• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      MORYBUNDUS
      MORYBUNDUS --- ---
      KEITHHSTER:
      KEITHHSTER: Uka žeo .)
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: přesně ...
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      KEITHHSTER: nejinteligentnější co ještě může udělat je vyfotit si ten rozsekanej rypák, dát si to na fb a dělat ze sebe chudinku :D
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      Neurobeat včera dostal do tlamy , žeby někdo odsud ? .))
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      PTT: jeste aby ne .))
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ADZI: ano, tak se rid tim co pises. Desky poustej a nesnaz se je michat. Ta hudba si to nezaslouzi, amen.
      PTT
      PTT --- ---
      KEITHHSTER: udalost smazana...:)))
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      VYHULENY_UFO: jen jestli ne klukům :)
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      ADZI: chlape, tak tebe nejakej typek uz par let v podstate ojebava, ale porad je to kamos. no ty budes asi solidni "máčko"
      ale jinak je mi do toho uplne hovno, protoze toho pana co zacina jeho nick na J mam v kategorii spammer, protoze mi od nej prislo par velmi zvlastnich pozvanek na nejaky jeho akce. Rekl bych, ze trosku se snazi blbnout hlavy mladejm holkam, co si myslej, ze koureni marihuany je cool.
      ale to sem asi nepatri :)
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      ADZI: tak to bys ale měl psát že máš za koníáček poštění desek, ne djing, to je asi trochu něco jinýho v tomhle případě;)
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      ADZI: tak každej máme něco žejo, já sem tě tím nijak nechtěla shazovat, dělaj se mnohem amaterštější flyery...jo no v ps a ai je to jiná :)
      též přeji hezký víkend bez voserů :D
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      AKISAN: Co teda vlastne chcete? Fakt trapny tyhle komercni kluby.. btw. kdo se prihlasi na fb nebude platit vstup ... :-*
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      Nechte ho, byl na tour po rakousku))) nikam chodit nemusite, nikdo vas nenuti)))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      VON_GILOTINE: konecne to nekoho napadlo
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      CHONGX: vsak se v pdstate nic nestalo. nebo co vlastne resite? jesti jste chteli katchu chodit nemusite, nebo vas snad nekdo nuti?

      boha jeho...
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      Jahrider Bwoy Michal
      Katcha neprijede kuli tomu ze jsem nepodepsal smlouvu, teda spis ze jsem ji nedorucil. je to moje chyba, uznavam. byl jsem na tour v rakousku a mel jsem to trochu komplikovane. pokud me za to chcete pranyrovat, ok. kazdopadne jak jsem dohodl s managerem katchy, pristi mesic klidne prijede. navic jsme snizili vstup na nulu opokud dorazite do 22h, tak nevim co vic jeste udelat. vsak se v pdstate nic nestalo. nebo co vlastne resite? jesti jste chteli katchu chodit nemusite, nebo vas snad nekdo nuti?
      To se mi líbí · · 11 · Před 35 minutami ·
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      VON_GILOTINE: ok. nicmene jsem rad, ze mi tento svet unika :)
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      SOLDIK: myslis to dobre, ale realita facebooku ti unika, takovych skupin jako 'milujeme dnb' apod. je tam asi 30. kazda 10000+ clenu.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam