• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    No vlastně to moc vtipný není...

    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Jisteze, ale divil jsem se, kolik lidi to neda.
    MASSO
    MASSO --- ---
    SUCHRE: 0 vzhledem k clenu (x-x) :-)
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Pro zjednoduseni uvazujme promenne z mnoziny prirozenych cisel.

    Pokuste se co nejlepe upravit nasledujici vyraz:

    (a-x)(b-x)(c-x)...(z-x)
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Říkal tu někdo "kočka"?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SALVATOR: jsem teď zblblej povodněma, tak jsem si představil 5m krychlových a udiveně jsem zvedl obočí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Pokud průběžně a plynule nahrazuješ krev vodkou, mohlo by to fungovat.

    Mě to pro změnu připomnělo kolegu, jeden čas dělal zdravotního bratra. Nějakou sestru zastavil jen chvíli předtím, než pacientovi píchla 5 kubíků inzulínu. Protože 5 jednotek nebo kubíků, koho to zajímá, žejo?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAGUPKI: to v Rusku nemusí být nutně problém...
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    To mi připomíná, jak jsem přesvědčoval našeho nového ruského postdoca, že v Rusku určitě nemůžou dárcům brát 5 litrů krve, že by je to zabilo.
    IORETH
    IORETH --- ---
    TMA: Máš pravdu, někde mi ujela nula. Takže opravdu bezprecedentní plýtvání železem :)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    NONAME_HERO
    NONAME_HERO --- ---
    Vy jste tak sileni, ze studentum davate sva telefonni cisla?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ACHERON: napis jim, ze informace ohledne se zkousky se vubec nezmenily od te doby, cos je rikal na posledni prednasce.
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Ve tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas: „Probudil jsem tě?“ „Hmm, ano…“ „Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty hajzle!“
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    ACHERON: jenom mail? to máš dobrý. mně se občas vyskytne skupinka studentů, kteří mi volají večer před zkouškou na telefon (pravidelně mi vzbudí mimino), že se hrozně bojí a co teda mají dělat :-D
    TMA
    TMA --- ---
    IORETH: To mi nevychází, kdyby to byla voda, tak 600 tun vody na metr čtvereční znamená vodu do výšky 600 metrů (protože jeden metr krychlový vody má přibližně tunu -- 1000 litrů po 1 kile). Pokud to vydělím hustotou železa 7870 kgm-3, vychází mi sloupec vysoký 76 metrů, čili desetkrát vyšší.

    ALDEMIK: Takže nejen naprosto bezprecedentní plýtvání železem ale i naprosto unikátní studna, zajímavé...

    BONEMINA: Kteráže to byla bitva?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam