• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      JAHRIDER
      JAHRIDER --- ---
      VEX:
      cece, ty jsi velky kral, ze? vsak me neznas a nikdy jsi semnou nemel co do cineni. jsi tedy telepat a vsevedel? nebo jak to bude hele? nechces me to konecne nekdy rici do oci, nebo se sejit? evidentne me dost resis a zabiram ti urcitou cast ziivota, tak by to asi chtelo, ne? protoze jinak nechapu co tiom vsim sledujes. hmm?

      to ostatne patri na vsechny z vas kdo me neznaji, nikdy semnou nic neresili a jen lezou nekomu do prdele, nebo chtej bejt jen ve stejny lize, pripadne teamu.
      jinak mam tu vzaz i vsem djs, co jim udajne dluzim prachy (mimo Bici). ozvete se me, muzem zacit resit. ostatne tak tomu bylo vzdy!

      KYSLAH:
      hej kamo diky za zastani, ale tady to nema cenu /ono vlastne nikde/. kazdopadne respekt za to, ze jsi chlap s koulema a ne podelana hystericka a ukrivdena defka jako vetsina lidi tady (vztahovaci to je pro vas :D)
      ale radsi uz sem nepis, zbytecna ztrata casu a energie.

      SMARIO:
      hej ty si kamo u me klesl tak jako malo kdo. nejen ze ses defka prodejna, prekrucovacska, ale jeste si seres dost do huby. priste az me budes odrazovat od spoluprace s Kamilem a Stounem a pak me pomlouvat, kdyz te neposlechnu, tak se alespon pote uz na to misto nevracej a nezacinej tam delat akce a jeste natruc mejm.
      pusobi to minimalne trapne :)) tohle muze delat jen opravdouvej chudacek hele a tim si se pro me stal. mas jedine stesti ze jsem hodnej kluk a ze me jsou aktivity malickejch lidi u pice. dokonce jsem zrusil jednu akci aby tam mohlo byt neco tveho. ja vim divne a nepochopitelne, ale to jsem holt ja.

      SOLDIK:
      hele tyve uz jen cekam kdy pujdes bonzovat ty luzre zakomplexovanej. kdybys hulil, nebo bral alespon ty fenixovky, treba by se ti rozsvitilo ty koste nemocny pomateny.

      to ostatne patri na vsechny z vas kdo me neznaji, nikdy semnou nic neresili a jen lezou nekomu do prdele, nebo chtej bejt jen ve stejny lize, pripadne teamu.
      jinak mam tu vzaz vsem djs co jim udajne dluzim prachy (mimo Bici). ozvete se me, muzem zacit resit. ostatne tak tomu bylo vzdy.
      KYN
      KYN --- ---
      SMARIO: good point!
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      je to vtipne :) zadna sledovana diskuze... novacek... a sup rovnou sem :D
      VEX
      VEX --- ---
      VON_GILOTINE: je pravda, že se nepouští do rizikovejch vícetlačítkovejch znaků jako je třeba ť
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      VEX: soucast kryci strategie. ipcheck anyone?
      VEX
      VEX --- ---
      VON_GILOTINE: zase pozor, zaznamenal jsem diakritiku
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      je mi lito ja si myslim ze je to jah. ma stejnou uroven cestiny a nadava lidem do buziku. a snazi se nam vyroky jako "jsem v praci" davat najevo ze to prece nemuze byt on.
      no mozna je to ten druhej nebo treti zero rocker. couldnt care less.
      VEX
      VEX --- ---
      že já to čet, to sou zase srágory.

      KYSLAH: tohle je nejlepší, fakt :) doporučuješ aby se řešil problém, kterej je. tudíž zároveň pěješ chvalozpěvy na jednoho z nej podělávačů a zároveň ho tímhle jebeš taky. dost si protiřečíš
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      neee - oni se mnoziiii...
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      svý sem udelal, přeju vám do budoucna, abyste svý problémy opravdu řešili... protože diskuze s nekym o nekom je jen zabití času... nastesti jsem v praci.
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      scarf: tak tak
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      AKISAN: utikej k mámě, abys nedostal zástavu z kroucení hlavy
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      tak koukam ze ignore sa olplatil..alespon to nemusim cist a kroutit hlavou jeste vic))
      SCARF_23
      SCARF_23 --- ---
      zkusenost je neprenosna :) gl
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      Petgridus: to je mozny, ale jak sem rekl, ja snim problem nemam a nemel, asi sem jeho oblibenec mezi tisíci lidmi, ktery nesnasi a pravidelne podelava ...
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      KYSLAH: problem se tezko resi kdyz druha strana nema zajem na reseni
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      nerikam, ze je to nestastna nahoda, ale ja snim nemam sebemensi problem, ba naopak..
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      KYSLAH: me jahrider neokradl, mozna to je tim ze se nezivim jako deejay. Jen me pri cteni tohohle klubu zarazi kolik lidi uz ojebal a nerikej mi ze to je jen nestastna nahoda ze se nepovedlo pocasi nebo neprisli lidi.
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      SOLDIK: tobe zas doporucuju videt veci vic objektivne a pokud mam problem tak ho resim a ne, ze se mstim na netu tim, ze nekoho vyjebu. to delaj fakt jen buzeranti
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      AKISAN: je videt tvoje zaujaty nemastny neslany ego, dej si me do ignorace, stejne ses mi ukradenej)
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      done...who´s next? :)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      KYSLAH: doporucuju, nejdriv pouzit ctrl+s + Jahrider, PORADNE si precist jeho ojeby a ani pak, byt tebou, bych tady nepokousel stesti s tim co pises.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam