• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARA_ONLY_ONEDIETNÍ jídelníček aneb co jste dnes měli dobrého
    Taky už vás nebaví zeleninový salát, kuřecí maso se zeleninou, tuňák nebo nízkotučný jogurt stále dokola? Podělte se, co jste dnes všechno snědli a inspirujte ostatní.

    Diskuze poslouží i k tomu, abyste získali přehled, co za den sníte a byli si vědomi chyb, kterých se při hubnutí dopouštíte.



    Držte se prosím tématu, toto auditko je o zdravých, dietních (zejména redukčních) jídelníčcích a receptech.
    rozbalit záhlaví
    TARGI
    TARGI --- ---
    1TERESKARASTY1: ode mě mínus nemáš, ale rozhodně jejich jídelnícek nebrat. k snídani mi tam navrhli např půlku chleba s rybičkama?! eeh..dobrou chuť... a happy diet ;-)
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    PestrýJídelníček.cz - zdravý jídelníček na hubnutí za 2 minuty
    http://www.pestryjidelnicek.cz
    KEEE
    KEEE --- ---
    KEEE: no, když na to koukám, přijde mi to trochu málo, ale včera jsem fakt hlad neměla :-/
    KEEE
    KEEE --- ---
    včera

    vajíčko, půlka krajíce chleba, jogurt, musli, čaj
    ostraváček - něco jak pribiňáček, akorát míň tuku
    boloňský špagety s hromadou libového hovězího (home made)
    jablko
    termix
    hromada ředkviček
    TARGI
    TARGI --- ---
    btw. vcera bylo volno, takže jen nějaké to cvičení se psem asi 3 hod, uklízení, a procházka

    dnes zatim ryzove chlebiky, šunka sýr, rajče
    svaca (tepeve bude, ted snidam): 2 mandarinky

    dál jeste nevim pohybove to bude podobně jako vcera
    TARGI
    TARGI --- ---
    vcera, byl moc hektický den, chybí mi tam víc zelenini:
    snídaně: tvaroh, netucny, 10ks sušených brusinek, cca 1g sezamovych seminek, a asi 5 g vloček
    svaca: 2 mandarinky
    oběd: tofu, varena zelenina, vařené brambory, a čerstvá zelenina následovala rovnou večeře pozdeji jsem vstávala takže oběd byl ve 3
    veca: rizoto s houbami a krevetami, ve známé restauraci, prosila jsem je ať to udělají bez zbytečných přísad, tuku a pod
    a dvě skleničky bílého suchého vina
    TARGI
    TARGI --- ---
    CARODEJNICE: proto poloviční porce a stavu jsem cíleně nechala, takže by se to teoreticky mělo vlézt do normy
    TARGI
    TARGI --- ---
    TARGI: chtěla jsem rybu, aké tady poblíž jsem levnější jak za 200 za oběd nesehnala a na to fakt prdim...
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    TARGI: Jasně :) Mám ráda jídlo z číny, sama si ho nikdy doma tak dobře nedochutím, ale jedno kung pao je tak mastný a všechno, že má IMHO kolem 4000 kJ a to je fakt strašná pálka :D
    TARGI
    TARGI --- ---
    CARODEJNICE: se přiznám z činy, ale měla jsem poloviční porci...nestiham vařit mezi smenama, dorazim v půl desáté večer ve 4 vstavam
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    TARGI: "kuřecí maso s houbami, bambusem a ryzí" - to bylo z "číny" , nebo jsi to vařila sama?
    TARGI
    TARGI --- ---
    vychází to na cca 1630 kcal, bilkoviny v normě, vlaknina taky sacharydy taky, trochu zaostávají tuky, asi zblajznu večer pár oříšků teda ;-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    dneska:
    rano mi bylo obligatne šoufl, takže cerealni kaiserka, šunka sýr
    svaca: jablko pokapane medem a 1/2 cerealni sušenky později pomerancovej fresh
    oběd: nakonec malá porce kuřecí maso s houbami, bambusem a ryzí, zel salát , káva
    svaca: nuzkotucny kefir, kedlubna
    veca: tunak v rostl oleji, olivy, 2 ks ryzovy chlebik, 6ks sushi maky okurkové
    druhá veca : kedlubna
    mno, dnešek nevim, nevim....snažím se ;-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    GALE: kujii budu se vzdělávat ;-)
    GALE
    GALE --- ---
    TARGI: Rozhodně. Máš tam velmi málo tuku, možná nějaký ten oříšek by neškodil, ale je to velmi pěkný jídelníček i bez nich.
    TARGI
    TARGI --- ---
    GALE: takže se na to mohu spolehnout? ;-)
    GALE
    GALE --- ---
    TARGI: Jo, znám a používám jak webovou tak androidí verzi.
    TARGI
    TARGI --- ---
    GALE: diky ;-) dnes to bude krapet méně, mam kratší den a hlavně o rybách ;-)
    btw prosím, byla mi doporučená aplikace kaloricke tabulky, pro mou lepsi orientaci, zná ji někdo?
    GALE
    GALE --- ---
    TARGI: 1 kalorie = 4,187 joulů
    Takže pro hrubou představu je to 7100/4 = 1775 kCal.
    Když takhle lítáš, tak se nedivím, že ti trochu přidali. Stejně chválím jídelníček. Takhle by to mělo vypadat.
    TARGI
    TARGI --- ---
    GALE: a sice cvičit nechodim ale 4 nebo 5 x v týdnu tyhle směny a ve volnu litani a cvičení s velmi aktivním psikem
    TARGI
    TARGI --- ---
    GALE: spočítalo mi to na 7100 kj nevim, jak se to přepočítáva na kcal. k tomu pohyb 16 hod obsluha kavárny, malo spánku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam