• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem ja na lokacich nekradu (i kdyz kua brokovnici bych slohnul asi i ja, a ten mikroskop na okne me doted mrzi)... taky nenicim co nemusim (stopy v prachu a fotky)... kazdopadne na Sanci jsem si proste pro plezir dal rozbite dvere; sly picknout, ale desne jsem chtel vedet, co jde jeste vykopnout (ledasco).

    Takze za nektery dvere a rozstrilenou skrin se omlouvam ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Album Nemocnice pod Sanci (ti chytrejsi z mojich fotek vyndaj GPS, teda pokud Rajce nevyhazuje EXIF, nechavam to tam mmchodem schvalne, tedy ne uplne propalena lokace, ale modri vedi).

    Jinak tocil se tam Requim pro Panenku.

    A loni to bylo uz v blbym stavu, diry ve strese ... rok predtim dobry.

    Rozstrileny skrine na chodbach jsou vtipne (nektere i moje).

    Nejlepsi jsou tam rozvody v podzemi, proste konelna ala Nocni Mura v Elmstreet

    overdrive – seznam alb na Rajčeti
    https://overdrive.rajce.idnes.cz/
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Češi se chystají na apokalypsu. V tichosti vykoupili kuše a mačety
    https://www.forbes.cz/cesi-se-chystaji-na-apokalypsu-v-tichosti-vykoupili-kuse-a-macety/
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVER: btw, nemáš někde hozený foto z dětský cvokárny pod šancemi (nebo jak se to jmenovalo ? ) Měl si tam být s Bodaxem ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ: Sorry zprasil jsem zkratku : https://kct.cz/mapy-kct
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ja bych si pral mmj velkou mapu CR na stenu. Budu rad za tipy, ale asi nespecha.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ: Link pls...?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Většinu ČR na mapách od KMČ
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    LAUNCHER: Ja si sem zase chodím povídat s normálníma lidma.
    Něco jako když vylezeš ze srazu BDSM klubu a lidi venku ti najednou přijdou strašně divní :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Klidně i střílet - z praku :-)
    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    Nad Českem létají Muskovy „hvězdné vláčky”. Natočili jsme je - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...y.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: V nějakým prastarým kriminalistickým sborníku jsem četl o případu "trojcestný sebevraždy" - týpek se polil benzínem, stoupnul si na stoličku, dal si smyčku kolem krku, vypil žíravinu, zapálil se a odkopnul si stoličku. Dle pitvy zemřel na poleptání žaludku po několika hodinách.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jaro je super (cas sebevrahu)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Haaa! Chtel jsem dat hen tak z legrace prvni fotku, co mam v library. Tak je az sesta. Ale dnes bych rek, ze uz jsem k tomu o 3 kroky bliz. Uz tehda (2-3 roky z5, kdyz hsem to sem daval) jsem mel tuhle kosili, zacinal plesatet a obcas mel v ruce flasu. Knirek v cene, pac jinak mi roste jen alahu akkbar brada.
    Vzhledem k zazadenemu povoleni na nakup, dovolim si nepouzit 1 fotku z library mobilu, co mam od kate 2016, ale az asi 6.


    Myslim, ze vysvetluje mnohe.

    A ano vim, ze alkohol a zbrane NE!


    Stejne vim co pisu, atejne jakos nicenim kamer.


    Sorry, je to muj audit, obcas je to proste ego trip... i kdyz, chces byt timhle?

    No jako: kdo ma rad Pavla Dobese, nebo Karla Kryla, vi, ze chlap asi fakt nemusi byt hezky (ale moh by, o,.... zas kdyz by mel pres hubu ten respilon, vysvetlovalo by to, proc mi pani nechtela vestit z ruky; asi tak na 96% ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a prej budu psat bez preklepu, ze? Snad to jde pochopit. Kdyz ne, pouzij google, maj na tyhle veci chytre neuralky ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Konislaw, nebo co jsem napsal = Konias
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Rozesmal jsi me! ;) prave proto mam rad Koniasw. Pochopim, co je uchopem mysleno (nic proti kvarte a dextru ;)...
    Jak fam pises, ze vetsina utoku ocekava tah, paku, nebo tlak... a jdyz to neprijde, je to... proste to nefunguje.

    Kdysi jsem hraval sachy (s id Disparity jsem dokonce hral o zivot a prohral, zas jako kamoska mi dluzi svou lebku).

    No a hravalu jsmd s postakem, spis asperger, ale az k autismu. Disparity hraval normalne a vzdy me rozsekal, pac v hrani bez dlouheho rozmysleni je kepsi (proto radej jdu do utoku, nez do smysluplneho boje a na koni jezdim jak lopata, pripadne nejake ex tady oceni souloz, co ja vim). Kazdopadne Disparity me rozsekal a pak zacal boj.
    S postakem.
    Nakonec jsme hrali i na hodiny a on ze me byl nestastny!!!!
    Tak se ta hra proste nehraje!
    Hral jsem s nim skoro roj a byl jsem stastny. Ten clovek hral na mistrovske urovni a obcas mi dal klepec.ve smyslu do 5 tahu a nevis (jenze to funguje jej jednou).
    Kazdopadne jsem jej dokazal porazit. Kdezto treba Disparity nikdy, pac s Disparity byly vsechny tahy blbe, proste tam vrazil vez, jak kdyz prevratis popelnici, jenze on si tech popelnic vsimal vcas.
    Postak proste sermoval, planoval strategie a ja mu tam pak narval damu, kterou sem donutil kleknout a roztahnout pulky, aby ji to tam narvali 2 strelci.


    Tolik k tomu, jak jsem se pobavil (a proc jsem bojove vemeno, v jednom) ;)))
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE:
    GILHAD:
    Co zrovna děláš?
    Ále, nostalgicky vzpomínám, jak mě odhodila krásná holka ....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam