• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: Pokud ji naopak vedeš za všechny (svatou válku), které jsem ojebal, budiž ti pak všechna čest, ale také to nechápu, protože pak asi žiješ ve velké iluzi.

    ba dum ts! :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ja nevim, ja to necetl. momentalne na to hledam odvahu, tak drz palce :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SOLDIK: takze uz zase je zakladatel Shamanicu? :) se v tom ztracim :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    tak konecne :)

    Exkluzivní mixy pro Drumandbass.cz - Jahrider - Drumandbass.cz - News
    http://www.drumandbass.cz/news/detail/6847-exkluzivni-mixy-pro-drumandbass-cz--jahrider.html

    JAHRIDER BWOY

    2012-04-16 20:34:18

    Tvůj článek, respektive pokus o vtip a veřejný útok na mou osobu, mě kupodivu ani nenaštval, přiznám se, dokonce mě i pobavil v nějakých jeho částech. Kdyby to psal někdo, komu jsem opravdu něco provedl a uvedl konktérní případy, nebo kdo je nad věcí, a odpustil si pár nechutných útoků a osočení, možná bych se i zamyslel. Každopádně napsal jsi to ty a navíc takovým stylem, který vypovídá o tvé povaze více, než o mé, tebou zminované nesmysly. Ok, chápu, že jsem ti jednou nedal kvalitní odposlech a podruhé akci s tebou zrušil, stala se ti velké křivda, ale tak mohl by jsi se přes to už konečně přenést. Uvidíš, že se ti uleví a navíc nebudeš muset ztrácet čas a zatěžovat mozek nějakým nepodstatným Jahriderem. Takže pokud vedeš tuhle svoji ´svatou válku´ kuli tomuto, vykašli se na to hele. Pokud ji naopak vedeš za všechny, které jsem ojebal, budiž ti pak všechna čest, ale také to nechápu, protože pak asi žiješ ve velké iluzi. No a pokud jsi bohužel opravdu jen zakomlexovanej chudáček a poslouží ti toto k uspokojení a vyrovnání tvé mentální rovnováhy, tak ti nabízím i do budoucna možnost si ulevovat a odlehčovat tímto způsobem. Já už to snad nějak přežiju hele... Jinak když už tu rozmazávám ty sračky, tak ještě doplnim pár důležitých bodů svého ´životopisu´, které jsi i přes svoji veškerou pěčlivost a námahu nikde nevyštrachal. Jak jsi správně začal, tak jsem byl vášnivý fotbalista, který to dotáhl až do krajské juniorské reprezentace, aby si pak při dlouhodobém zranění uvědomil, že fotbal asi nebude to jediné o čem je život a rozhodl se prozkoumávat do té doby zanedbané možnosti. Svou prvni akci jsem udělal lehce po revoluci, někdy v 15ti letech, ješte v dobách pravého punku a na nic si nehrajici lůzy. Přes jemné protipravní eskapády jsem se dokopal do kriminálu za zhulování a poskytování ganji podobným nýmandům, jako jsi treba i ty (jsem si jistý, že by ses před bengama sesypal jak domeček z karet). Po návratu, šokován změnami a pozbyt pár ideálů hledám nový začátek a zakládám Shamanic SS, aby mě jeho nynejší jádro (nejenom) poslalo opět do kriminálu, za to že jsem je zhuloval a dával jim ganju. Opětovný návrat, je pak ještě horší. Všude samé bratříčkování, sortičkování, scéna v rozpadu, invaze mainstreamové populace, stejně jak u punku v čechách koncem 90tejch let. I přesto nacházím nový smysl a jedu dál. Promo v klubu Effect, Eco Mafie Crew a Riddim Korps. Následně pak Zero Rockers a věci s ním spojené. Postupen času vidím a vnímám roztšíštěnost a maloměštáckost české scény ještě ostřeji a výrazněji a přemýšlím, že se na hudbu a věci kolem vykašlu. Po zvážení situace a zjištění, že jediné co umím je hrát fotbal a motat se kolem muziky a kultury, však toto zamítám a rozhoduji se přizpůsobit jet dál. Teď mohu říci, že to byla chyba. Nebo možná byla chyba se neodstěhovat do Prahy :)) A chybama se člověk učí! ps Jinak bych se chtěl ještě omluvit všem, které jsem někdy nějak opravdu poškodil či jim ublížil, nebylo to úmyslně a rozhodně mě to mrzí. Navíc jsem hlava vyhulená a rychle na tyhle (nejenom) věci zapomínám, takže pokud se Vám v budoucnu, až si dám do kupy život a zaplatim všechny dluhy z kriminálu a z provozů klubů a dalších pičovin, neozvu, připoměňte se, rozhodně mám v plánu všechny svoje resty nějakym způsobem vyřešit. Nakonec stejně si myslim, že hluboko uvnitř by většina z Vás nad tím, co se kdysi stalo, mávla rukou. Nejsem svatej a určo jsem párkrát za ´kariéru´ něco zazdil, ale přiznejme si, je třeba dělat z toho takovou kovbojku? Respektive, kdo z těch, co mají nejvíce keců a hejtujou tady na netu semou měl opravdu nějaký problém, či alespoň něco do činění? Třeba takovej megavlezdoprdelenemehlonýmand ADZi mě snad v životě neviděl, ale kéruje tady, jak kdybych mu píchal starou. A tak bych mohl s gustem pokračovat vid AKISANE a další.... No nic, své jsem napsal, hurá do mě.

    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    QYDO: SOLDIK:

    umis cist? nebo to ches nakreslit?
    QYDO
    QYDO --- ---
    SMARIO: měl by zasáhnout soldík se svejma kámošema z kriminálky anděl
    ADZI
    ADZI --- ---
    JAMALORD: Ty kráso. Tak tohle je už mocný tedy !!! Ale přesto stále slýchávám jak je Jah boží a suprovej kámoš. To ale asi budou lidé, co se konzumačně serou na jeho akcích a hulej jeho handlovaný hulení (dle mého názoru)...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAMALORD: kdyz to tak ctu, tak on se tam sam priznal - "vsechny jsem je zhuloval a jeste jim dal hafo huleni" - verejne na FB? :D omg...
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    JAMALORD: ty voe to mne uplne uniklo ale uz jsem mu tam napsal
    ;)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    AKISAN: nekomu pohar pretece driv, nekomu pozdeji... nekdo nepotrebuje ani kapku a prudi ;)

    jsem rad, ze se od podobneho jednani Vargas distancuje a to mi staci!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VARGAS: jak který :)
    VARGAS
    VARGAS --- ---
    Aksian: hori hovno?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VARGAS: v tom pripade se nabizi otazka jina..jak mohl sociolog tak dlouho "spolupracovat" a fellit s nekym jako je kšárajdr??
    VARGAS
    VARGAS --- ---
    jsem socjolog a vim jak se dela vypovidajici setreni a jak by se je delat nemelo. zeptejte se zidu, kolik z nich ma rad hitlera a pochopite na co narazim.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    VARGAS: 46 hlasu v anktete NEBUDU SPOLUPRACOVAT (zkusenost mam) - to je kurva hodne na to, aby to byl jen hon na carodejnici
    VARGAS
    VARGAS --- ---
    Hosi, dovolte ale ja se honu na carodeje nezucastnim :) Zvladate to skvele beze me. My dva, ja a Jahri jsme se proste nemohli na urictych vecech shodnout.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    VARGAS: napis ty duvody verejne a bude klid... on ma totiz jiny svet - ma pocit, ze mu vsichni zavidi, vsichni mu delaji naschvaly, protoze je megauspesny a hraje vsude...

    bohuzel pravdou je to, ze jde vzdy pod cenu, slibuje hory doly, ale diky nizke cene nic nikdy nesplni!
    VEX
    VEX --- ---
    DRY_ROT: nevim, pro jistotu bych vyšel do ulic!
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    VEX: kua, existuje vubec Svetovy den alkoholu? asi kazdy patek, co? :]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam