• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KARYSLAV: i kdyby to bylo pod hodnotou CLO a DPH (tzn. <22€), tak doba doručení se neskutečně protáhla
    viz [ Posta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek? ]
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    SUN_VU_KUNG: pro zajímavost, jen kvůli zkušenosti s tou celnicí, o kolik to bylo přes limit? a bylo to na to i pojištěné? Nebo prostě na valstní pěst otevřeli a z vlastní vůle nacenili?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DEVCAGER: ano, a není jich úplně málo, spíš si vybrat nějakou, která k něčemu je. Tyhle jsou už většinou vyprodané a dají se koupit jen jako antikvariátní zboží.
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    Hej hustě. Takový knížky se vůbec prodávaj?
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    jsou to jen stroje a taky stárnou a ke všemu je obsluhují lidi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ty tiskarny jsou svine... porad to kazej :(
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    LOJZA: muzu za sebe rict, ze nas majitel zmenil tiskarnu po asi 8mi letech spoluprace, proste ve finale byly kiksy castejsi a v pomeru cena/vystup uz to bylo neunosne,,, ted mame jinou tiskarnu a i kdyz to neni vzdy ruzovy, ten pomer je podstatne prijatelnejsi
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LOJZA: někdy ti zakázku zkazí i tiskárna, kde tiskneš roky... prostě v tomhle jistota není... ale jsou samozřejmě spolehlivější a méně spolehlivé a o ceně to není... tady bych viděl problém asi v tom, že to byla první taková zakázka.
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Zdaleka to není poprvé, co slyším řehole typu "pokazila to tiskárna". Čím to je? To se vydavatel snaží škudlit a zadá tisk neprověřeným amatérům? Nebo "se to prostě stane"?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    No, souhlasím, však podobně to píšu v recenzi... jsou to nedostatky, kterým se dalo vyhnout, ale to si musí vydavatel přebrat sám. S tím listováním nevidím problém ani tak v kvalitě vazby, ta je myslím dobrá, ale spíš v jejím druhu, holt tahle V2 na ten těžkotonážní papír moc nestačí...

    já každopádně doufám, že pokud bude ta kniha jako projekt pokračovat, že to přiláká další autory a celkově že by se mohlo tohle odvětví trochu posunout...
    PHOB
    PHOB --- ---
    muj nazor na publikaci je pozitivni, jakozto projekt je to supr vec. kazdopadne korektura jak jsi psal mne hodne otravila, folie pres predni obalku taktez, hned po vybaleni... a dale je docela problem v knize listovat, nebot brozovana vazba neni dle meho kvalitne zpracovana, opet tiskarna...
    taktez je skoda, ze napr na zadni strane je videt ty dva pruhy, nebot to rozhodilo klasicky tisk cerne... a celkove jsem trosku michala prudil v prubehu priprav :))) (me asi nebude mit rad:)...
    ale tak na prvni projekt rikam, skvela vec! doporucuju, mel by vlastnit kazdy, kdo se zajima o czech a slovak scenu :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    já si ji převzal osobně, ale pokud vím, tak všechny předobjednávky by měly být vyřízené (protože ti, co si ji z mého okolí objednali ji už dávno mají) - takže pokud ti nepřišla, tak doporučuji se obrátit na maxareu...
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    R0C3S3K: Mně to přišlo před dvěma týdnama (10. 5. myslim), autor nejsem.
    Napsal bych, kde to vázne, bejt tebou:)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    mel jsem to predobednany na webu, dostali jste to s predstihem jako autori??? myslim, ze mi to jeste neprislo,,,
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: Co vím, tak to mají úplně všichni - chyba tiskárny.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jsem rad, ze nejsem jediny, kdo ma taky tak "ojebanou" tu spodni hranu na obalce ^_^
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jinak recenze je obligátně zde: http://www.darkart.cz/?p=761
    ale moc mi to nešlo, večer předtím jsme trochu blbli v řecké restauraci a já vím, proč se ouzu vyhýbám :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: ne, to je chyba korektorky... nechala tam u nějakého překlepu otazníky a neodtranila je... mě zase v textu nevychytala špatně rozdělené slovo a zasáhla do textu a přepsala ho tak, že se mi tam opakuje jedno slovo víckrát, na což si normálně dávám pozor... prostě odvedla velmi mizernou práci, což se bohužel stává...
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Ouu :D Ten text jsem psal asi za 10 minut a prošel jsem ho tak jednou, je možné že jsou to hrozné bláboly.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: napsal jsem stručnou recenzi, takže nějaké info tam... zrovna u tebe v textu jsou nějaké ty otazníky o kterých píšu :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    :(( mi leží u rodičů, ještě jsem ji neviděl. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam