• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARA_ONLY_ONEDIETNÍ jídelníček aneb co jste dnes měli dobrého
    KEEE
    KEEE --- ---
    dneska
    celozrnná houska, šunka 80 g, čaj
    jogurtový nápoj
    vepřová plec s paprikami, rýže
    zbytek jogurtového nápoje :-), cappucino
    dvě vajíčka, mozzarella, špenát, dva knackebroty
    ledový salát s trochou jogurtu
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    TARGI: To mas pravdu, rybicky k snidani me taky zarazily! Ale jinak to vypada docela rozumne. Jinak jsem si objednala jidelnicek na 2 mesice od http://www.chcizdravetelo.cz na https://www.slever.cz/slevy/hubnouci-jidelnicek-sverte-se-do-rukou-odborniku2/
    TARGI
    TARGI --- ---
    1TERESKARASTY1: ode mě mínus nemáš, ale rozhodně jejich jídelnícek nebrat. k snídani mi tam navrhli např půlku chleba s rybičkama?! eeh..dobrou chuť... a happy diet ;-)
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    PestrýJídelníček.cz - zdravý jídelníček na hubnutí za 2 minuty
    http://www.pestryjidelnicek.cz
    KEEE
    KEEE --- ---
    KEEE: no, když na to koukám, přijde mi to trochu málo, ale včera jsem fakt hlad neměla :-/
    KEEE
    KEEE --- ---
    včera

    vajíčko, půlka krajíce chleba, jogurt, musli, čaj
    ostraváček - něco jak pribiňáček, akorát míň tuku
    boloňský špagety s hromadou libového hovězího (home made)
    jablko
    termix
    hromada ředkviček
    TARGI
    TARGI --- ---
    btw. vcera bylo volno, takže jen nějaké to cvičení se psem asi 3 hod, uklízení, a procházka

    dnes zatim ryzove chlebiky, šunka sýr, rajče
    svaca (tepeve bude, ted snidam): 2 mandarinky

    dál jeste nevim pohybove to bude podobně jako vcera
    TARGI
    TARGI --- ---
    vcera, byl moc hektický den, chybí mi tam víc zelenini:
    snídaně: tvaroh, netucny, 10ks sušených brusinek, cca 1g sezamovych seminek, a asi 5 g vloček
    svaca: 2 mandarinky
    oběd: tofu, varena zelenina, vařené brambory, a čerstvá zelenina následovala rovnou večeře pozdeji jsem vstávala takže oběd byl ve 3
    veca: rizoto s houbami a krevetami, ve známé restauraci, prosila jsem je ať to udělají bez zbytečných přísad, tuku a pod
    a dvě skleničky bílého suchého vina
    TARGI
    TARGI --- ---
    CARODEJNICE: proto poloviční porce a stavu jsem cíleně nechala, takže by se to teoreticky mělo vlézt do normy
    TARGI
    TARGI --- ---
    TARGI: chtěla jsem rybu, aké tady poblíž jsem levnější jak za 200 za oběd nesehnala a na to fakt prdim...
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    TARGI: Jasně :) Mám ráda jídlo z číny, sama si ho nikdy doma tak dobře nedochutím, ale jedno kung pao je tak mastný a všechno, že má IMHO kolem 4000 kJ a to je fakt strašná pálka :D
    TARGI
    TARGI --- ---
    CARODEJNICE: se přiznám z činy, ale měla jsem poloviční porci...nestiham vařit mezi smenama, dorazim v půl desáté večer ve 4 vstavam
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    TARGI: "kuřecí maso s houbami, bambusem a ryzí" - to bylo z "číny" , nebo jsi to vařila sama?
    TARGI
    TARGI --- ---
    vychází to na cca 1630 kcal, bilkoviny v normě, vlaknina taky sacharydy taky, trochu zaostávají tuky, asi zblajznu večer pár oříšků teda ;-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    dneska:
    rano mi bylo obligatne šoufl, takže cerealni kaiserka, šunka sýr
    svaca: jablko pokapane medem a 1/2 cerealni sušenky později pomerancovej fresh
    oběd: nakonec malá porce kuřecí maso s houbami, bambusem a ryzí, zel salát , káva
    svaca: nuzkotucny kefir, kedlubna
    veca: tunak v rostl oleji, olivy, 2 ks ryzovy chlebik, 6ks sushi maky okurkové
    druhá veca : kedlubna
    mno, dnešek nevim, nevim....snažím se ;-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    GALE: kujii budu se vzdělávat ;-)
    GALE
    GALE --- ---
    TARGI: Rozhodně. Máš tam velmi málo tuku, možná nějaký ten oříšek by neškodil, ale je to velmi pěkný jídelníček i bez nich.
    TARGI
    TARGI --- ---
    GALE: takže se na to mohu spolehnout? ;-)
    GALE
    GALE --- ---
    TARGI: Jo, znám a používám jak webovou tak androidí verzi.
    TARGI
    TARGI --- ---
    GALE: diky ;-) dnes to bude krapet méně, mam kratší den a hlavně o rybách ;-)
    btw prosím, byla mi doporučená aplikace kaloricke tabulky, pro mou lepsi orientaci, zná ji někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam