• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    L.O.L
    ADZI
    ADZI --- ---
    SOLDIK: 1 + 1 je vždy 11....
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ADZI: mam averzi na kazdeho hnupa co se semnou pusti do krizku a tvrdi mi ze 1+1 je 15.
    ADZI
    ADZI --- ---
    ICESUNLAB: Mně osobně se jeho hraní líbí. Já sám hraji 1000x hůř takže můžu mlčet. Ale poslední dobou se mně nelíbí jeho selekce. Bývala lepší !
    ADZI
    ADZI --- ---
    SNOO: Plakáty mu dělám většinou já, a taky se divím tomu popisu 8 kW ale nechává mně to chladným protože jsou to jeho akce a neseru se mu do toho. Když měn pozval na akci tak jsem si řekl o 400, dostal jsem 500 takže spokojenost. Jen ty řemínkový gramce co tam byli místo Reloop 6000 bylo trochu jiný kafe, ale pro můj pouštěcí styl hraní to bylo akorát :)
    Jinak ze všechn koutů také slýchám jaký je to vosera akcí. Zatím jsem ho tedy moc neprokoukl tak nemohu říci.

    To s Neurobeatem (dříve i Whitestork) ale hraji už od roku 2007/2008, to tam už lecos vím že sere skoro každou akci co dělá, naslibuje prachy a techniku a pak uteče zboje, ale pořád je to kámoš prostě...
    Jen na jeho akci bych nešel asi už hrát !

    Jo a to co tady na mně (opět) tahá SOLDIK: to potvrzuje....
    Ale Soldík je proti mně averzní takže to taktéž lecos vysvětluje...
    ADZI
    ADZI --- ---
    SOLDIK: Jo tam je to hezký to je pravda. Ale tak na mně jako na člověka s papírama na hlavu to ujde ne ? Díky. A hezký nastávající víkend posílám na Moravu.
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    GENERIXX: nakonec se to s nima zrušilo, nebyli schopni si zařídit žádnou techniku, takže nebyli, však oni si to vynahradili že hráli den předtím s Danonským na záhonech :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Ale koukám, že jset skočili na špek víckrát - viz tvá galerie:

    http://i.nyx.cz/files/00/00/07/14/714861_25e88896c2fa755acd25.jpg
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    AZAWAKK: však to je fuk, nám D řekl 6000,- asi měl v tý částce započítaný i něco pro sebe...nebudu to tu dál rozmazávat, každopádně Romek za nic nemohl, jen skočil Danonskýmu na špek.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: jo a BTW, dnes startuji nove streamy ze studia DNBradia, tak checkit! :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4, DARTHFADER: kvuli zmenam ve stanovach a tarifech ustreamu se cely archiv presunul na youtube
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    M4Y4: this video was removed by the owner :(
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: případně se stačí podívat do archivu TV sety.cz
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ICESUNLAB: hele ja to zkratim ...adziho osobne neznam ale slysel si ho nekdy "hrát" ? :) to by ti odpovedelo na 101% :)
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    AZAWAKK: každopádně touhle akcí už bych to tu dál nezasíral, co to mělo sdělit, sdělilo... k tématu to bylo, čili si myslim, že další reakce už nejsou třeba ....
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    UTRZENA_LANOWKA:
    1. 6000,- to nebylo
    2. nevim teda, kdo se tam chtěl prát :-D :-D :-D to snad nemyšliš ani ze srandy
    PECIK
    PECIK --- ---
    ICESUNLAB: no v porovnani s jeho vlastnimi vystupy ktere jsme meli moznost slyset to bude ta klasicka kvalita...tudiz brambory...
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    jo te namfiteatr je luxusní moc, mě se tam právě líbilo vždycky, ale po takovejch voserech co nám tam Danonskej udělal a jak Romka pomluvil, tam už nemá smysl lízt...
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    Adzi (bez urážky) bude asi velkej kamarád Neurobeata. Jinak si nedokážu vysvětlit, jak může někdo s ušima v pořádku napsat v komentářích k jeho naprosto tragickýmu výtvoru :
    "dyť to přeci není tak špatný a je to klasická kvalita"...

    Za poslední dva roky jsem asi nic horšího neslyšel, a to jsem vydržel poslouchat asi 15 minut. Pánové, trocha soudnosti by Vám neškodila. Když už někdo předstoupí před širokou veřejnost s tímhle, měl by taky očekávat a nést následnou (a v tomto případě zcela adekvátní) kritiku...

    K dlouhejm záhonům. Kdysi jsme tam dělali se spřátelenejma crew mejdlo (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427167_243221185768146_178304258926506_554943_1355881988_n.jpg). Návštěvnost tehdá slabší, ale prostor jako takovej mi špatnej úplně nepřipadne, spíš naopak. Ten "anfitéátr v zadu" je řekl bych úplně supráckej, přímo stvořen na takové mejdany. Problém je vždycky v lidech. Blbý je, že kolikrát je prostor supr, ale dojede to na přístup a jednání provozovatele/provozního/majitele bo organizátora.
    Holt si to tady budeme muset začerstva předávat, aby se podobný historky moc neopakovali :)
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    čekala sem že to někdo vytáhne...Danonskej jim slíbil 6000 což nebylo možný zaplatit, leda s vlastní kapsy, což Danon neměl když mě dluhy kam se podival...celý to svedl na nás, ale už se týpek co to psal nepochlubí, že tam házel machry a chtěl se prát...nejvíc lidí tam bylo těch 160 a to byl zázrak, vybíralo se 50 a když si to sami spočtete, tak zjistíte že se vybralo 8000. 1500 se platil nájem prostoru a 500 za bedny a to majitel ještě mektal že můžem bejt rádi že jinak chce 4000...nemluvě o tom že Danonskej si udělal lístek na baru za 800 kterej sme museli zaplatit a 400 si vzal z kasy aby si mohl koupit hulení a cigára, peníze se do kasy samozřejmě zpět nedostali, takže si spočítejte kolik v kase bylo a co D domluvil za našimi zády, nejhůř sme z toho vyšli my samozřejmě...týpek si si ho bral mimo byl samozřejmě Danonskej kterej si je pozval a dělal ze sebe organozátora...my kteří sme byli za nejhorší sme zaplatili ještě dluh za Danona a odjeli se 200 kilama na benzín /jeli sme dohromady 120 km/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam