• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      SOLDIK:
      systemy me celkem poslouchaly ale tak znas to jak to chodi na tehle akcich. jina ja se ze zodpovednosti nevyvlikam, mame na tom svuj podil ze je ta vyhlaska. ale znovu opakuji, ze sem akci neporadal ja, byla to kooperace.
      s tim FB, kdyz me das blok, tak to asi nezjistim zejo..

      IZSTVOCH:
      se někdy zastav na mejdle hele a můžeš to zkusit :D

      L4MA:
      no dříve jste mě kapku ohrožovali, bo jste to měli celkem propracované a prdelolízačové ještě nevěděli jak to chodí, tak vám to žrali aby si mohli zahrát a dostat se in. teď už mám svou pozici zpět a jsem mnohem silnější jak dříve. takža ano kápl jsi na to a děkuji vám převelice za to nakopnutí a restart. a to není ironie...

      MAESTRO_MLK:
      mě je jedno koho jsem zkásnul. ty mrdky ty love stejně už od tupců měly. díky mě jim nikdo navíc nic nedal. to vim jiste a pokud ano, jeho debilita, alepnon se pouci a příště už kokotinu neuděá. takže ano morálně jsem v poho. dlouho jsem to analyzoval, než jsem do toho šel a i tak jsem měl stále kapku pochybnosti, ale tak kde najdeš se válet 15tku za nic, žejo :D a jak řikám tu firmu sem ojebal, šla po mě a nelíbilo se jí jak to dělám. jen si nemysli, že jsou za mě rádi...
      jinak jsi celkem chytrý kluk jak tak koukám, tak na to zkus kouknout kapku z jinýho úhlu a zapomeň že jsme Jahrider, třeba se ti něco ukáže co ti zůstalo skryté...
      napovím, že se nerad chlubím dobrými skutky...

      SOLDIK:
      nechat mě a jet si svoje. budeš mít lepší život, nebudeš se nervovat, atd. pomůže ti to. jinak co se týče mě, já tě žeru a miluji tě a jsi můj nejmilejší hater :) takže jako budu nasraný, ale jelikož mě na tobě záleží přežiji to a slzičku zamáčknu :D
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      CROME: ja uz nekolik minut zcela vazne premejslim o tom ze tak nutkavej pocit nekomu natahnout uz sem dlouho nemel...
      CROME
      CROME --- ---
      IZSTVOCH: je pravda, ze kdyz se naucis neco dlouho a usilovne ignorovat, tak to prestane existovat :)
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      CROME: babylonsky pravo do toho netahej :))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: nic jsem nemazal :) z verjneho sdileni jsem to dal jen pro pratele. na to jakysi odbnornik na FB ti to ted moc nepali! :) kraken stejne jako ty nechapete, ze ty svou odpovednost nechces nest za dubnanskou akci a vymlouvas se na systemy ktery te pry neposlechly. tak ja nevim, ani ty ani jankovic za nic nemuzete. jinak jsem s krakenem za jedno, ale bohuzel uz na to nemam cas ani naladu vysvetlovat mimonovi tak jasnou vec, kteou nechce logicky priznat.
      CROME
      CROME --- ---
      ASTAR_SERAN: videl bych to na § 240 trestniho zakoniku,
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      CROME:
      jaký majetkový trestný čin ty trumbero :D přečti si pravidla soutěže atd. vše je legal, doložené a podložené :)

      PETGRIDUS:
      dobrá tedy, připouštím. prostě hlavně ať jsi dobrý a ať se ti uleví :D né asi


      ty jo, to jse to tu samý retard a tupec, nebo ignorant, co si ani neumí zjistit základní info a reálný informace?
      nebo jako to mám vnímat tohle vše. mě přijde jako kdybych si psal s někým ze základní školky normálně
      Soldík, včera na FB hatuje a když mu tam napíšu tak mě maže, následně blokuje a jako bonus následně maže příspěvky dalších lidí, kteří mají jiný názor, aby je pak blokoval. třeba jako Crackenna, o kterym mě u včera něco pal a předhazoval svoje sci-fi :D
      kluci jako mám vás rád a miluji svoje haters, ale proboha udržte si uroveň, v poslední době jste spíš k smíchu a chtělo by to kapku natunit...
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      tak to je rychta :)))
      CROME
      CROME --- ---
      Clovek, recidivista, kterej pise na verejny forum, ze se dopusti majetkovych trestnych cinu, si asi svoji budoucnost vybral sam :)
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      hele a připouštíš si, že jsi podrazil a okradl tolik lidí, nebo žiješ v jiný weed realitě?
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      PETGRIDUS:
      taky mám rád ci-fi, supr že máme stejný koníček :D
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      ASTAR_SERAN: tak oni na to přijdou sami až zjistí co jsi zač :)
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      mimochodem těším se až zde budete řešit line-up na HIGHLANDERA nebo WE ARE RAVE. a jak budete následně psát lidem, aby mě tam nehráli, nebo mě nezvali (we are rave). u spousty lidí Vám to bude kurevsky vrtat hlavou a určitě jim napíšete a budete je buď hatovat nebo se jim vysmívat. toho se nemohu dočkat a úplně se při té představě tetelím :D
      OMNIHASH
      OMNIHASH --- ---
      Lol, šméčkem a podělem k šťastnějším zítřkům... ty tomu snad i věříš.
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      MAESTRO_MLK:
      ano znamená to Provident podělat. jinak já tu akci nedělal pod hlavičkou Providentu. kdyby jsi zapojil mozek a ne jen tu haterskou uzlinu v něm, tam by jsi zjistil že Provident s akcí nemá nic společného. na Provident se jen vložil projekt do soutěže kterou vypsal. na samotné akci o Providentu nebylo ani vidu ani slechu. tzn návštěvníky to neotravovalo, reklama se jim nedělala, prostě nic špatnýho, mimo to že sme je skásli o 15k
      ....jinak ano, těch 15k každý měsíc je supr mno, co ti mám povídat :D
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      neuveritelny auditko.
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      DRY_ROT: A ulice Beckovského v HavlBrodě je podle Martina Becka?
      ASTAR_SERAN: Dělat akci pod hlavičkou/podporovanou/sponzorovanou/s reklamou na Provident znamená Provident podělat?...tomuhle se říká paktovat se s Babylonem, ne zaplatit nějakou daň...stálo to za těch 15k?
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      SOLDIK:
      ja nikoho nepozval, tu akci jsme delali spolecne. tady je videt ze nevis jaka bije a ze ti soundsystem culture nic nerika, ne asi..

      FREETEKK:
      protoze jsi tupe a slepe tele, ktere prezvyka co mu predhodi a podle toho si take udela nazor, datz easy man :)

      DARTHFADER:
      v pohode, proc? myslis, že musím chodit k zubari abych se dožil 100 let ? navíc u zubaře se stejne plati, to ti pojistovna moc necvaka, takže davam ti plus za pokud, ale priste to lepe promysli :D

      DRY_ROT:
      a co je jako spatnyho na tom podelat Provident, hmm ? kluku zamackni slzu a nabij necim lepsim..
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      takze padon. ono to nebyla vinna jaha, ale vsech tech sound systemu ktere pozval. poradatel za nic nemuze... super vymluva. jako na zakladni skole.
      FREETEKK
      FREETEKK --- ---
      Proč mam dojem ze všechny jeho fejkstivaly mají akorát první ročník? :) vzdelavame se s providentem, aneb jak se nechat ochcat od lichvaru.. Bravo!
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      ASTAR_SERAN: promin mi muj vsetecny dotaz,ale neda mi to - jak je na tom tvuj chrup ? viz "... u doktora sem nebyl cca 10 let...."
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam