• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    VON_GILOTINE: a kdo krade a podělá ten si za odměnu zahraje na liru.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TRUPEEK: okrad no.
    TRUPEEK
    TRUPEEK --- ---
    MUDFUK: Tak asi takhle. Přijde mi, že na akci, kde se vybere za auta a příspěvky od soundů 100 000, prý na náklady a jsou vlastní bary, si odveze crew 2 000, jako slušnej provar. Já osobně bych se na takovej podnik vysral, protože to není ani na naftu. Takhle to dopadlo pro Mystik.
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---
    ASTAR_SERAN: Heleď jsou na to prášky....
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: akcni? to ze si tady z tebe delam prdel a vlastne jen ukazal, jak jsi to posral u nas, to beru jako kratochvili :)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: ty hovne, ty mě vůbec nezajimáš, zablokoval jsem si už dvacet tvojich profilů, ale zjevně ležíš v žaludku mnoha jiným lidem
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    Já tam krz jahridera odmítnul jet, ale naše banda tam jela s celym cirkusem a nestěžovali si na nic za strany jaha.. a provarem to taky neskončilo..
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    TRUPEEK: no tak povidej, tady nahazuješ obecný slova. já samozřejmě vím jaký byli náklady na stage, protože jsme tam mohli taky jednu stage dělat, ale zdálo se nám to moc vysoké, co jsem teda zase já slyšet, tak minimalně jedna stage v provaru nezůstala. to už je ale otázka kolik lidí dojede.
    úrosim napiš co se tam dojebalo, co jahrider dojebal apod.
    já se ho vůbec nezastávám, jen chci teda vedět podrobnosti, než nějaký výkřiky do tmy.
    L4MA
    L4MA --- ---
    se Smackem tu nekdo felite? fakt jede hrat nekam do prdele bez smlouvy, tesi se na toho imbecila a dava slevy? :D
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    no jedinej takhle extrémě akční jsi ty a Ruml. a jelikož Ruml je retard a jeho inteligence a slovník neodpovídají tomu postu, tak jsi mě z toho vyšel ty - zvláště pak když jsi tu tu sdílel. pokud od tebe vítr nevane, beru svá slova zpět a házím omluvu sámoška....

    KYSOUR:
    aha, takže mě chceš jako říci, že většina českých festivalů neopakuje pořad to samé dokola, rok co rok ? klidně je můžu i jmenovat hele, já se nebojim říkat pravdu, jeliko nikomu nelezu do řití, víš jak :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: toto je krasne: "píšeš lidem subjektům co se mnou spolupracují na HIGHLANDERU dopisy"

    to je jako jsi mne obvinil z te FB stranky, supr :D
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---
    ASTAR_SERAN: :D dostal jsi mě tou poslední větou: "hlavně když to srovnáš s těmahle všema mrdkama co pořád opakujou dokola jedno a to samé"...je v tom všechno :D Nemám nějak chuť ti v něčem oponovat evidentně máš svůj svět a svoje "pravdy".
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    PETGRIDUS:
    hele fakta mluví za vše. peace a hezké sny, doufám že se ti bude zdát o mě :D
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ASTAR_SERAN: tak to je hned na první pohled jasné že s Jahriderem by chtěl spolupracovat každý, spousta kladných referencí, díky pobavil si už mohu jít v klidu spát.
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    tobě a tvé tragedii borísku :D píšeš lidem subjektům co se mnou spolupracují na HIGHLANDERU dopisy jo? ty jsi fakt největší tragéd za hodně dlouhou dobu. jako zažil jsme hodně, ale takovou ublíženou, ufnukanou a zákeřnou děfku už hodně dlouho ne. každopádně dík za PR, pár lidí se sice vylekalo, ale z 99procent jsi spíše upevnil naši spolupráci, takže díky moc :D shotgunone@email.cz

    KYSOUR:
    neřešil jsem to já. řešil to Crackenn, klidně napis Wojckovi nebo přímo jemu. jinak za chvíli máme podepsanou smlouvu a vše je jak má být. kdyby ste do toho neryli tak se to ani na ten den nemuselo mazat :)
    jinak Smack a Mira jsou v pohodě. dokonce dali slevu docela solidní. a těší se. a ani nechtěj smlouvu. ani Rocky Leon ji nechce. víš všichni kdo mě tam hrajou jsou jakoby kámoši se kterými už nějakou dobu spolupracuji. takže takhle to já mám milej zlatej. a myslím že už se nikdo neozve že by chtěl smlouvu nebo love dopředu. ale třeba jim Soldík napíše něco hezkého a bude vše jinak :D
    víš jak první ročník byl supr, artists a návštěvníci spokojení, reference na mou prdel dobrý, takže lidi nemají důvod pochybovat.
    jinak jestli nejsi ignorat a rozumíš muzice a akcim a pozadí, tak musíš dát tomu lineupu a programu za takový nízký vstupný, big up ! kor když ho srovnáš s těme všema mrdkama co opakujou pořád dokola jedno a to samé...

    PETGRIDUS:
    ostatní umělci jsou domluveni, můžeš si každému z nich napsat. dokonce čeká dalších x na to, jestli někdo neonemocní nebo tak. já vím, že je to těžké si to přiznat, ale tenhle festival láká a to dost a nejen lidi ale hlavně umělce. a víš proč, protože je jinej, úplně jinej. tak si tu dál prď svoje smradlavý hovna, a špekuluj co by kdyby, jsi v tom fakt dobrej :D
    PTT
    PTT --- ---
    KYSOUR: poziju jeho slova...to je ale lolek :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KYSOUR: proda sve know-howno, nejspis :D
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---
    ASTAR_SERAN: Ne, já tu konverzaci viděl, řešil jsi to s ním přímo ty tak nevymejšlej nesmysly :)) Tady přece nejde o to jestli je jeden z mnoha, princip je ten, že děláš z lidí idioty. Co Smack? Ten tě taky mrdá dokavaď nepošleš prachy předem, Mejra taky ne? Jak to zvládneš? :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: cemu presne se smejes? :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    no tak pokud jsou ostatní umelci "domluvení" podobně tak to bude dobrá show
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam