• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    OVERDRIVE: voe, ptal ses na Lucifera ... a myslel jsem Chloe, zeano .. :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tyvole, to je zas pravopis,... nasrat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SHASHA_KRASTY: policajtka v Preacherovi?
    Preacher je Bonni and Clide ne... Blondyna a knez, on ma hlas, ktery muze donutit cloveka, aby si sezral vlastni prdel. Ona ma kundu, ktera jej dycky pritahne, aby ji vysvobodul z pruseru. Oba maji hromadu bubinkovejch revolveru. Pak je tam jeste svatej zabijak, kterej kdyz se ukaze, tak je pruser...

    ale pokud myslis Luucifera, tak jako chces rict, ze uz je to venku, a da se toho stahnout serka a je to oddechova? Jo, tak to bych si i dal. Neni posledni dobou nic moc ke cteni.

    Jinak co se Comixu tyce, tak zas jsem v posledni dobe mel comixovou manii, jako kdysi, kdyz jsem se vsem snazil vnutit Transmetropolitan a muj nechteny ale akuratni vzor: Spidera Jerusalema

    Stahnul jsem si kazdopadne Sinster a Dexter a musim rict, ze minimalne takovych 30 cisel je FAKT poctivej mafiansko-pulpFiction narez. Je tam hromana priznanych odkazu na tarantina, ale taky na vsechnu moznou podobnou verzbez asi jako ve Falloutu dvojce. Jsou tam uplne masakr hlasky. Proste takovy dve postavy v Shadowrunu HRAT CHCES!!! Fakk doporucuju. Vali se to na torrentech a je to jeden z tech, kterej uz nejakej casek shareuju...

    Funt!!!




    a ac mam dojem, ze uz jsem i Sinistera a Dextera i Hellblazera doporucoval, tak jeste jednou tedy:

    Hellblazer je KURVA HUSTEJ NAREZ.

    Ten commix vznikal za Tatcherove, v dobe Valky o Fakin Falklandy, a kreslili jej pankaci. Jakoze fakt. Zadni levicacti kytkari, ale takovy ty delnicky sracky, co je sral fodbal, a radej chodili na konziky a kecali tatcherove do politiky... Je to fakt kruta prdel. Jakoze cet jsem jich vsech cca 200, coz jako cloveku zabere takovi mesic nebo tak neco, kazdopadne tak do prvnich par musi clovek prekousnout, je videt, ze tam je jeste takova ta oldschool skola ala superman a comixy v novinach, hrozne moc textu, dost staticky a osklivy obrazky... ale zacne se tam rozehravat asi nejsilenejsi mag, co jsem jej nekde zaznamenal.
    Tak jak je Lobo a Sinister a Dexter proste masakr pro gangstery a fajtry jako archetyp do RPGcek, proste hlaskari, drsnaci, kundolapove, a zgurvisini, tak magicka obdoba toho je Constantin.
    Ten clovek je proste hustej, vsechno chovani zavani vyjebavkou, a o jako se vsema. Kazdy slib je dodrzeny, ale tak, ze vzdycky nakonec hraje pro Johna, a clovek jen kouka, jak tohle nekdo mohl vymyslet. Vsechno jsou to takovy ty stary anekdoticky podfuky s lakomim barmanem a houslema, nebo ve stylu Enterteiner a tak... Proste klasika. Jenze do toho je hromada punku [a to i vizualne], docela casto ruzny sado maso fetishe, kurvy, drogy... a HROMADA vazne divne magie. Takhle nejak si predstavuju, ze magie proste funguje.
    O tom se neda napsat nic vic, krom toho, ze John je proste archetypalni frajer s vazne MAGICKOu personalitou... A luxusnim reseni rakoviny plic.
    Jo, taky ma nadmiru zdravej vztah k detem, milencum a vubec zamilovanejm a vsem temhle vecem. Tam kde by tomu Lobo slapnul na hlavicku, a Sinister s Dexterem by byli stitive neprijeme prekvapeni, tam to John Constantine okomentuje tak, ze kazda zodopovedna matka potrati radej sama a dobrovolne. Treba pletaci jehlici.

    Jinak existuje tusim dil 107, ktery napsal Neil Gaiman, jako scenar... a musim rict, ze krom nejakych Sandmanu, ze kterych mi byvalo casto zima i v zavrenem aute uprostred leta na zasrane hane, tak z tohohle dilu, kdy constantin nechtene prijde do socialniho panelaku v centru Londyna, kde jej chce zneuzit lezba, aby ji udelal decko... a co se z toho stane... musim rict, ze takhle zima mi bylo malokdy. Zima, ktera probehne pateri, a usadi se za ocnima vickama.
    Co se stalo, nemuze se odestat. Moc dobry.

    Poslednich cca 40 cisel jsou pozdni devadesatky, a doporucuju ani nezkoset cis, ale stejne vam to podle me neda...

    Zapomel jsem napsat, ze John je anglan? Zapomel... nebojte, toho si vsimnete, az vam Rottenovo RRRRR bude pripadat jako zvatlani ze zasranyho Texasu.... [mmchodem Preacher jako variace na Bonie a Clide s pridavkem grunge a irskyho upira je jeden z nejslabsich comixu, co mam tu cest vlastnit vsech 10 dilu, klidne cley strelim]

    You poor little sod!!!


    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    OVERDRIVE: moc dobry ztvarneni komiksu ... hlavni hrdina jednozcnacne super, ta policajtka uz je horsi, Amadiel taky nic moc, ale celkove velmi dobra oddechovka! Navic zaver serie vice nez zajimavej... :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SHASHA_KRASTY: nevis jak to dopadlo s Luciferem? Videl jsem pilot a pak jsem na to zapomel.
    Zaroven jsem videl zatim vsechny serky Walking Dead a musim rict, ze cely serial je VYNIKAJICI a porad me jeste bavi.
    Pak by me taky zajimalo, jestli uz dopadnul-vypadnul Muz z vysokeho zamku.


    JVMLOK: Gibsonuv Comix? wut?
    Jinak ma ted novou knizku, ale necet jsem jeste, cet jsi?

    MMchodem o weekendu jsem si byl koupit nejaky hadry, pac posledni jsem si poridil v roce 2014 [a potrebuju jeste ty boty, ktery jsem si taky poridil davno, resp 2008 - zn. Vegetarian Shoes, na Zizkove v takovym HC/Punk kramku, kerej uz tam neni, maj jen hrozne prosoupanou podrazku uz]... no a za 19,- EUR jsem si poridil dalsi Mko, summer, black vrch, vnitrek je modrej...

    co se perek tyce, tak jsem nakonec vymyslel, ze si je koupim v potrebach pro kone... sorry, ze tady resim hadry, ale dycky jednou za par let me popadne nutnost poridit si neco na sebe, a cim dal vic minimalizuju design a zvysuju funkcionalitu, ale zatim mi z toho furt vychazi agresivni punkovej otfit, urban survival... v zime jsem treba nosil Mko a baret a lidi rikali, ze to ma hrozne military podton [k vanocum jsem od J. dostal okrovou palestinu s vysitejma kasnikovama, ale to jsem ja nevymyslel ;]





    Tzn. boty perka, ala Asutalske Pracovni, aka Chelsa Boots: http://www.jpostrava.cz/detail/perka-jezdecke-kentaur-nizke
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SHASHA_KRASTY: takovej pozitivni pristup k ne-zivotu :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    JVMLOK: irskej typek, nebo-li Rudy z Misfit, proste Joseph Gilgun je super, o tom zadna .. :o)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Mj kdyz se to tady hemzi Gibsonem, mam v tabletu ten jeho komix. Docela vesela zalezitost :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Prvni dil to uvedl do velke parady :) ten irskej typek je mi hodne sympatickej...i kdyz asi nebude uplne pozitivni.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    btw pokud si nezaznamenal, tak právě běží další z komiksovejch adaptací - Preacher

    Preacher (Kazatel) | Edna.cz
    http://www.edna.cz/preacher/

    už se těším, až večer zkouknu první dva díly.. :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hezky vysvetleny Fermiho Paradox:

    The Fermi Paradox - Wait But Why
    http://waitbutwhy.com/2014/05/fermi-paradox.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    mam hrozne krasnou kolegini... zrovna si se zenou poridili miminko, pojmenovali jej podle atrusovskejch legend.
    mluvi to unejstraslivejsi parizskou anglictinou jako jsem kdy slysel... potkal jsem se s ni na 32c3 a....
    a zajimave na tehle holce je to, ze to puvodne neni holka
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Blundstone Boots - Style 1403 Classic Blundstones from Leading UK Footwear Retailer - Shoeland
    http://www.shoeland.co.uk/Blundstone-1403-black-blue-Blundstone-boot.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdyz uz jsme u mody, snanim vec, kterou se shani tezko pres internet:
    - jedna se o australske pracovni boty, nemusi o by redback, ale te znacce bych dal prednost, pac vim jak se v nich chodi...

    nema nekdo nejaky napad, jak poridit boty z australie nekde v Evrope, idealne primo v CR, aby si je jeden moh vyzkouset? pripadne jak si objednat botu, i ktere netusim, jestli mi bude fungovat velikost, primo z autralie?



    UBBK Easy Escape, Slip-On Work Boots - Redback Boots
    http://www.redbackboots.com/ecommerce/redback-australian-workboots/easy-escape-black.cfm
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    William Gibson, v ricksonce
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    ja mam tuhle
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Precet jsem si znova Patter Recognition a zajimala me bunda M-1 [bomber] v Ricksonovskem podani... Sam mam Alpha Industryes, zeleno-zelenou, winter. Ale rad ji 2x nemam. Je to kratke a velke, moc to nehreje a nejde to zapnout az ke krku, kapuce nesedi... ale je hezka a uz ji mam roky...

    Kazdopadne tedy, tohle ricksonka neni, ale je to M-1 summer, black v nejake kopii samo



    kadopadne pokud vas trosku zajima a bavi obleceni, tak tahle stranka rozhodne ma neco do sebe. moda ve stylu urban, early 21 cententury - man.

    sam bych si rozhodne par kousku vybral... mozna tak asi vetsinu:


    Third Looks Feature: The Best Men’s MA-1s | THIRD LOOKS
    http://www.thirdlooks.com/2013/03/third-looks-feature-the-best-mens-ma-1s/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TMA: zdravime Tmu, ani jsem nevedel, ze jsi tady, pridam si Te zdovo do pratel...

    Jinak tema jazyka je pro me dost neprobadane, ale rad se holedbam tim, ze nejak intuitivne rozumim vetsine jazyku v Evrope pouzivanych, nicmene dost by me zajimal ten prekladovy priklad, chtel bych vedet, jestli i jen s intuici jde nekam dojit, ale obavam se, ze clovek by asi musel mit nejakou znalost ze studia jazyku, z formalnich jazyku a podobne... popravde nikdy me nenapadlo nic takoveho zkusit, ale jen jsem si to precet, jsem fascinovan....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam