MART1NKA: Tenhle doktor neumí myslet jako pes. Ale jak už jsem mnohokrát říkal: "to není něco, k čemu bych doktora používal."*
"Já jim dám hádanku, Kohn. Na břehu řeky je pes. Na druhým břehu se válí kus masa. Jak se ten pes dostane k tomu masu, když tam není most, a přeplavat nesmí?"
"Neni tam most, přeplavat nesmí? No, tak to nevim"
"No, on tu řeku přeplave. "
"Ale to přece nesmí!"
"Nesmí, ale přeplave".
_______________________________
* Pokud to zní, že nemám o doktorech valného mínění, tak to zní správně. Má zkušenost je ta, že na doktora jde studovat velká spousta podprůměrných, ale namyšlených lidí, protože "být doktor" jim umožní mít status a obdiv nemytého plebsu, po kterém touží, protože žijí v iluzi, že na takové zacházení mají právo. Samozřejmě je i spousta dobrých doktorů, ale když vylosujeme náhodného doktora, tak to bude nabubřelý idiot mnohem častěji, než u běžné populace, protože medicína nabubřelce nějak láká (podobně jako MBA).