• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    zabavna aplikacia vibracii a rezonancnych frekvencii.
    https://www.facebook.com/1544605485/videos/10224002320396221/
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    VOYTEX:
    ZCR:

    K trollingu tohoto typu mam ve sbirce debrecinku > k prohlednuti na https://capi-store.lf1.cuni.cz/histolka/tajemstvi_autoklavu/
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    VOYTEX: zapomnel jsem napsat, ze fotku nakej cas nechaval urcovat u zkousky, a kdo nepoznal tlacu, nedostal za jedna...
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    ZCR: Tuhle story znam v tlacenkove verzi od gelogu, vypravel mi ji otec, ktery teda badal nekde jinde, ale znela zhruba takto: Zavily profesor navaril ze specificky narezanyho masa tlacu, nalil do vrtnyho jadra, kousky na rezny plose pekne poladil, aby to urcovani bylo joo zajimavy, a strcil asi na rok do mrazaku, aby ztratila barvu. Nasledne fotky, a velka legrace s punk'ed kolegy a studenty, protoze si i nafotil jak rozmrazene vrtne jadro pojida :)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    SUMIE_DH: Ten graf je omezujici. Nejdou tam dat drapkonosci, kteri maji noh nepocitane a plivou tuhnouci sliz.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VANEK
    VANEK --- ---
    MHO: Nahoře by stačily 2/3 brouka.
    MHO
    MHO --- ---
    VANEK: Ale jak si přejete ozvalo se sluchátka. Mloci a podobná havěť. Dokonce mají sliz jedovatý.
    Poisonous slime is ‘superpower’ of tiny animal found in Smoky Mountains, experts say
    https://www.wbtv.com/...poisonous-slime-is-superpower-tiny-animal-found-smoky-mountains-experts-say/

    A to jsme se ještě neačali dívat pod hladinu moří. Takovej krab poustevník má mrtě nohou má domeček a není slizký. O chobotnicích ani nemluvě, slizká je každá rozumná ryba (bez domečku a nohou, s výjimkou podivností typu latimérie)

    A co teprve východoněmecký pedofilní autoturista? Je slizký, má karan, a dvě nohy a penis. To by ten graf asi zbořilo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VANEK: Taky o tom přemýšlím... co třeba žáby? Mloci? Dá se to zahrnout pod definici? Někteří něco vylučují...
    VANEK
    VANEK --- ---
    NELLAS: A fakt neexistují slizcí čtyřnožci? (Nebo octopussies?)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: To je záludnost aj/čj názvosloví. V češtině maj nohu, v angličtině foot. Bez nohy. Takže technicky je 0 legs správně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SUMIE_DH: Na místě ještěrky může být klidně i kočka, pes nebo lasice. A ryba je v podstatě rovna slimákovi... zajímavý graf. Mimochodem, nemá šnek jednu nohu? A slimák vlastně taky?
    ZCR
    ZCR --- ---
    SUMIE_DH: I for one welcome our Snailturtle overlords.
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ZCR: já to slyšel o dveřích z rybářské lodi.
    ZCR
    ZCR --- ---
    TEAPACK: já to skoro určitě slyšel v rozhlasu (hodně dávno) a určitě to bylo o geologovi - ale metalurgickou variantu si dovedu živě představit :-)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ZCR: tohle má kořeny na ČVUT na strojárně a stalo se to tam ještě před revolucí =) tehdejší předmět byl něco metalurgie, a zkoumala se krystalizační struktura různých ocelí chladnoucích za různých rychlostí.
    EKG
    EKG --- ---
    VANEK: No poznal, ale napred to tyden studoval;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZCR: Já si jasně vybavuji povídku, jak slepili pár rostlin a ony se pak rozpadly a vyučující to poznal, ale byl raněn tou nedůvěrou. Jen už nevím, odkud… (Hmm, že by román pro mládež Jan Suchl: Ztracená osada, v podmínkách ZŠ?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam