• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    MASSO
    MASSO --- ---
    SUCHRE: 0 vzhledem k clenu (x-x) :-)
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Pro zjednoduseni uvazujme promenne z mnoziny prirozenych cisel.

    Pokuste se co nejlepe upravit nasledujici vyraz:

    (a-x)(b-x)(c-x)...(z-x)
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Říkal tu někdo "kočka"?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SALVATOR: jsem teď zblblej povodněma, tak jsem si představil 5m krychlových a udiveně jsem zvedl obočí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Pokud průběžně a plynule nahrazuješ krev vodkou, mohlo by to fungovat.

    Mě to pro změnu připomnělo kolegu, jeden čas dělal zdravotního bratra. Nějakou sestru zastavil jen chvíli předtím, než pacientovi píchla 5 kubíků inzulínu. Protože 5 jednotek nebo kubíků, koho to zajímá, žejo?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAGUPKI: to v Rusku nemusí být nutně problém...
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    To mi připomíná, jak jsem přesvědčoval našeho nového ruského postdoca, že v Rusku určitě nemůžou dárcům brát 5 litrů krve, že by je to zabilo.
    IORETH
    IORETH --- ---
    TMA: Máš pravdu, někde mi ujela nula. Takže opravdu bezprecedentní plýtvání železem :)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    NONAME_HERO
    NONAME_HERO --- ---
    Vy jste tak sileni, ze studentum davate sva telefonni cisla?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ACHERON: napis jim, ze informace ohledne se zkousky se vubec nezmenily od te doby, cos je rikal na posledni prednasce.
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Ve tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas: „Probudil jsem tě?“ „Hmm, ano…“ „Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty hajzle!“
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    ACHERON: jenom mail? to máš dobrý. mně se občas vyskytne skupinka studentů, kteří mi volají večer před zkouškou na telefon (pravidelně mi vzbudí mimino), že se hrozně bojí a co teda mají dělat :-D
    TMA
    TMA --- ---
    IORETH: To mi nevychází, kdyby to byla voda, tak 600 tun vody na metr čtvereční znamená vodu do výšky 600 metrů (protože jeden metr krychlový vody má přibližně tunu -- 1000 litrů po 1 kile). Pokud to vydělím hustotou železa 7870 kgm-3, vychází mi sloupec vysoký 76 metrů, čili desetkrát vyšší.

    ALDEMIK: Takže nejen naprosto bezprecedentní plýtvání železem ale i naprosto unikátní studna, zajímavé...

    BONEMINA: Kteráže to byla bitva?
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    IORETH: Nebo to všechno napadalo do jedné studny.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    ROZI: Presne takhle u nas na psychologii trolil jeden prof. pipinky co se ucily vse nazpamet. Napr. na psychopatologii jim tyden pred zkouskou doporucil naucit se celou MKN (mez. klasifikace nemoci).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam