• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARZAModré zóny v Praze - tipy a triky jak na ne
    V této diskuzi bych chtěla sbírat názory, zkušenosti a rady, jak v Praze soužít v částech s modrou zónou. Uvítám -odkazy na články a novinky -tipy a triky na parkování v oblastech s MZ -informace o parkovacích kartách a výjimkách -vaše osobní zkušenosti
    rozbalit záhlaví
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    THE_MIRACLE: v tom článku máš odpovědi na každej z těch tvejch výkřiků.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ADAMFC: Sorry, ale byl si to ty, kdo se ptal co znamená "většině to vadí" a teď tím argumentuješ? Ano, vždy se najdou lidi, kterým to pomůže a kteří jsou spokojení. že má být rezident upřednostněn jsem taky nikdy nerozporoval. Jde mi o to, jak se to řeší a to ty nechceš pochopit. Spokojíš se s tím, že si budeš moci dojet autem na poštu. Sorry, to postrádá logiku.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    THE_MIRACLE: nejsem překvapenej. Je tam pro tebe několik šokujících vět. Třeba, že jsou lidi na trojce spokojení. Že je jasný, že musí bejt rezident na prvnim místě. Že je názor nebudu moct už nikam autem, protože se tam nedá zaparkovat mimo
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ADAMFC: Četl jsem. Nesouhlasím.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    THE_MIRACLE:

    Modré čáry města uklidí, řešením jsou ale podzemní garáže, říká urbanista - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-urbanistou-kaplanem-dn2-/domaci.aspx?c=A160310_170532_domaci_zt
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: Doufám, že se to zavede úplně všude. Aby se naplno naplnilo to, že budeme mít auta jen kvůli ježdění okolo komína :-).
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Modré zóny se šíří Českem, zavést je chce dalších dvanáct měst - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...ce-zavest-dvanact-dalsich-mest-fej-/domaci.aspx?c=A160309_194245_domaci_jj
    E2E4
    E2E4 --- ---
    THE_MIRACLE, LELI: No ale to je jen pro ty co maji nemovitost a nemaji v ni trvaly pobyt..
    LELI
    LELI --- ---
    E2E4: protoze je to kretensky a debilni? :-)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LELI: pockej jaktoze majitele nemovitosti plati 12k ??
    LELI
    LELI --- ---
    THE_MIRACLE: Takze na ty stary to bohuzel neplati?

    Kdyz to bude celoplosny, bude to mit smysl. Super je, ze pak se muzes smat tem debilum, co ty zony chteli a parkovat si kdekoli zadarmo, zatimco dementi sou omezeny jen na svuj kus mesta.
    LELI
    LELI --- ---
    ADAMFC: Proc ne? A hovno 1200, jako majitel nemovitosti 12k a mas to jen na jednu zkurvenou cast, elektromibil tam snad nemusi ani bydlet
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Akorat nevim, zda to plati i pro nerezidenty.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LELI: mne koupis taky?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Koupim si BMW i8 proto, abych nemusel platit 1200 :D
    LELI
    LELI --- ---
    THE_MIRACLE: mas nejakej link/neco kde si to muzu potvrdit? jak presne je definovanej elektromotor? je to i na plugin hybridy?

    podle odpovedi si bud koupim teslu, nebo bmw i3 nebo bmw i8 a manzelce nejakej pluginhybrid GL, nebo XC90 a budu mit vyreseno a srat na to
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ADAMFC: Ok, je to možny. Zřejmě mi to připadá tak nepochopitelný, že jsem to nevzal v potaz.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    THE_MIRACLE: Ale ujišťuju tě, že už sem to říkal ;)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LELI: ano... Cactus je na elektřinu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam