• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSEFDRUHYDvouveličinový vesmír, co mu vytknout
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    GRENDAL: no vidíte...myslím, že to na tom obrázku je dost názorný "jaká" je ta moje představa o vlnobalíčkování a tvorbě "vzorečků" pro ony vlnobalíčky.
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    GRENDAL: tak tady jsem pro Vás hledal ve svém počítači tento obrázek 45 minut http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/c/c_016.jpg abych Vám předvedl "co to je pěna časoprostoru"...doufám že jste poznal, že to není můj výmysl ale výmysl fyziků i ten obrázek - na Planckových škálách je čp prostě "převlněný" topologicky a v té měnící se pěně "vyskočí" někdy za 14 miliard let vlnobalíček který už zůstane neměnným...např. proton
    GRENDAL
    GRENDAL --- ---
    co je na tom obrázku raději nechám bez komentáře...
    GRENDAL
    GRENDAL --- ---
    teď už jen stačí mapsat a je to...

    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: no, vzdyt takhle se obrazky vkladaji.
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    Nikdo mi nepomohl s návodem jak vkládat obrázky, tak jsem musel, bohužel, komplikovaně dát obr. na svůj web a odtamtaď dát odkaz
    http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/c/c_014.jpg
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    HTML příručka, přehled HTML tagů
    http://www.jakpsatweb.cz/html/
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: jak by ctenar mohl vedet, ze tam neco zamerne chybi? vzdyt je ve vasem vlastnim zajmu, aby to bylo osatnim co nejsrozumitelnejsi.


    ja jsem se diky tomu dopustil nedovoleneho kraceni, coz jste mi jeste vytknul.

    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB: citace : ...ale vysvetleni nikde zadne neni. opet nevidim indexy.
    reakce : ano velmi často si práci zjednodušuji vynecháním indexů s tím že čtenář bude o tom vědět a bude i vědět, že krátit se zde nedá ( kvůli různosti indexů ).
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    zkouška dávání obrázku ...
    GRENDAL
    GRENDAL --- ---
    JOSEFDRUHY: bohatě by stačilo, kdyby jste dal na ten konkrétní obrázek odkaz, stejně jako ho dáváte na to ostatní...
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB: smířím se s tím, ale kdyby jste řek jak dodávat obrázky, to bych moc uvítal.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: klidne piste mocniny a^2, dolni indexy t_x, to je dost srozumitelne.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: tyhle uz jsem procital. uz hned v prvnim dokumentu se az na strane objevi

    ( lépe časoprostor x3 . t0 / x0 . t2 ) a „b“ by representovalo hmotu ( x3 . t1 / x0 . t3 ) ,

    ale vysvetleni nikde zadne neni. opet nevidim indexy.

    dalsi document, strana 15
    ...Těsně před Třeskem byla symetrie dimenzí veličin xˆ3/tˆ3 = xˆ3/tˆ3, což se dá pomocí znaku pro rychlost psát jako c . c . c = c . c . c

    opet bez vysvetleni.

    k velkemu podivu, ty dokumenty nejsou nejakym prehledem, ci uvodem, ale soubor nejakych korespondenci.

    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    LUBOB: Prosím, podejte mi informaci jak se sem na NYXu dělají indexy a různé znaky a jak se vkládají obrázky. Pak bude komunikace trochu jednodušší. Díky. ( na Mageu jsem to uměl, tady ne )
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: abychom to zkratili, muzete mi vysvetlit co znamenaji ty veliciny, co znamenaji ty indexy & 'mocniny", co znamenaji ty "rovnice". nebo me nasmerujte rovnou na ten konkretni dokument, ve kterem je to uvedeno. ani v jednom odkazu, ktery jste zatim poskytl jsem to nenasel. pritom si myslim, ze je to stezejni vec, kterou by clovek nemel hledat oteviranim desitek dokumentu. to je neco, cim by se melo zacit.
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    GRENDAL: zákon zachování hmoty se už píše, že se porušuje...nečetl jste to ? A poznámka : je patrné, že vesmír porušuje už všechno a co ještě neporušil, na to se přijde časem. No a dotřetice, je možné že něco porušil na začátku a pak už nikdy. - - Co to je "inflace" to je také jakési záhadné porušení normality a zákonů...
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    GRENDAL: a tak bych Vám dal obrázek na otázku "jak může vakuum vřít" jen potřebuji aby jste vyzkoušel zda se Vám otevře tento odkaz http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/c/c_002.zip a pak zda bude možné rozbalit zipku C2. Dejte vědět. Pak dodám mnoho obrázků.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: zacal jsem otevirat jeden dokument po druhem. prvni, ve kterem se ty zapisy vlnobalicku objevuji (eb_004.doc) neobsahuje absolutne zadny popis, co ty veliciny ve vzorcich znamenaji. stejne tak tam nejsou zadne indexy. takze z toho nikterak ani neplyne, ze se tam nesmi kratit.


    podobne to bylo v dalsich dokumentech. opet jakesi vzorce, ale bez uvedeni vyznamu symbolu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam