• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    ADAM: proc hura? Me to spis prijde jako pekna spina od posty...
    Ja sluzeb kamy vyuzival porad, uz jen proto ze poste vsechno trvalo 10x dyl, u kamy stacilo zaslat castku, popis zbozi do mejlu (ukon 5min) a druhej den sem to mel procleny a u sebe.
    ADAM
    ADAM --- ---
    hurá. ta kama mě tam pěkně srala. to byli dobří korupčníci. konečně je někdo nakopal do zadku..
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    Vážený kliente,

    vzhledem k tomu, že nám Česká pošta s.p. vypověděla ke dni 31.12.2014 veškeré dohody o spolupráci při předávání poštovních dokladů k zásilkám ze zahraničí , jakož i při zasílání oznámení o příchodu zásilek ze zahraničí namísto adresátovi a KAMA, s.r.o. by tak nemohla nadále garantovat poskytování celních služeb v obvyklé kvalitě , dovolujeme si Vám oznámit, že ukončujeme ke dni 31.12.2014 svou činnost.
    K tomuto dni bude též uzavřena bez náhrady hlavní provozovna na adrese Plzeňská 2299/168,
    Smíchov, Praha 5.

    Případné reklamace, fakturační záležitosti apod., budou nadále vyřizovány pouze vedením společnosti.
    Telefon: +420257961140, e-mail: ustredi@kama-eu.cz .

    V souvislosti s ukončením činnosti KAMA, s.r.o. jsme nuceni ve smyslu § 448 odst. 1 a § 2440 zákona č. 89/2012 Sb.(občanský zákoník) vypovědět plnou moc k zastupování v celním řízení.

    Výpověď nabývá účinnosti a zmocnění zanikne ke dni 31.12.2014.
    Poštovní zásilky ze zahraničí dovezené do 30.12.2014 budou za předpokladu úplnosti dovozních dokladů celně odbaveny jako dosud.

    Děkujeme za spolupráci a jsme s pozdravem

    :/
    MICA
    MICA --- ---
    HLAWA: Nahlásit neoprávněnou transakci na PayPalu nebo v nejhorším u zřizovatele tvojí platební karty a požadovat chargeback.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    Objednal sem si věci z Ameriky peníze z paypalu už se ztrhli a porad mi nikdo nevolal zadnej mejl nic. Mám jinou možnost než se ozvat firmě od které jsem si věci objednal?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RUSALKA: Fake. Teda jako odeslat to zadarmo _můžeš_, ale máš v zásadě dvě možnosti: buď to tiše zahoděj rovnou, nebo dosílající pošta vybere zbývající poštovný s přirážkou od adresáta, to ho jistě potěší :D

    Základ legendy možná bude nějaký poštovní systém v rámci jedné univerzity, kde to jistě fungovat může, ale po celé Evropě fakt ani omylem, komunismus jsme ještě nevybudovali.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Hola, doslechla jsem se o tom, že je po Evropě údajně možné posílat pohledy zadarmo s tím, že se na místo známky napíše 'Student to Student'. Má s tím někdo zkušenost? Nebo to je fake? .))
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DRSH: Dopravu zaplatíš při převzetí zboží.
    DRSH
    DRSH --- ---
    nevite nekdo co to znamena FREIGHT COLLECT, kdyz si necham posilat neco z ameriky?
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    MICA: on je vjezd z Vrchlického, ale neni problém se otočit na nejbližší křižovatce. Když jedeš do centra tak před budovou je vjezd. Garáže jsou ale stále mimo provoz (a ani nikdy nebudou zpřístupněný :-)
    MICA
    MICA --- ---
    SKOKY: Wow kde, já ják pyčus vždycky hledal volný místo po celý plzeňský pomalu :D
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    TABORACEK: jop :-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SKOKY: Moment, ono je tam nejaky parkoviste pro zakazniky!
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    Zítra 17.10 bude od 15:00 uzavřené parkoviště
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    NOGEEK: návod je jednoduchej.
    -Plzeňská 139 (hnusná modrá budova)
    -3 patro
    -přepážky mají vstup ze schodiště, takže jestli jdeš výtahem tak se dáš doprava a hned doprava a pak rovně.
    -na přepážce předáš číslo zásilky, předají ti průvodku
    -vydáš se k celníkům (od výtahů doprava)
    -necháš to vyclít
    -vrátíš se na přepážku ČP, kde ti zásilku vydají (někde v průběhu zaplatíš poplatek ČP)

    Tadáá a můžeš jít pryč, zatímco já budu sedět o dvě patra vejš a čumět na nyx :-)
    NOGEEK
    NOGEEK --- ---
    MICA: No délková tři nebudu zvlášť kdy tam jdu poprvé. Cenu by na netu nenašli. Koupil jsem to přes faecebook. A žádný e-shop nebo katalog s cenou neexistuje. Teď jen nevim jestli je ten návod na nástěnce stále platný?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NOGEEK: Pan major nebude potesen. Hospodarska trestna cinnost se vyplaci az od radu stovek milionu, cokoli nizsiho je vic skody nez uzitku ;)
    MICA
    MICA --- ---
    NOGEEK: ehm ehm ehm ;) Hlavně počítej s tim, že celníci (a hlavně celnice bejvaj nevíc šťouravý dle mojí statistiky :D) nejsou hloupí.
    Pokud se jim bude zdát cena příliš mimo a obzvláště pokud půjde o výrobek od některého z odesílatelů na černé listině (např. HobbyKing), tak si cenu zkusej najít na netu a budou tě prudit.
    NOGEEK
    NOGEEK --- ---
    Zdravím zkoušeli jste někdo fakt fejkovat ceny na těch vypisech z uctu? Mě jde o 300 ale stejne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam