• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Show byl nezničitelnej od návratu. Akorát jako face nebyl ívl :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    RAW
    Tag match - 2/5
    Santino vs. Del Rio - 1/5
    Punk vs. Bryan - 5/5
    Christian vs. Miz - 4/5
    segment RKO na Mize - 0/5 - WTF?
    Sheamus vs. Otunga 2/5

    Big Show mě nebaví - neumí moc dobře mluvit a navíc mě sere ten storyline - je to stejný jako s Henrym - kterej před heel turnem taky občas vyhrál zápas a najednou z něj bylo neporazitelný monstrum.
    To samý teď Show - do teď měl feud s 1/3 vážícím Rhodesem a měli vyrovnaný zápasy a najednou je z něm monstrum, kterýho se každej bojí a rány mu neubližujou...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    asi na to večer kouknu - zase :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Konečně trochu normální RAW. Hell jako heel je o 100% lepší, kašpar Santino dostal nářez, Dolph se snad oddělil od Vickie. Superman Punk taky prohrál. (ovšem následný mlácení Kanea? WTF) A konečně, ... už trapný Brodus dostal co zasluhoval, teď ještě aby prohrál nějak normálně a ne "no contest".
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Mě poslední dobou točí superman CM Punk. To co snesl od Jericha a Bryana by normální člověk přežil možná tak na vozíku :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Christian snad zase bude Face - no to sou věci... :)
    Nějak mi to nekoukání nejde - tak koukám a zase jen nadávám :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: já sem musel zvuk ztišit - Buch Buch Rej a prohozený křestní jména Hardy Boyz mi vadilo. Navíc to hrozný Mat Hárdy. Ale všecna čest, že to v tý době zkusili.
    Osobně jsem si včera řek, že asi přestanu WWE sledovat - činy místo věčnýho nadávání. Storylines jsou hrozný - i zápasy stojej za prd. A navíc, když se kouknu na ten starej Smackdown!, tak i s tim hroznym českym komentářem to mělo kurva koule a každej zápas byl fakt dobrej. A teď?
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Jo, u toho jsem umíral smíchy-díky komentáři :D
    BUCKOWSKI: Zkouknu. Kurta mám rád a o AJovi jsem kupu slyšel.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    IMHO nejlepší zápas minulého týdne:

    Kurt Angle vs. AJ Styles - TNA Sacrafice
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    WrestlingWeb.cz | Zavzpomínejte si na starý "český" SmackDown!
    http://www.wrestlingweb.cz/novinky/1809-zavzpominejte-si-na-stary-qceskyq-smackdown

    tý jo - to byl smackdown - to se nemůže Vince divit, že dneska nemá sledovanost - jen ten českej komentář je teda hroznej :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak to chápu. Já začal po očku sledovat až WWE a doteď mě fascinujou ty obrovský monstra-i když to jsou polena jako Khali :D A vede mě to k otázce-co takhle napsat top 5 současných oblíbenců a naopak "oblíbenců" ve WWE? A ad ER-Lesnar má dobře vymyšlenej gimmick, nebo se velmi rychle vrací do "zabijáka"(Albert, Holly, ...)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: já sem koukal na WCW v době, kdy měl první zápasy - byl to můj hrdina :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: No nedivím se. BTW Goldberg byl IMHO zveličovaný poleno.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    zdá se mi to, nebo diváci v Chicagu při zápase Rybacka řvali "Goldberg"?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: souhlasím s tím, že heel mu fakt jde - před tím svým heel turnem byl skoro za jobbera...
    Ale asi se shodnem, že největší slabinou, nejen jeho charakteru, jsou storylines - když nevymyslej žádnej pořádnej příběh, tak se to těžko prodává...:(
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Henry poslední dobou předvádí pěknou práci. Mohli by mu dát ještě jeden title run :) (nojo, nezastírám, že mám Henryho rád a role heela mu prostě sedí).
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Díky.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Hlavně je tam toho mnohem víc - ROH i TNA, takže je vlastně skoro každej den na co koukat, i když každej den to opravdu nestíhám :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tady je to většinou o něco dřív + možnosti downloadu
    Wrestling - Watch Online and Discuss Indian TV Serials and Bollywood - DesiRulez - Non Stop Desi Entertainment
    http://www.desirulez.net/wrestling/

    občas si vytáhnu rotoped a při TV jezdim, ale každou čtvrt hodinu lézt dolu mě nebaví :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Na wrestlingwebu. Máš i nějaký další?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam