• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LADYWAVE: Viděl bych to na univerzální ocet. Dámy mne případně poopraví či doplní..
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    Ahoj, nevěděl byste někdo, jak se zbavit plísně v ledničce bez sava? :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MARTIC: pupalkový olej!! vyzkooušeno
    KATCHIB
    KATCHIB --- ---
    KRKA: Nahřát nad parou, navlíknout na tlustý ponožky a chodit v nich doma....klidně celý den....tohle u mých bot zabralo vždycky...
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    ONITSUKATIGER: smrad z ryb vubec - do dlane trochu cukru (tak pul polivkovy lzice) zakapnout citronem - taky staci par kapek - umyt si tim ruce, pak pod vodu a je poreseno..
    MARTIC
    MARTIC --- ---
    SHEALA: ja mam osvedceny caj z hluchavky bile
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    NIKK: na šatní mi zabrala levandule. potravinové nemám vyzkoušené. ale často používám levandulovou aromaterapii, tak možná se jim ke mně nechce.)
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    ahoj, věděl by někdo, jak na skvrny od černého mazu, které znečistily bavlněnou tašku při jízdě na kole?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    FRENNET: ufff, no kdyz v Asii lidi jedi zraloci ploutve a medvedi zluc na posileni libida, tak je imho mozny aby si nekdo delal lektvar z mysich ocasku...ikdyz to je totalne absurdni...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    DA_NIELA: ONITSUKATIGER: Myší Ocásek neboli Řebříček http://www.receptyonline.cz/rebricek--86.html

    babské rady ;)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    FRENNET: mysi ocasek? :-O
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    FRENNET: jak se používá ten myší ocásek?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SHEALA: POmohl mi pohyb, zvlášť v oblasti břicha. I když se teda strašně nechce, tak to trochu funguje....
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SHEALA: TAPINA: ten kontryhel funguje, ale musis ho pít "pořád" já si ho delala cca 3 mesice v práci (jeden sáček na asi cca 1,5l vody - takový slabý, aby ho mohla pát dýl než doporučené 3 týdny).
    no a pak ještě si kup termofor, mne to pomáhá. ale jak jsem pyla ten kontryhel tak se to zlepšilo.
    jo a jěště mimo období menstruace myší ocásek (ale ten jenom fakt ty tři týdny v době mimo menstruace).
    KRKA
    KRKA --- ---
    SHEALA: mama mi jako maly vzdycky delala majorankovej caj, peknej hnus teda :-) ale fungoval..
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Sheala: Potvrzuji kontryhel, u mě to teda zázrak byl:) Jinak postel a elektrická dečka:)
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    SHEALA: čaj z kontryhele, trochu uvolní, ale zázrak nečekej
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TAPINA: diky. Jeste sem nasla ze pomaha cviceni podle mojzisove. To je ve stavu kdy lezu po zdi takove nevdecne, ale skusim to taky :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SHEALA: Nahřívat, ale nějak extra to nepomáhá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam