• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      EDDRUM
      EDDRUM --- ---
      VEX: Na to bych nekoukal.U nás v klubiku pravidelne se hlásí max do 15 lidi a je vetsinou stejne plno.
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      VEX: true story bro
      VEX
      VEX --- ---
      BCTPEJHON: to je jako když jsem hrál v úterý u nás v Liberci na kolejích. Potvrzený 4djs co tam hrajou a jedna kámoška pořadatele :)))
      BCTPEJHON
      BCTPEJHON --- ---
      KEITHHSTER: 39 zúčastněných, z toho přijdou 3 Jahrideři (Bar Culture Grow, Mike Rocka, Miguel Beat)
      PTT
      PTT --- ---
      KEITHHSTER: svetoznamej producent :)
      RZA ‘Built For This’ feat. Method Man, Freddie Gibbs & Streetlife – (BadSocietycrew Remix ) .
      http://soundcloud.com/badsocietycrew/rza-built-for-this-feat-method
      ADZI
      ADZI --- ---
      BIN81: Těší mně :)
      BIN81
      BIN81 --- ---
      ADZI: ty si důvod kámo!
      PECIK
      PECIK --- ---
      Jarhider pls don´t hide & come back...
      ADZI
      ADZI --- ---
      KBN: To asi také. Ono je toho více když si zřejmé důvody dole někdo přečte :)
      KBN
      KBN --- ---
      a proč se tady teda vlastně řeší ?

      já myslel že to začalo u toho jak furt mlel dokola že neumí hrát..
      ADZI
      ADZI --- ---
      M4Y4: Goldieho ne to je fakt. Také jsem to poté stáhnul když psal z jeho agentury típek. Ostatní ano. Vždy jsem měl svolení od autorů nebo zástupců autorů ve věci práv na skladby.
      M4Y4
      M4Y4 --- ---
      ADZI: Ty jsi měl svolení remixovat dBridgův Wonder Where a Joshe Winka přímo od autorů či zastupující agentury? A ten Goldie? )
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      ADZI: neasi:)
      ADZI
      ADZI --- ---
      PAYAMAN:

      jsem nováček - buďte na mě hodní

      uživatelské jméno DIRTY_GROWA
      pozval ho ROCKA

      ____________________________________
      uživatelské jméno ROCKA
      uživatel bohužel nemá vyplněny žádné kontaktní údaje
      pozval ho JAHRIDER
      ____________________________________
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      PAYAMAN: neasi.)
      DEATHKA
      DEATHKA --- ---
      kluci, bezte domů. http://www.nakluky.cz/
      ADZI
      ADZI --- ---
      JUNGLERADICALS: Už jsem tento názor nebo přirovnání od někoho slyšel tuším že od Conspiry nebo od někoho podobného :)
      JUNGLERADICALS
      JUNGLERADICALS --- ---
      Když to vememe kolem a kolem, něco jako když se děti na pískovišti perou o kyblíček s lopatičkou :D
      ADZI
      ADZI --- ---
      JUNGLERADICALS: Podle mně to je za 90% kvůli setu na TV sety.cz kde jsem zahrál co jsem zahrál, a oni to vzali jak to vzali, a já jsem nebojoval za to že jsem to míchnul dobře, a řekl jsem jim že to je míchnuté mizerně čímž jsem jim dal za pravdu, a tak to že na YoungBlood v roce 2011 jsem poslal dvě skladby, k jedné se Soldik vyjádřil že bude zařazená, k druhé ne, to bylo někdy začátkem roku 2011. Na jaře 2011 jsem na FNR vydával kompilačku kde jsem usoudil že když mně neumístil do YB mojí skladbu a nereagoval, tak jí vydám sám na FNR, protože jsem stejně nedostal žádnou smlouvu o exklusivitě pro YB u dnb.cz a tak na YB seru, a ejhle já jí vydal a chvilku na to je najednou na YB ve 4. kole, a hned s tím že jsem svině že jsem porušil pravidla, a já vůbec netušil o co jde atp. tak mně to osvětlil pár hustě přísnejma e-mailama kde se bránil napadení z mojí strany, vyhrožoval udání na policii jako trestní oznámení za urážku atp. to jsem neunesl tak jsem ho začal trollovat a podrážet kde se dalo a z toho vzniklo tohle parádní spřežení proti mně (si myslím) potom ještě skladba od dBridge a Joshe Winga které jsem měl jako sample jejich skladeb od jejich zast. agentur svoleno remixovat a on to řešil tak, že jsem napsal, že se remix nepovedl a musel jsme to stáhnout z internetu.
      Ať řekne že to není pravda, a budu pokračovat.!
      JUNGLERADICALS
      JUNGLERADICALS --- ---
      Adzi: Tak my se tomu jen smějeme :D :D :D příště si hold na naší taneční scéně budeš muset vyžádat speciální povolení pro své vlastní názory :D :D :D vždyť je to směšné, když tě někdo poblejvá jenom kvůli tomu, jakej postoj na scéně máš :D :D a za tvé vlastní názory :D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam