• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    OMEGAPOINT
    OMEGAPOINT --- ---
    GILRAEN: pokud se to stalo, musis si proste zacit verit. tak se to resi a vyresi. krome lasky je to jediny zpusob jak z toho vyjit.

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    OMEGAPOINT: pro tebe snad?
    OMEGAPOINT
    OMEGAPOINT --- ---
    _AMBRA_: ale ne pro tebe.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ..........a duchovní tma se stává neproniknutelnou
    OMEGAPOINT
    OMEGAPOINT --- ---
    OLIAS: musis do toho dat cely svuj zivot, cele svoje telo.
    OMEGAPOINT
    OMEGAPOINT --- ---
    TLUSTOUTLON: zacni cvicit ! ozij. to je neco jineho nez v hlave, cvicit jogu, to je zivot !
    GILRAEN
    GILRAEN --- ---
    SLAUGHTER: Zeptat se někoho, zda prožil/prožívá TND je intimní? Dřív nebo později něco podobného potká každého. Netrolím. Ale dobrá, uznávám, je to spíš na osobní rozhovor.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    OMEGAPOINT: Když jako teda nemá žádný tajemství, tak proč se ptá, co s tim svým osvícením ?
    TLUSTOUTLON
    TLUSTOUTLON --- ---
    AIM_FREEMAN: mě by taky zajímalo, jak vypadá kříženec JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryka Laholy a Horsta Fuchse :) .. upřímně, je to první člověk, kterej mi znechutil jógu a to jsem s ní ještě ani pořádně nezačal.. :(
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    OMEGAPOINT: no já jen, že kážeš víno a piješ vodu. pokud to víš, tak ok.;) nothing personal.)
    OMEGAPOINT
    OMEGAPOINT --- ---
    AIM_FREEMAN: ged rid of personal i
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    OMEGAPOINT: ano a proto se bojis ze zverejnim tvoji fotku.
    OMEGAPOINT
    OMEGAPOINT --- ---
    SLAUGHTER: osviceny clovek pak nema jiz zadne tajemstvi ;)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    OMEGAPOINT: Tak jak to naznačuješ tou animací, tak to v praxi kundaliní jógy ani krija jógy vůbec není. Takto působí psychedelika, což je asi zkušenost ze které vycházíš. To se ale s meditativní praxí s Božskou silou, prováděnou s úctou a láskou k ní, nedá vůbec srovnávat.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    OMEGAPOINT: Vzestup kundaliní je univerzální zkušenost, napříč tradicemi a zažívají ho i ti, kteří praktikují čistou dhyánu.

    Například Róši Kennettová, když už nemáš rád ty Japonce. První ženská mniška zenové sekty Sotó, avšak Britka. Popsala ho v knize How to Grow a Lotus Blossom.
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    karen: je normalni,ze se trochu droli.je to prirodni material aje vystaven mechanickemu zatizeni a poskozovani.casem se to lepsi.az odpada to z povrchu.nevidel jsem jogamatku,co by se nedelala neco podobneho.kdyz mas koberecek nebo deku,prosoupe se.dyby to melo bytpres miru,tsk to poresime.ja ji mam cca rok pouzivam nekolikrat za den.trochu s droli,treba kdyz prejdu pres kraj a trochu utrhnu,ale porad vypada jak nova. treba si takto dela lifting...:-)
    uz nevim kdo psal,ale kdo by neznal tomase. a k tomu druhemu opravdu cekas ze ti nekdo postne do takovehoto auditka tsk intimni prozitky?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    OGMIOS: Může bejt:) Jinak pokud vládneš AJ, tak ti fakt vřele doporučuju
    Swami Satynanda Saraswati - Kundalini_Tantra.pdf | Ulož.to
    http://www.ulozto.cz/11997382/swami-satynanda-saraswati-kundalini-tantra-pdf
    Ten úryvek je odtamtud. K téhle problematice je tam spousta skvělých praktických a z praxe vycházejících poznatků.
    I o probouzení jednotlivých částí mozku, korespondujícími s lotosy a s tím spojenými siddhis se tam kapitolky najdou.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    AIM_FREEMAN: zajimavy, moje vize na energii v tele(chakry atd..) byla vlastne ta ze to potom fyzicky meni mozek, mozek zacne fungovat jinak a cloveku se otviraji jine veci/dovednosti.
    OMEGAPOINT
    OMEGAPOINT --- ---
    AIM_FREEMAN: jj. ted uz jenom praxe. paranoia je zbytecna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam