• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    Sdílení zkuseností, postupů, rad, a nebo frustrace z komunikace s prislusnymi urady.
  • ŽÁDOST o elektronické oznámení o příchodu zásilek z ciziny - Stáhnout -urychlení procesu doručení zásilky o další kousek. Podepsat, oskenovat a poslat na email sklad.praha120@cpost.cz nebo na adresu na adresu Pošty Praha 120
    Pokud vám pošta vyměřila neoprávněně 180 kč, můžete podat elektronicky stížnost na ČOI ZDE. ČOI zas má ze zákona povinnost se tím zabývat.Podrobnosti viz nástěnka
  • rozbalit záhlaví
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    RATTKIN: https://www.mailboxde.cz/ jsem použil pro přeposlání z Německa a fungovalo to velice dobře, rychle a ještě i celkem levně
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    máte někdo zkušenost s přeposílací službou, třeba balicky.eu?
    Amíci dodávaji max do německa.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: záleží co bude napsáno na balíčku. Mně kamera za 70$ prošla
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Má vůbec šanci projít něco z eshopu za 62USD bez oplejtaček? https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_009611933179.html?wid=1349303#goodsDetail

    Prodejce uvádí pár centů za poštovné, což by v případě záchytu asi mohlo pomoct - že nebude vyměřeno defaultní poštovné...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    POZITRON: já jednou čekal od začátku listopadu do dubna... přes 120 to dokonce prošlo celkem rychle (týden), ale zaseklo se to v Malešicích a v dubnu vymazali informace o balíčku a nikdy jsem ho neviděl... odesílateli se nevrátil, ale prachy poslali...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TOOMIX: do pytle, to jsem slyset nechtela :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    POZITRON: loni jsem na objednávky z listopadu čekal až do konce února, než dorazily. Jinak nečekám déle, než cca 6 týdnů
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    tyjo, tak stále žádná změna a už je to 28 kalendářních dnů.
    prosím, jak dlouho jste nejdéle čekali?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    POZITRON: Dokud tam není "Held by customs" nebo něco podobnýho, tak bych byl v klidu. Každopádně jim asi začal předvánoční provoz, tak to trvá ;)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TOOMIX: tam je stejny info. do prdele, ja jsem tak blba, pritom by bejvalo stacilo to rozdelit na 2 zasilky. :/ padon.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    POZITRON: zkus to ještě tady, občas mi každý tracking vrací něco jiného. Každopádně to vypadá, že to smrdí na 120 a čeká se buď na až to pustí dál nebo na až Ti pošlou dopis.

    Global Order Tracking
    https://global.cainiao.com/
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TOOMIX: tam jsem nasla stejny udaje, zadny cislo cesky posty. :/

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LVS...to mi šlo tuším přes Belgii, koukni na 17track.com, tam by to mohlo zobrazit tracking number, které tomu pošta přiřadila ;)

    Mi Band 3 mi šel takhle. Od odeslání podkladů (ty jsem jim poslal ještě toho 19.10.) jim trvalo týden, než se to vůbec začalo hýbat.



    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POZITRON: dva týdny jsou běžný
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    BRKODLAK: jak je tedy mozny, ze to nekde takhle dlouho visi?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    POZITRON: já platil za 30 doláčů nějakých 550, každopádně jsem měl od nich doma dopis hned den po tom, co to dorazilo na stodvacítku
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TOOMIX: LVS... a ve sledovani zasilek to neni :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    POZITRON: co to má za tracking number? LF.....? Ty kdyžtak na webu pošty v trackingu fungujou
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    kdyz uz mam zasilku z ciny od 23. rijna v rukach cesky posty, ale doted mi nic neprislo, tak to asi hnije na 120, co? :( a budu platit. cena zbozi 53 dolaru. jsem debil, spolehala jsem, ze prodejce napise nizsi castku. :/

    ADAM
    ADAM --- ---
    ALDEMIK: tak možná to opravdu půjde poštou, ale poradit neumim
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ADAM: mam od nich tohle: the postal and customs office should be able to locate your shipment using your shipping address as reference or with the UPS Mail Innovations reference number - 802193626097344027
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam