jeste jedna vec:
    - shanim nekoho, kdo by me byl schopen naucit prakticke zaklady spanelstiny snadno a rychle, pripadne je tu nekdo, kdo dokaze konverzovat?
    Mam v planu vzit maly slovnik a naucit se jej naspamet, idealne takovou tou metodou, kdy se ucist jen tech x slov, co jsou nejcastej pouzivane, s tim, ze by to melo umoznovat zvladnuti 50% bezne konverzace... linkoval jsem to sem.

    Potazmo: nemate nejakeho znameho treba studenta, co by chtel doucovat spanelstinu za prachy [ale jako ne za 500/hod]
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    pro odlehčení - jestli to tu ještě vůbec někdo čte..

    Z facebooku Chodský Junty:

    horoskop brickejch listů radí celýmu zvěrokruhu tůto :" Sedmnáctý listopad je dobré datum pro demonstraci, pro nastolení součinnosti výše zmíněných institucí, pro zahájení akcí vedoucích ke svržení opovrženíhodné vládní koalice, která tak zjevně opovrhuje námi."
    nynčko copa méme dílat, mušíme zahrét. za občenský 4 room.triznu. a zrovínka U tůtoho Kaštanu slavnýho na Břevnově. muhehehe junta paličkuje čakanový alikvóty
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem, omlouvam se vsem, za tohle verejne prohlaseni, myslim, ze jima zacinam byt proslaveny [mozna nechvalne]... ale holt tak uz to chodi, nemusim ted chodit a vsem to vykladat solo, tedy to ocernovani, proste to napisu sem, vsichni zucastneni se naserou, jako kdyz jsem Sorbakovi napsal, ze si nemyslim, ze by se mel srat se vztahem Iky a Hroch a jit semnou na pivo... to bylo taky legendarni. Stejne jako tamto prohlasneni jsem nesmazal, tohle taky mazat nebudu. Mozna jsem nejak prekroutil pravdu, ale spon to delam otevrene, a popravde jedine co z tech textu plyne, je, ze kdy z nekomu neco chci rict, rikam mu to do oci, nemusim nikoho nijak spinit. proc bych to delal. popravde asi tak 100% lidi je mi uplne u prdele jestli jsou spinavi nebo cisti, oni se spini sami.

    slibuju, ze podobne veci zas chvili nebudu opakovat, myslim, ze se mi zije pomerne spokojene, krom toho, ze jsou 4 rano a ja sedim v praci, posledni mesic jsem tak pulku mesice nemel kde bydlet a musel jsem se docela solidne zadluzit, jen co se mi podarilo skoro vsem vsechno splatit [taky jsem musel rozprodat skoro vsechen svuj Prazsky majetek, takze mi zustala zas jen vez, knizky, komp, postel a basa]...

    Pokud by jeste nekdo chtel nejake lednicky, skrinky a dalsi veci, ktere nemam kam dat, muzete se ozvat, treba se jeste neco najde, vetsinou jsem to nechaval / nechavam za odvoz
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem dneska jsem se dozvedel, ze semnou Prawitz nepujde na pivo, protoze prej jej pomlouvam kudy chodim, tak abych zase jednou neco zverejnil, jak tady vsichni maji radi tak jsem jednou uvedl duvod, proc si myslim, ze Prawitz nejdrive vyprudil a pak se odstehoval z bytu do konce tydne, coz me mmjine v konecnem dusledku vyslo na 40 tisic a 4 mesice blbnuti s bytem:

    myslim si, ze:
    - Prawitz neumi odpoustet - vycitat mi asi po roce, ze jsem se mu snazil prebrat zenckou, ktera byla mmchodem naprosta pica, ale to je defacto jedno, a ze jsem prisel k nemu do pokoje oknem, pote, co ona semnou ztravila celou noc, kterou on blazene prospal - no ja to nepovazuju za hrich, tedy aspon ne po roce od doby co se to stalo, ale je pravda, ze clovek musi neco hromadit, muze treba hromadit to, ze nekomu neco vycita...

    - myslim si, ze v dany moment byl prawitz nesnesitelny [a ne jako spolubydlici, ale jako clovek] protoze:

    --- dostal kopacky
    --- umrel mu tata
    --- dal vypoved v praci, ale nova se nehledala zdaleka tak snadno jak se puvodne zdalo

    tedy nemyslim si, ze jsem Prawitze pred kymkoliv jakkoliv ocernoval, tohle je presne duvod, ktery jsem uvedl jako duvod opusteni bytu [krom toho, ze ten imaginarni byl samo ten ze smazim, do cehoz mu nic, a coz se mozna ano mozna ne projevuje, ale je to moje vec]

    pak jsem taky uvedl jako velmi kldne, ze se sbalil, a vypadnul v modu "do konce tyden budu pryc" a "sak mas zaplaceno do konce mesice" [coz bylo v dany moment presne 14 dni]...
    pokud vim, tak jsem v souvislosti s timhle chovanim poznamenal, ze by to udelal jen naprostej curak a doted si to myslim... diky tomu jsem taky zjistil, od ceho je kaukce u spolubydlicich a od priste, az budu pronajimat byt, tak si rozhodne vezmu 2 mesice kaukci, ktera v pripade podobneho chovani propadne... kupodivu jsem to nechapal a myslel jsem, ze kamaradi takove veci nedelaji...

    tolik verejne prohlaseni k tomu, ze pry Prawitze ocernuju kudy chodim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam