• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    je to vtipne :) zadna sledovana diskuze... novacek... a sup rovnou sem :D
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: je pravda, že se nepouští do rizikovejch vícetlačítkovejch znaků jako je třeba ť
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VEX: soucast kryci strategie. ipcheck anyone?
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: zase pozor, zaznamenal jsem diakritiku
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    je mi lito ja si myslim ze je to jah. ma stejnou uroven cestiny a nadava lidem do buziku. a snazi se nam vyroky jako "jsem v praci" davat najevo ze to prece nemuze byt on.
    no mozna je to ten druhej nebo treti zero rocker. couldnt care less.
    VEX
    VEX --- ---
    že já to čet, to sou zase srágory.

    KYSLAH: tohle je nejlepší, fakt :) doporučuješ aby se řešil problém, kterej je. tudíž zároveň pěješ chvalozpěvy na jednoho z nej podělávačů a zároveň ho tímhle jebeš taky. dost si protiřečíš
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    neee - oni se mnoziiii...
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    svý sem udelal, přeju vám do budoucna, abyste svý problémy opravdu řešili... protože diskuze s nekym o nekom je jen zabití času... nastesti jsem v praci.
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    scarf: tak tak
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    AKISAN: utikej k mámě, abys nedostal zástavu z kroucení hlavy
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    tak koukam ze ignore sa olplatil..alespon to nemusim cist a kroutit hlavou jeste vic))
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    zkusenost je neprenosna :) gl
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    Petgridus: to je mozny, ale jak sem rekl, ja snim problem nemam a nemel, asi sem jeho oblibenec mezi tisíci lidmi, ktery nesnasi a pravidelne podelava ...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KYSLAH: problem se tezko resi kdyz druha strana nema zajem na reseni
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    nerikam, ze je to nestastna nahoda, ale ja snim nemam sebemensi problem, ba naopak..
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KYSLAH: me jahrider neokradl, mozna to je tim ze se nezivim jako deejay. Jen me pri cteni tohohle klubu zarazi kolik lidi uz ojebal a nerikej mi ze to je jen nestastna nahoda ze se nepovedlo pocasi nebo neprisli lidi.
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    SOLDIK: tobe zas doporucuju videt veci vic objektivne a pokud mam problem tak ho resim a ne, ze se mstim na netu tim, ze nekoho vyjebu. to delaj fakt jen buzeranti
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    AKISAN: je videt tvoje zaujaty nemastny neslany ego, dej si me do ignorace, stejne ses mi ukradenej)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    done...who´s next? :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KYSLAH: doporucuju, nejdriv pouzit ctrl+s + Jahrider, PORADNE si precist jeho ojeby a ani pak, byt tebou, bych tady nepokousel stesti s tim co pises.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam