• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    Restartováno :)
    O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
    Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

    Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

    organnic.blogspot.com (Conti)
    rozbalit záhlaví
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    KOERHE: těžko říct, co se týče dýchání jedu si jeho metodu ale nádech nepočítám kolik opakování.. vše jedu podle pocitů. A voda mě baví protože to je extrém a já sem milovník adrenalinu a Endorfinu.
    Chodím bos , nahatej....nevím jestli jedu jeho metodu, ale určitě mě hodně inspiroval ;)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    MLEJNIS: Hele a ty děláš Wim-Hofa nebo trénuješ nějak jinak? :)
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    FAEKAL: ahoj přátelé;)
    Koukám máte tady hezký debaty;)
    Inu co se týče dýchání- brnění je přirozený a má to každý.... více cvičení a brnění není tak intenzivní:)
    Pobyt ve vodě je hodně individuální - někdy jsem 2 - 3 minuty... když sem chodil každý den , tak sem se cítíl tak dobře že sem tam byl klidně 6 ;)
    Vždy jde o to se správně prodychat a najít svůj "komfort" v podmínkách kde se nacházíte;)
    Ať už jde o vodu či procházky po sněhu na boso a nahý, vzdy se jedna o to si srovnat hlavu a dech do jedné linie a užít si to euforii ;)

    Tak přátelé užívejte ledu-dechu-klidu ;)
    Čau
    EKG
    EKG --- ---
    PANDAMON: Jako ze kdyz uz te do ty vody hodili a ted nezbyva nez plavat? No je dobry nastudovat cakry a to hlavne pasaze o cisteni. A ano, je dobre zacit pracovat od spoda a tim posilovat stabilitu celyho energetickyho systemu, vsem nam to rikali a nikdo z nas neposlouchal ;)
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    SCHWEPZ: dík, ale mě úplně nazajimá jak toho dosáhnout, spíš jak s tím nakládat...
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Bohumil Kartous hovoří v tomto Rozhovoru Britských listů s ekonomkou Soňou Jonášovou, zakladatelkou cirkulární ekonomiky. Soňa Jonášová poukazuje na obrovské ekonomické možnosti, pokud bychom přestali vyrábět jen pro vyhazování výrobků, ale soustředili se na jejich obnovu

    Rozhovor Britských listů 205. Opravujme věci, nevyhazujme je
    https://www.youtube.com/watch?v=D1Jv3ip9vEM
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, má nekdo zkušenost s uvolněnou kundalini?
    MORRELLI
    MORRELLI --- ---
    VESPER_INDIGO: Tak jsem se do toho taky pustil. :-)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    SCHWEPZ: a kdo se pořádně neuvolní, toho vyhodí od zkoušky :)
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    V anglických školách začnou učit meditaci pro lepší duševní zdraví | Týden.cz
    https://www.tyden.cz/...anglickych-skolach-zacnou-ucit-meditaci-pro-lepsi-dusevni-zdravi_512616.html
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Vatikán a mešita Al-Azhar, považovaná za sídlo hlavy sunnitského islámu, podepsaly za papežovy návštěvy Spojených arabských emirátů dokument o společném boji proti extremismu. Informovala o tom televize Al-Arabíja.
    Papež František přijel do SAE v neděli astal se první hlavou katolické církve, která navštívila Arabský poloostrov.

    Vatikán a Al-Azhar budou společně bojovat proti extremismu | Týden.cz
    https://www.tyden.cz/...anici/vatikan-a-al-azhar-budou-spolecne-bojovat-proti-extremismu_512626.html
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    EKG: rozumím. A long live bed-unification každopádně :)
    EKG
    EKG --- ---
    VESPER_INDIGO: Tak napriklad kdybych do tech nadechu sel tak ostre jako on, tak uz jsem bez branice, nebo bych mel dve;)
    Beru to jako prinos k necemu, co uz delam, uvidim, jestli se dokopu i dneska.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    EKG: doporučuju přihlédnout k tomu, že veškeré informace podané v tom původním videu mají smysl tak jak jsou. Nádechy jak jsou, zadržení dechu jak je, výdech jak je atp. Jedno bez druhého tu metodu minimálně mění - a mnohem spíš z ní dělá něco nefunkčního, jestli mi rozumíš.

    Ale jestli tobě něco dává to, co říkáš, tak dělej co uznáš. Brát si svoje účinky nenech (.
    EKG
    EKG --- ---
    VESPER_INDIGO: No je to celkem prakticky zpusob, jak se prinutit zpivat mantru nahlas. Tak po trech, peti opakovanich jsem mel intenzivni pocit, ze se udusim, ale pak se system okyslicil a bylo dobre. Narazil jsem tak v pulce na pocit nudy, jakoze "uz tam budem?", ale dalo se prekonat. Jenom fakt doporucuju dojit si predem na zachod;)
    Ale vydrzel jsem az do konce.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VESPER_INDIGO: to mi pripomina knizku Osviceni lineho muze. Ale ta negunguje.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    EKG: 108 opakování... jak se cítíš během toho? Proč to pro tebe právě není moc, ale ok?
    EKG
    EKG --- ---
    VESPER_INDIGO: Introvert friendly and 100% organic;)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    All lazy people unite and change the world, from the comfort of your own bed! Jó :)

    (to neni ironie, baví mě málopravděpodobný zázraky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam